Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motovlog ceken ustaların kapışması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kızdığın nokta ücretli tanıtım yapması değil, her şeyi kendi almış, denemiş bayılmış gibi gizli ücretli tanıtım yapması olmalı. Adam ücretli tanıtım yapıyorum demiyor ki? Kardeşim bana para verdiler, benim takipçim var, sevenim(?) var bundan faydalanmak istiyorlar ben de tarafsızca inceleyeceğim desin sıkıntı yok. Barkın abi de reklam yapıyordu az mı KMA, motomax vs. reklamı gördük. Ama adamın reklamını yaptığı şey Motul'du İpone'ydi. Kalitesiz, zarara sokacak bir reklam yaptığını hiç görmedim. Bu adam okulun bahçesinde bir tur döndüğü motosikletlere inceleme videosu falan çekecek neredeyse deneyim adı altında. Altına verilen motosikletler de oluyor ama yalan olmasın, sonra motosikleti firma geri istediğinde biraz karalamalar oluyor gördüğümüz kadarıyla, CF'de Zontes'de gördük.

İki sütyen, bralet giyip fotoğraf atsa markadan iki bin lira alan hanım arkadaşlar tanıyorum. Adam 20.000 liralık motorun tanıtımından 20.000 lira aldıysa onla da gidip bilgisayar aldıysa harbiden vizyonsuzluk ya.

''Bilgisayarı sizin için aldım, size daha iyi video yapacam. Render alırken artıg 5 saat değil 3 saat begleyecegsiniz, Zeki Müren de sizi görecek'' tarzında acındırmalar da yaptı mı? Ben videolarını izlemediğimden bilemiyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125 E
    Reklam denilen şey kapitalizmin bel kemiği, günümüzde artık taciz seviyesinde bizi rahatsız ediyor. SMSler, e-postalar, evin önüne bırakılan broşürler, şehrin her yerinde billboardlar, televizyonlar, viral videolar, sosyal medya ünlülerinin tanıtımları... Her şirketin koca bir departmanı, elinde mevcut olan ürüne nasıl katma değer katarız diye değil, nasıl daha fazla kişiye satarız üstüne tam zamanlı çalışıyor. Bırak küçük şark kurnazı küçük işletmeleri, markasını sahibinden çok savunacağımız Mercedesler, Toyotalar bile çok ciddi bütçe ayırıyor bu kurtlar vadisinde yerini korumak için.

Reklamdan kaçış yok, yatak odamıza broşür bırakacaklar yakında. O yüzden reklamların reklam olduğunu biraz kendiniz süzmemiz lazım. Volta markasınız ismine ve logosuna baktığınızda zaten kendini belli etmeye başlıyor. Youtuber'a güvendim aldım kadar salakça bir gerekçe göremiyorum. Bunu diyen vatandaş, Thodex'e parasını kaptıran vatandaşla aynı kişi.

Bir de bir içerik üretici tanıtacağı her ürüne yüzde yüz kefil olmak zorunda mıdır? Bunun cevabını benim açımdan da net değil.

Aslında en iyisi yine Barkın abinin yaptığı gibi yapmak :D Motosiklet içeriği üretip Berrak Turşuları reklamı alacaksın. Kafan rahat, yok turşu bozuk çıktı, yok çok acı çıktı dilim yandı, yok yanlış deneyim aktardın vs. derdi yok.
    Kural [ Z ] ve Osm@n bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı mutas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reklam denilen şey kapitalizmin bel kemiği, günümüzde artık taciz seviyesinde bizi rahatsız ediyor. SMSler, e-postalar, evin önüne bırakılan broşürler, şehrin her yerinde billboardlar, televizyonlar, viral videolar, sosyal medya ünlülerinin tanıtımları... Her şirketin koca bir departmanı, elinde mevcut olan ürüne nasıl katma değer katarız diye değil, nasıl daha fazla kişiye satarız üstüne tam zamanlı çalışıyor. Bırak küçük şark kurnazı küçük işletmeleri, markasını sahibinden çok savunacağımız Mercedesler, Toyotalar bile çok ciddi bütçe ayırıyor bu kurtlar vadisinde yerini korumak için.

Reklamdan kaçış yok, yatak odamıza broşür bırakacaklar yakında. O yüzden reklamların reklam olduğunu biraz kendiniz süzmemiz lazım. Volta markasınız ismine ve logosuna baktığınızda zaten kendini belli etmeye başlıyor. Youtuber'a güvendim aldım kadar salakça bir gerekçe göremiyorum. Bunu diyen vatandaş, Thodex'e parasını kaptıran vatandaşla aynı kişi.

Bir de bir içerik üretici tanıtacağı her ürüne yüzde yüz kefil olmak zorunda mıdır? Bunun cevabını benim açımdan da net değil.

Aslında en iyisi yine Barkın abinin yaptığı gibi yapmak :D Motosiklet içeriği üretip Berrak Turşuları reklamı alacaksın. Kafan rahat, yok turşu bozuk çıktı, yok çok acı çıktı dilim yandı, yok yanlış deneyim aktardın vs. derdi yok.
    Ben Berrak turşularını Barkın'ın videolarından görmüştüm. Şimdi markette buldukça alıyorum, jalopeno turşusu çok nefis mesela, başka markalardan çok daha güzel. Kornişon tutşusu da bira ile süper gidiyor ama bu ara pek bulamıyorum.
    tommygun, gurcanozturk ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Berrak turşularını Barkın'ın videolarından görmüştüm. Şimdi markette buldukça alıyorum, jalopeno turşusu çok nefis mesela, başka markalardan çok daha güzel. Kornişon tutşusu da bira ile süper gidiyor ama bu ara pek bulamıyorum.
    https://berraktursulari.com.tr/bayiler/istanbul

Online da alabilirsin hocam
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buldukça migros'dan ya da migros online'dan alıyorum ama her zaman bulunmuyor. Aradığım minik kornişon turşuları, iri olanlar o kadar güzel değil. Sanırım mevsime göre bulunan şeyler. Zaten online bulabileceğim her şeyi online almayı tercih ederim ne gidip market gezicem.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı HaktanCbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş yapmışlar, motopixeli zaten sevmem paran var iyisin kralsın paşasın paran yok yerin dibine bat diyen biri gibi ancak motomania da çok başarılı değil ustalığına tecrübesine laf etmem youtube camiası için başarılı biri değil.. AEA nın yerini doldurmaya çalışan iki başarısız kişi sadece benim gözümde. Sonuç olarak iki kanalında güzel reklamı yapılmış oldu.
    Motomanianın 696 videosu var izle gülmekten yarılırsın. O da boş adam. Yat kalk bu motorcu adamları izleyen adamlar var onlar da ayrı garip tipler. Ben ilgilendiğim bi makine varsa onu arıyorum karsıma cıkanları izliyorum kapatıyorum Bi de "kavga" cıkmıs suna bakın hahaha
    numan ve berk_cglr bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Usta derken ? Selçuk, usta mı olmuş biz görmeyeli ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Alıntı HaktanCbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş yapmışlar, motopixeli zaten sevmem paran var iyisin kralsın paşasın paran yok yerin dibine bat diyen biri gibi ancak motomania da çok başarılı değil ustalığına tecrübesine laf etmem youtube camiası için başarılı biri değil.. AEA nın yerini doldurmaya çalışan iki başarısız kişi sadece benim gözümde. Sonuç olarak iki kanalında güzel reklamı yapılmış oldu.
    Motomania'nın öyle bir derdi yok, umurunda bile değil. Youtube camiasında başarılı olmak apaçilere, ergenlere video izletmekse doğrudur, başarılı değil. Zaten olmaz olsun öyle başarı... Adam motorculara faydalı bir şeyler yapmak istiyor ve gram maddi hesabı yok.

Şu memlekette düzgün işler yapmak isteyenlerin nasıl görüldüğünü hepimiz görüyoruz işte...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:19 ----------

Her motosiklet incelemesi yapan kişinin AEA'nın yerini doldurmaya çalıştığını insanlar nereden çıkarıyorlar anlamadım ? AEA tamamen kendi kişiliği ve sunuş şekli ile insanları fethetti. Onun yaptığı incelemeleri başkası yapsa içerik ve kullanılan cümleler birebir aynı olsa bile bu kadar ilgi çekemezdi. Herkesin tarzı farklıdır, kimsenin birbirinin yerini almaya çalıştığını düşünmüyorum. Önemli olan dürüst ve samimi olmaktır ki bu da Motomania'da fazlasıyla var.

Burada bence en önemli konu, inceleme yapan veya bilgi veren kişinin motosikletten anlıyor olmasıdır ancak Selçuk teknik olarak sıfır bir adam. Anlattığı şeylerin çoğunu bilmiyor, bildiğini sanıyor. Daha İngilizce kelimeleri bile doğru dürüst telaffuz edemiyor, okuyamıyor. Böyle bir adam profesyonel ekiple video çekince millet peşinden gidip inanıyor. Türkiye'nin özeti bir durum...
    tommygun ve Mr.wind bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania'nın öyle bir derdi yok, umurunda bile değil. Youtube camiasında başarılı olmak apaçilere, ergenlere video izletmekse doğrudur, başarılı değil. Zaten olmaz olsun öyle başarı... Adam motorculara faydalı bir şeyler yapmak istiyor ve gram maddi hesabı yok.

Şu memlekette düzgün işler yapmak isteyenlerin nasıl görüldüğünü hepimiz görüyoruz işte...
    Gram maddi hesabı olmasa, videolarına reklam koymaz para kazanmak için... Reklamsız izlersiniz.

Bunu eleştiri olarak yazmıyorum. Tabii ki koysun faydalı içerik üretiyorsa... Niye koymasın?

Lakin birilerini gömüp, birilerini de arşa çıkarmanın, takım tutar gibi taraf tutmanın bir anlamı da yok bence. Hepimiz insanız.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gram maddi hesabı olmasa, videolarına reklam koymaz para kazanmak için... Reklamsız izlersiniz.
    Yav Haşmet ağa adam Lösev'e falan veriyor. Adam sosyal paylaşım platformunda da ikinciel için sayfa açtı. Orada da para değil lösev gibi yerlere bağış makbuzu şartı istiyor.

Bende takip etmiyorum kendisini ama sırf baktım bir şeyi var mı diye.
    hasmet ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bunu eleştiri olarak yazmıyorum. Tabii ki koysun faydalı içerik üretiyorsa... Niye koymasın?

Lakin birilerini gömüp, birilerini de arşa çıkarmanın, takım tutar gibi taraf tutmanın bir anlamı da yok bence. Hepimiz insanız.
    Burada bana göre tutulacak bir taraf var. Motopixel Selçuk gibi bir adam, Motomania'daki Gökhan hocanın karşısında duruyorsa ben tarafımı belli ederim. Selçuk, Acun kafasında paraya güce tapan günümüz düzeni adamıdır. Ucu kendisine dokunmasın diye her türlü tavizi verir, her kılığa girer. Öteki ise bambaşka bir insan.
    pinkcrow7 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Gökhan gram paraya ihtiyacı yok o yüzden kimseye eyvallahı yok.. dünyalığı maddiyatı yeterince kuvvetli..

O yüzden kanalında katıl matıl para gelir getiricek işlere bile girmeye tenezzül etmiyor onu istese zaten Gökhan gider bu iyi çekimler yapan profesyönel bir firma ile anlaşırdı uçar giderdi..
    pinkcrow7 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Burada bana göre tutulacak bir taraf var. Motopixel Selçuk gibi bir adam, Motomania'daki Gökhan hocanın karşısında duruyorsa ben tarafımı belli ederim. Selçuk, Acun kafasında paraya güce tapan günümüz düzeni adamıdır. Ucu kendisine dokunmasın diye her türlü tavizi verir, her kılığa girer. Öteki ise bambaşka bir insan.

buraklee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-25

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    İkisi de birbirinden leş bence Ha soru su : Neden takım tutar gibi savunuyor ve birbirinizi kırıyorsunuz forumda .. Ve neden birinin dedigine yuzde 100 itimat etmek zorundasınız ? Bir mal alırken 80 yerden arastırırsın konuyu, ilk iyi diyene güvenip aksiyon almazsın

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    tamam ya kavgaya gerek yok gelin benim kanalı izleyin :D

MOTÖRKAFA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Dogru-yanlis ne bulduysam yazarim. Kesinlikle bir insanoglunun tarafini tutmam. Sonucta herkes insan. Her insanin zaaflari vardir. Kendim de dahil kimse mutlak guvenilir degildir. Bu noktada tarafimi tutmadiginiz icin tuttum sizi. Akilli birine benziyorsunuz. Ama yanlis anlamayin, kesinlikle tarafinizi tutuyor degilim. Herhangi bir yamuk gordugumde aninda satarim. Diyeceksiniz ki "sanki sen cok mu duzgunsun?"... Malesef. Ustelik cogu zaman kendi yamugumu gordugumde cok da gec oluyor. Pismanlik ta fayda vermiyor... Kabullenmekten baska care yok.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)