Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 10.000 Km'lik Türkiye Turu Test Sürüşü Başladı.. !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah bi sıkıntı çıkmadan yolculuğunu tamamlar.Markayı çokda fazla yerden yere vurmamak lazım tabiki ölüme sebebiyet verecek hatalar yapılmadıysa sonuçta piyasaya yeni giriş yapmış bir firma elbette zamanla hatalarını düzeltirler umarım.
    Çevre yolunda sol şeritte 90'la giderken motorun stop edip çalışmaması ölüme yol açar bence ya da ne bileyim arka frene basınca yavaşlamayı falan beklerim normalde. Motosikletin başlığında çok tehlikeli sorunlar vardı. Scooter isteyen bir arkadaşıma aldırtacaktım. 2 3 bin lira harcar adam ederiz bir ömür binersin mantığında düşünüyordum. Problemleri okuyunca direkt vazgeçtim. Diğer parçalar bu kadar sıkıntılıyken sağlam bir blok beklemiyorum şahsen. Her şeyden ucuza kaçan bloğu da gidip piaggio gruptan almaz herhalde.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Biz markaya katkıda bulunmak için değil gerçekler ortaya çıksın diye yazıyorum sevgili kardeşim.. Tabiki Bizde isteriz mağduriyetler giderilsin o yüzden gündem olmadımı bizde inceliyoruz işte.. aynı taraftayız sizin anlayacağınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

İnstagram: ilkeruyar1410 Adresinden Geziyi ve testi anlık takip edebilirsiniz..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış yerde volta atmak...
    Volta motor firması yerli bir firma olduğu için kendisine sempati ile baktık.
    Dakika 1 gol 1 başlangıcı yaptı. İyi işler yapmak değil kolay para kazanmak istediği izlenimi verdi.
    Sonuç malum...
    Volta yanlış işler yapmaya devam ediyor. Bir gazeteciye motor verip durumu düzelteceğini zannediyor.
    Gece gündüz çalışıp insanlara destek vermek yerine taşra kurnazlığı yapmak daha cazip sanırım.

Not: Gezi harika gidiyor. Gezi güzergahındaki görülecek yerleri çok merak ediyorduk
    Mr.wind ve biseduda bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    burada bişeyi düzeltmek istiyorum.. Motoru onlar gazeteciye vermedi.. Gazeteci Doğruları öğrenmek için Volta dan Motor istedi. Lütfen doğru anlayalım İnsanları yanıltmayalım. Video yu izzlemenizi tavsiye ediyorum. Bizde sizler gibi gerçeklerin peşindeyiz.!![/B]
    Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı maxell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada bişeyi düzeltmek istiyorum.. Motoru onlar gazeteciye vermedi.. Gazeteci Doğruları öğrenmek için Volta dan Motor istedi. Lütfen doğru anlayalım İnsanları yanıltmayalım. Video yu izzlemenizi tavsiye ediyorum. Bizde sizler gibi gerçeklerin peşindeyiz.!!
    hocam kizmak alinmak yok.Kafama yatmayan noktalari soyleyim:

1-Dogrulari ogrenmek isteyen gazeteci, once magdur olan arkadaslari ziyaret etsin. Akil almaz problemler ve firmanin ilgisizligini haber yapsin.

2-Suan firmadan sponsorluk almasaniz bile, o vlog sayesinde firmanin reklamini yapiyorsunuz.

rica ediyorum ya yapmayin Allah askina cocukmuyuz biz.
    tommygun, kurubuzz, maktama ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kizmak alinmak yok.Kafama yatmayan noktalari soyleyim:

1-Dogrulari ogrenmek isteyen gazeteci, once magdur olan arkadaslari ziyaret etsin. Akil almaz problemler ve firmanin ilgisizligini haber yapsin.

2-Suan firmadan sponsorluk almasaniz bile, o vlog sayesinde firmanin reklamini yapiyorsunuz.

rica ediyorum ya yapmayin Allah askina cocukmuyuz biz.
    Ziyarete gerek yok ki, artik uzaktan video ile roportaj/gorusme/toplanti cagindayiz, cok zor degil videonun altindaki ya da buradaki kisilere ulasip video gorusmesi yapmak.
    Mr.wind, espresso ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    burada bişeyi düzeltmek istiyorum.. Motoru onlar gazeteciye vermedi.. Gazeteci Doğruları öğrenmek için Volta dan Motor istedi. Lütfen doğru anlayalım İnsanları yanıltmayalım. Video yu izzlemenizi tavsiye ediyorum. Bizde sizler gibi gerçeklerin peşindeyiz.!!
    Yani diyorsunuz ki volta gazeteciye tüm kontrolleri yapılmış sıkıntı çıkarmayacak bir motor verdi ve siz verilen motorda sıkıntı olmadığınj öğrenip almak isteyenler veya alıp böyle bir sıkıntıların olmadığını izah edeceksiniz kolay gelsin yolunuz açık olsun hayırlı yolculuklar.
    Mr.wind, espresso, MR.BERK ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ziyarete gerek yok ki, artik uzaktan video ile roportaj/gorusme/toplanti cagindayiz, cok zor degil videonun altindaki ya da buradaki kisilere ulasip video gorusmesi yapmak.
    Tabiki hocam herturlu 10 bin km yapmaya gerek yok yani..

Simdi burda gercegin pesindeyiz gibi soylemler komik geliyor. Magdurlarin magduriyeti fazlasiyla giderilmeden isterse arac uzaya gitsin gozumde yok.

Motoru fabrikadan teslim almışsınız, kolunda Volta markasının logosu olan tişörtü giymişsiniz, motoru test edip gerçeklerin peşinde koşuyorsunuz demek.

Hayırlı işler dilerim.

neymiş bu motor diye sahibine baktım. satılık ilanlarının hepsi 1000 km altında. diyeceklerim bu kadar.

Motosikleti
    Artık yok
    Kusura bakmayın @maxell ama, bir gazetecinin Türkçesi neden bu kadar kötü olur? Telefondan yazım kurbanısınız galiba...

Gazetecinin bu konudaki görevi, mağdurların sorunlarını dile getirmek olur. Markanın ürününü kullanıp reklam yapmak olmaz. Bu gazetecinin 10.000 km sonra yorumunu buraya yazıyorum: "Çok güzel motor, yerli-milli, eleştiriler haksız."

Az-çok piyasayı bilirim, bir dönem günlük yayın yapan ulusal bir gazetede de çalıştım, fakat bu gazetecinin ismini ilk kez duydum. Daha önce nerede çalışmış? Var mı tanıyan?

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Motoru onlar gazeteciye vermedi.. Gazeteci Doğruları öğrenmek için Volta dan Motor istedi.
    Çoban Sülü demişti ki:

espresso ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani diyorsunuz ki volta gazeteciye tüm kontrolleri yapılmış sıkıntı çıkarmayacak bir motor verdi ve siz verilen motorda sıkıntı olmadığınj öğrenip almak isteyenler veya alıp böyle bir sıkıntıların olmadığını izah edeceksiniz kolay gelsin yolunuz açık olsun hayırlı yolculuklar.
    Kardeşim bizim bir menfai çıkarımız yok ayrıca motor sıradan bir rm5 ister alın ister almayın banane.. Biz Motor dayanıklımı yoksa dandik mi onu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz bunda anlamayacak ne var.. test sürüşüne çıktı şuan ankarayı geçti. İnsanların bu duruma teşekkür etmesi lazım taktir etmesi lazım.. Bu nu niye anlamıyorsunuz acaba..? motor aynı motor neyin kontrolunu yapacak motorunu mu değiştirecek ne olmasını istiyorsun daha..??

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın @maxell ama, bir gazetecinin Türkçesi neden bu kadar kötü olur? Telefondan yazım kurbanısınız galiba...
    Haber spikeri demedik.. Gazeteci Dedik Sevgili Arkadaşım Ayrıca Ödül almış bir gazetecidir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neymiş bu motor diye sahibine baktım. satılık ilanlarının hepsi 1000 km altında. diyeceklerim bu kadar.
    evet 10000 km sonucunu o yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz zaten ayı taraftayız

Motosikleti
    cb250r
    Kardeşim bizim bir menfai çıkarımız yok ayrıca motor sıradan bir rm5 ister alın ister almayın banane.. Biz Motor dayanıklımı yoksa dandik mi onu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz bunda anlamayacak ne var.. test sürüşüne çıktı şuan ankarayı geçti. İnsanların bu duruma teşekkür etmesi lazım taktir etmesi lazım.. Bu nu niye anlamıyorsunuz acaba..? motor aynı motor neyin kontrolunu yapacak motorunu mu değiştirecek ne olmasını istiyorsun daha..??

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Haber spikeri demedik.. Gazeteci Dedik Sevgili Arkadaşım Ayrıca Ödül almış bir gazetecidir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

evet 10000 km sonucunu o yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz zaten ayı taraftayız
    hocam siz de sunu anlayin lutfen.

Suan oyle yada boyle musterilerini magdur etmis bir firmanin reklamini yapiyorsunuz.

para almis olun olmayin, amaciniz, niyetiniz karakteriniz, mesleginiz ne olursa olsun; bu test basladigi, youtube da yayinlandigi, gelistigi, tamamlandigi anda, firmanin bilinirligi konusunda firmaya destek olmus oluyorsunuz.

Bunun neyini taktir edecegiz?

Odul almis gazeteci arkadasiniz firmanin degil, magdurlarin sesini duyursaydi takdir ederdik.

lutfen daha fazla komiklesmeyin.
    Osm@n bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Sanırım "doğru anlayanları yanıltan" sizsiniz.

Videoları izledim.
    Bir yerde birçok firmaya yazıldığı, ama Voltanın 2 gün içerisinde cevap verdiği söyleniyordu.

Motor Voltadan, doğruları öğrenmek için istenmemişki.
    Sponsor destekli motor talebinize ilk Volta evap verdiği için voltayla görüşülmüş.

İnsanları yanıltmayın...
    yaşlıveacemi ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazetecinin bu konudaki görevi, mağdurların sorunlarını dile getirmek olur. Markanın ürününü kullanıp reklam yapmak olmaz. Bu gazetecinin 10.000 km sonra yorumunu buraya yazıyorum: "Çok güzel motor, yerli-milli, eleştiriler haksız."

Az-çok piyasayı bilirim, bir dönem günlük yayın yapan ulusal bir gazetede de çalıştım, fakat bu gazetecinin ismini ilk kez duydum. Daha önce nerede çalışmış? Var mı tanıyan?
    https://www.turgutluyanki.com/turgut...cikiyor/44518/

cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS 2Spark (2004)
    Yahu yine aynı bakış açısı yine aynı durum. Şurada Volta motosikletleri geri çağırıp bütün onarımları gerçekleştirse "Vay efem Volta motorları geri çağırmış, rezillliiiiiiikk ANBILİVİBIL" diye bağırıp çağıracak insanlara anlatılacak bir deneme yapmaya çalışıyor adamlar. Volta çıkmış izah etmiş, problemleri çözmeye çalışacağız, ürünün arkasındayız demiş. Bunu diyeli daha 1 hafta olmamış.

Haklısınız tepki vermekte. Olmaması gereken, insanların canlarını tehlikeye atan kusurlar çıktı motosiklette. Fakat iyi bir firma ise Volta, problemli olan motosikletlerdeki sorunları tespit edip onarımlarını gerçekleştirir. Bu hemen olmaz. Yarın da olmaz. Kapanma dönemindeyken hiç olmaz.

Ben abilerimi tebrik ederim. Tam gündemdeyken, ilgi odağıyken, konuya açıklık getirmek adına güzel bir girişim olmuş. Volta'dan motor talep edilmesi, abinin Volta t-shirt'ü giymesi vesaire, bunlar fasa fiso. Bir motosiklet fuarına ziyarete gitseniz 40 tane markanın t-shirt'üyle çıkarsınız ordan. Anlamsız bir takılma noktası bu. Önemli olan o motosiklete 10.000 kilometre sonra ne olacağı ve bundan sonra Volta yetkililerinin motosikletlere karşı tutumu. Bunları zaman olmadan görebilmemiz imkansız.

Motosikleti talep ederek o motosikletin reklamını yapıyorsunuz demiş bir arkadaş ta. Vallahi söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten. Bir yerli girişimin ilerleyebilmesi için destek olmuş Youtuber'ları, problem çıkardığında test motoru alıp 10k kullanmayı göze alan insanları nasıl örseliyorsunuz. Nasıl linç etmeye gayret ediyorsunuz anlamak güç. Piyasa tekerlek bijonları gevşeyen çinli motorlarla dolu arkadaşlar. En azından muatap bulabileceğiniz, yüzüne tükürebileceğiniz bir marka var karşınızda. Bunu destekleyip gelişmesine olanak tanıyacağımıza neden yerin dibine sokmaya çalışıyoruz? Ben de bunu anlamış değilim.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Keşke motor 1100 km'de size verilmeseydi, sonuçta o zamanda sorunlarını çözmüş ya da bu uzun yol için olabildiğince modifiye edilmiş olunabilir, size söylemeyebilirler, çünkü firma bu tepkilerden tırsıyor.

İsterdim ki 0 km'de motoru alıp, 1000km ilk rodajı yapmanız, çünkü birçok kullanıcı sorunları ilk 1000'de yaşamış, o çok bahsettikleri 300 servisten birinde 1000 km bakımı yaptırmanız, ücret vs. dahil paylaşıp yola çıkmanız daha doğru bir test olurdu. Böylece üretim bandından yeni çıkmış bir motorun testi daha mantıklı olurdur. Umarım kazasız belasız bitirir arkadaş.

cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS 2Spark (2004)
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım "doğru anlayanları yanıltan" sizsiniz.

Videoları izledim.
    Bir yerde birçok firmaya yazıldığı, ama Voltanın 2 gün içerisinde cevap verdiği söyleniyordu.

Motor Voltadan, doğruları öğrenmek için istenmemişki.
    Sponsor destekli motor talebinize ilk Volta evap verdiği için voltayla görüşülmüş.

İnsanları yanıltmayın...
    Oradaki benzetmeyi yanlış anlamış olabilirsiniz. Kesin olmamakla birlikte ben izlediğimde anladığım "diğer markalar bazı maillerimize hala cevap vermemişken, Volta yetkilileri 2 gün içerisinde dönüş yaptılar" şeklinde bir söylem vardı. Buradaki maksat herhangi bir motosiklet ile bu denemenin yapılacağı değil. Volta'nın hızlı dönüş yapması, diğer markaların diğer taleplere karşı cevap dahi vermemesi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)