Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Championhelmets.com dan eldiven siparisi vermek

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Merhaba
    Championhelmets.com'dan eldiven siparişi verdim. Sipariş verdiğim ürünün ellerinde olmadığı ile ilgili mail atmışlar farklı bir modeli için sipariş verdim onun da ellerinde olmadığını yazmışlar.Sitedeyse bununla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu sorunu yasayan baska kimse var mı?
    Hello Yusuf,

Thank you for your order.*Unfortunately the Revit Mosca H2O Gloves Black-Anthracite you ordered has been sold out, our apologies for this. We expect that the Gloves will come available*in February 2022. Therefore we can do the following things:

*

We cancel your order and refund your money.We wait until the*Revit Mosca H2O Gloves Black-Anthracite*you ordered comes available in our warehouse.*Once received we will ship out immediately.

*

*

Please let me know how you want to proceed.

*

In case you have any further questions, please don’t hesitate to contact me.

*

Best regards,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Championhelmets.com'dan eldiven siparişi verdim. Sipariş verdiğim ürünün ellerinde olmadığı ile ilgili mail atmışlar farklı bir modeli için sipariş verdim onun da ellerinde olmadığını yazmışlar.Sitedeyse bununla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu sorunu yasayan baska kimse var mı?
    Evet. Ben de daha önce bot siparişi verdim bir kaç gün sonra siparişimi iptal ettim benzer şekilde. Bunun bir hata olduğunu zannetmiyorum. Bilerek böyle çalışıyorlar. Stok yapmaktansa parayı alıp, siparişleri toplayıp aylar sonra göndermek işlerine geliyor. İş modelleri bu.

Benzer bir durumu motardinn ile de yaşadım. Bir depo üstü çanta siparişi verdim. Ürün başka hiç bir yerde yok, yeni bir ürün zaten. Ama fiyatı uygundu. Belki 2-3 hafta ha geldi ha gelecek, büyük depoda, dağıtım merkezine geliyor falan diye bekletildikten sonra mecbur siparişi iptal ettim.

Bu sitelerden ürün almayı başaran arkadaşlar var, dolandırıcı değiller yani. Ama fiyatlarının uygun olmasının sebebi de böyle bekletmeleri.

fc-moto bu konuda daha iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

Aslında bunu saklamasalar, açık açık bu ürün ön sipariştir, şu zamanda kargoya verilir deseler fiyatları uygun alınabilir. Ama insanın canını sıkıyor böyle kandırmaca satış taktikleri ve acelem olmasa da beklemem şahsen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)