Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ŞASE NUMARASI VE EVRAK İŞLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Titanic 150-S
    Merhabalar, öncelikle evrak işleri hakkında en ufak bilgim yok bunu dillendirerek yazıma başlayayım. Ben bir motosiklet buldum ve bunu almak istiyorum elden geçirip satarım diye düşünüyorum fakat aletin yalnızca şase numarası üzerinde ve evrakları yok, sahibi kim o da bilinmiyor, çalıntı da olabilir, çalıntı olduğunu şase numarası aracılığıyla öğrenebiliyoruz diye biliyorum o yüzden değildir herhalde ama yanlışsam düzeltin lütfen.

Bu motosikletin sahibini şase numarası aracılığıyla bulabilir miyim? Hadi oldu da buldum diyelim motosikletin satışını nasıl üzerime geçireceğim, noterden alınan satış belgesi gerekiyormuş diye okudum ama o belge de yoksa sahibi gidip yeni bir belge çıkarttırabiliyor mu? Ne yapmam gerekir hiç bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Senin vaktin çok paran çok sinirlerin pamuk gibi hiçbir derdin tasan yok rahat batıyor başıma bela almak aksiyon yaşamak istiyorum diyorsan doğru yoldasın.
    Ha korku filmi seyretsen daha çok adrenalin alırsın,paranda cebinde kalır...
    Vazgeç bu sevdadan...
    Git plakalı noter satışı olan bir motor bul üç beş fazla ver onu al rahatına bak..
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    çalıntıdır,icralıktık,borçludur,her şey olabilir hiç girme o topa.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler