Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Uzun zamandır gördüğüm en haklı serzeniş

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    https://youtu.be/YozsWTZkzMo

Motomania'dan Gökhan abi bence güzel bir video çekmiş.
    Üzülerek söylüyorum ki Selçuk hakkında söylenenlere her kelimesine katılıyorum. Canlı yayında milletin sen altın elbiseli adamın yerini aldın dediklerinde üstüne basa basa bu misyonu kendisinin üstlendiğini söyleyen, Kolaçan, 100oktan ve motorucu muhabbeti'yle yaptıkları ortak yayında para hırsından devamlı diğer katılımcıların ağzından laf alıp markalara ağlayan bana göndermediniz, bana vermediniz vs. vs. Diye diye yayını ağlama ve reklam duvarına çevirmiş adamın incelemesinden de yorumundan da pek hayır gelmez. Gerçi biz bu forumda bunları yıllardır konuştuk ettik. Şimdi bu mevzu forumdan youtube'a taşınmıştır.
    pinkcrow7, AzÇok ve PLatooN bunu beğendiler.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlıs anlamayın da motomania'nın kafa yapısı sedat peker gibi. askere gitmemiş eline silah alıp sallıyor. anca racon kesiyorlar.

motopixel in gereksiz kısımlarını atarsak 10 dakıkalık videolarda 2-3 dakıkalık faydalı bılgıler oluyor :D

Öyle ya da böyle bu adamların hepsinin amacı altın elbiseli adamın yerini almak. evet ne yazık ki zamanla güncelliğini yitirecek (model motosıklet tanıtımları olarak) ancak ne gökhan ne selcuk onun yerını alamayacak.

Herkes önce bi ne oldugunu bilsin, başkası olmaya calısmasın. Yaptıgı işi iyi yapıp racon kesmek ya da kendını yuceltmekle olmyuyor bu işler.

Bırakın o AEA olarak kalsın, siz motomania olun, motopixel olun.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Öyle ya da böyle bu adamların hepsinin amacı altın elbiseli adamın yerini almak. evet ne yazık ki zamanla güncelliğini yitirecek (model motosıklet tanıtımları olarak) ancak ne gökhan ne selcuk onun yerını alamayacak.

Bırakın o AEA olarak kalsın,
    Hislerime ve düşüncelerime neguzel tercüman olmuş,dile getirmişsiniz.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Barkın abimiz de dibine kadar reklam yapıyordu. ama neyin reklamını yapıyordu?

tartışmasız en iyi fren balatalarının ebc'nin reklamını yaptı. bu gün bir kişi ebc'den şikayet edebilir mi?
    putoline yağlarının reklamını yaptı. motul, ipone ayarında çok kaliteli yağ. kimse laf edemez.
    hero reklamını yaptı, fabrikaya kadar gitti. hero'ya kötü motor diyebilir misiniz?

işin özü en baba markaların reklamını yaptı kimse de çıkıp sen reklam yaptın demedi. vidyoda herkesin gözü önünde ebc balatayı motoruna taktı.

ama kalkıpta inceleme ayağına ölümcül hataları içeren motorun reklamını yapmadı. belli bir duruşu vardı.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Elbette kimse AEA'nın yerini tutamaz tutamayacakda.
    Objektif olarak diyebilirim ki Motopixel incelemeleri biraz yavan bu işi hakkıyla yapan kafası çalışan ince detayları gören Alişan Fidan (100Oktan)'dır.
    Kolaçan'ıda seviyorum çünkü adam kuryelik yapıyor hangi arada video çeksin firmalarla görüşsün edit yapsın onun işide zor çok aşırı profesyonel iş çıkarmasada derler ya bağrı yanık anadolu çocuğu işte Mevlüt abi tam o çizgide bir adam.
    Motomania ise kağıt üzerinden oku geç forumlarda yazılanlara bak kullanmadığın motor hakkında bişeyler söyle bitir gitsin kafasında

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben de çok hak verdim. Kendisi biraz agresif birisi ama uzun süredir takip ediyorum.

AEA olma konusuna katılmıyorum. Ne Motopixelin ne de Motomanianın AEA olmaya çalıştığını düşünmüyorum. Konseptler farklı çünkü. Ki bir Barkın Bayoğlu olmak öyle kolay değil. Onun mizacı çok ayrı bir yerdeydi. Videolarınu sıkılmadan defalarca izledim. Yani kısacası olmaya çalışmıyorlar, çalışsalar da olamazlar.

Bu RM5 konusunda da Motomania 100 numaralı adam filminden kesitler koyduğu bir video yayınlamış. Gerçekten hak verdim. Motopixelin iyiliği için de bu olaylar. Kendisini biraz düzeltirse geleceği için daha iyi olur düşüncesindeyim. Zontesin reklamını yapsın ama bu motor bu parayı hak ediyor demesin. Yeteri kadar testten geçmemiş hataları var mı yok mu bilmediği motorları tanıtmasın. Reklamın da bir adabı var. AEA balata değiştirme videosu yapardı orada reklamını yapardı. En iyi markalarla çalışıyordu. Hataları var mıydı evet her insanın hataları olur. Ama belli bir çizgisi vardı.
    karayel90 bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zontesin reklamını yapsın ama bu motor bu parayı hak ediyor demesin.
    Motopixel hakında bişey daha yazacaktım neydi acaba derken konuya parmak başmışsın kardeşim.Neyin nesi kimin fesi ileride geleceği bile pek parlak olmayan bir marka modelin koftiden reklamını yap sonrada elde olmayan sebeplerden dolayı sattım de böyle şey olmaz

Yani ülkede para kazanmak zor, bir ulaşım aracı almak o daha da bi zorken insanların parasını yok yere yalan reklamdan sokağa attıyorsun ha motorsiklet piyasasından anlayan sizler bizler bu dalavereyi farketmedik mi tabikide fark ettik ama bu işlerden anlamayan yeni başlayan kişilerin ahını üzerine almak demektir bu

Dipnot:
    AEA ekşiye ekşi,tatlıya tatlı dedi diye Bajaj(Kuralkan) atarlı gidip rahmetliyi tekzip etmişti.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopixel hakında bişey daha yazacaktım neydi acaba derken konuya parmak başmışsın kardeşim.Neyin nesi kimin fesi ileride geleceği bile pek parlak olmayan bir marka modelin koftiden reklamını yap sonrada elde olmayan sebeplerden dolayı sattım de böyle şey olmaz

Yani ülkede para kazanmak zor, bir ulaşım aracı almak o daha da bi zorken insanların parasını yok yere yalan reklamdan sokağa attıyorsun ha motorsiklet piyasasından anlayan sizler bizler bu dalavereyi farketmedik mi tabikide fark ettik ama bu işlerden anlamayan yeni başlayan kişilerin ahını üzerine almak demektir bu

Dipnot:
    AEA ekşiye ekşi,tatlıya tatlı dedi diye Bajaj(Kuralkan) atarlı gidip rahmetliyi tekzip etmişti.
    kuralkan o mevzuyu çok abarttı. bu motor jant kırıyor almayın demedi, jantın kırıldığı fotoğraf gördüm dedi. ilaveten pulsar'da kaza dışında jant kıran duymadım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçenek olsa kuralkandan bırak motor almayı , selam alınmaz. bajaj bunlara rağmen bu kadar satıyorsa kuralkanın zerre katkısı yoktur. Adamlar az işini yapsa bajaj cogu markayı katlar bu ulkede.

herkesin görüşü farklıdır, ben en basta belrttim. tekrar etmeyeyim
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Motomania Gökhan'ı uzun süredir takip ederim. Adam ticari olmayan, objektif, biraz da öğretmen kimliği sayesinde gençlere birşeyler katmaya çalışan birisi. Sedat Peker benzetmesi biraz komik!!! olmuş. Son derece de bilgili bir insan. Herkese takip etmesini ve verdiği faydalı bilgilerden faydalanmasını tavsiye ederim.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Motomania isimli şahıs geçen gün kendisine son videosunun altına naçizane bir tavsiye verdiğim için bana “Siktir git kanalımı izleme o zaman” diyerek kalitesini ve terbiye seviyesini belli etmiştir.

Bu arkadaşı altın elbiseli adamın isminin yanında lütfen telaffuz etmeyin rahmetliye çok büyük hakaret olur.

Konu şu 29 bin takipçin var ama hala ne bir mikrofonunuz var ne de düzgün bir kameranız ışığınız var naçizane bunları edinirseniz daha kaliteli bir yapım ortaya çıkar demem ve o çok kızdığınız insanlar bunların hepsine sahipler ve çekim kaliteleri ortada demiştim. Hepsi bu. Sen git onları seyret sen git onları takip et gibi atarlı giderli bir cevap geldi oysaki amaç motomaniaya saldırmak değil rakip olarak gördüğü kanallardan çok geride kaldığı bu çekim, ışık, ses konularında fikir sunmaktı ama kendisi saldırmayı tercih etti sanki kötü bir şey söylüyormuşum gibi.

Kanalının Takipçisi değilim hiçbir zaman da olmadım sadece son videosuna bir bakayım dedim ama ses hamamda çekilmiş gibi full eko yani doğru dürüst anlaşılmıyor buna istinaden de yorum yazdım ama konu Siktir git izleme benim kanalıma kadar geldi.

Herkes kendi kalitesini ve seviyesini bunun gibi durumlarda ortaya koyar zaten. 41 yaşındayım bugüne kadar ilk kez bir kanal sahibi bana kendi hesabının altından ulu orta siktir git diyerek sövdü ve beni yola getirmekle tehdit etti 😂. Bu kişi de motomania. Bilinsin istedim.
    xtrafrozen bunu beğendi.

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania isimli şahıs geçen gün kendisine son videosunun altına naçizane bir tavsiye verdiğim için bana “Siktir git kanalımı izleme o zaman” diyerek kalitesini ve terbiye seviyesini belli etmiştir.

Bu arkadaşı altın elbiseli adamın isminin yanında lütfen telaffuz etmeyin rahmetliye çok büyük hakaret olur.

Konu şu 29 bin takipçin var ama hala ne bir mikrofonunuz var ne de düzgün bir kameranız ışığınız var naçizane bunları edinirseniz daha kaliteli bir yapım ortaya çıkar demem ve o çok kızdığınız insanlar bunların hepsine sahipler ve çekim kaliteleri ortada demiştim. Hepsi bu. Sen git onları seyret sen git onları takip et gibi atarlı giderli bir cevap geldi oysaki amaç motomaniaya saldırmak değil rakip olarak gördüğü kanallardan çok geride kaldığı bu çekim, ışık, ses konularında fikir sunmaktı ama kendisi saldırmayı tercih etti sanki kötü bir şey söylüyormuşum gibi.

Kanalının Takipçisi değilim hiçbir zaman da olmadım sadece son videosuna bir bakayım dedim ama ses hamamda çekilmiş gibi full eko yani doğru dürüst anlaşılmıyor buna istinaden de yorum yazdım ama konu Siktir git izleme benim kanalıma kadar geldi.

Herkes kendi kalitesini ve seviyesini bunun gibi durumlarda ortaya koyar zaten. 41 yaşındayım bugüne kadar ilk kez bir kanal sahibi bana kendi hesabının altından ulu orta siktir git diyerek sövdü ve beni yola getirmekle tehdit etti 😂. Bu kişi de motomania. Bilinsin istedim.
    Sen MOTOSİKSEL Selçuk olmalısın.
    HRider bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    cogu zaman insanlar icin iyiler-kotuler diye ayrim yapma geregi duyuyoruz. Bu cikarim genelde yanlis oluyor, bizi hayal kirikligina ugratabiliyor.

Rahmetli AEA bir istisna olarak, isini guzel yapmasiyla, sempatikligiyle, karakteri ile bir butun insandi. Ölümünün verdigi uzuntu de uzerine eklenince, verdigimiz deger daha da artti. Muhtemelen efsane olarak surekli hatirlayacagiz.

AEA bir istisna idi. Ayni isi yapan diger insanlari AEA ile kiyaslamak o insanlara da haksizlik oluyor diye dusunuyorum.

Ben motomania yi, "teknik servis" olarak izliyorum. Teknik konuda essiz ve objektif bilgiler veriyor. Adamin karakteri beni ilgilendirmiyor. Adam "teknik" anlamda isini cok iyi yapiyor bence.

Benim motomania ile iliskim bu. Benim arkadasim olsaydi, o zaman da karakteri beni ilgilendirirdi.

Arabam icin Yillardir gittigim bir ustam var. Hayatimda tanidigim en durust insanlardan biri. Suana kadar beni kaziklamaya calismayan tek usta. insani yönü inanilmaz. Durust, Allah korkusu var. Parasal konularda guvenim sonsuz. Gel gelelim, son zamanlarda isciligi cok zayifladi. Mesleki yorgunluk yasiyor sanirim ozensiz calisiyor. Bu sebepten dolayi artik ona gitmeyecegim.

Demek istediim sey su oluyor: ne motomania yi fazla abartmaya gerek var, ne de motopixeli haddinden fazla gommeye gerek var. Hepsi insan evladi, hicbiri de mukemmel degil.

Teknik bisiler istiyorsan motomania izle, hollywood filmleri gibi "mukemmel gorsellik ici bos yapim" istiyorsan motopixel izle.

Az bucuk bilinirlikleri var diye, her acidan mukemmel olmak zorunda degiller. izmir de olsam, motomania nin dukkanina giderdim. Onun dukkanina gidiyor olmam, karakterini seviyor oldugum anlamina gelmez.
    AzÇok bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Komik olduğunu düşünerek mi yazdın bu cevabı? Az ötede komiklik yap kardeş sen hadi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Sen neyi savundun ne anlattın şimdi? Adam bana haksız yere anlamadan dinlemeden “siktir git kanalımı izleme” diyor diyorum sen ne diyorsun Bugün bana yarın sana olabilecek bir şey. Yani sana dese kabul edeceksin madem karakterine bakmıyorsun öyle mi? Nedir bu atar gider herkese her olaya? Beğenmediğiniz o diğer youtuberlar var ya hiçbiri hakaret etmiyor defa kez konuştum hepsi ile teşekkür ediyorlar kendi durumlarını dile getiriyorlar en azından makul bir dille konuşup orta yolu bulabiliyorsun. Ben küfür edilecek bir şey de demedim ki ekipman ses ışık geliştirilirse daha iyi olur diye fikir sundum. Olumsuz veya düşünce belirten fikir belirten Yorumları kaldıramıyorsan sinirliysen o zaman videolarını yoruma kapatacaksın. İnsanlara küfür edip tehdit etmeyeceksin komik komik.

Kolaçan
    100oktan
    Motoparktv
    Motopixel

Bunlardan hangisi yorumlarına fikir beyan edin e Siktir Git kanalımı izleme yazıyor acaba?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Eskiden TV izleyenlere kızardım, işiniz yok mu bu aptal kutusuna vakit ayırıyorsunuz diye. Şimdi aynı şeyleri youtube gibi yerleri izleyenler için düşünüyorum. ciddiye almayın bu youtube'da falan video yayınlayanları. ciddiye alınacak olsalar zaten söz uçar yazı kalır der doğru düzgün yazarlar videolar da yazılara destek olarak daha anlamlı olurdu.

Motosikleti
    cb250r
    Komik olduğunu düşünerek mi yazdın bu cevabı? Az ötede komiklik yap kardeş sen hadi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Sen neyi savundun ne anlattın şimdi? Adam bana haksız yere anlamadan dinlemeden “siktir git kanalımı izleme” diyor diyorum sen ne diyorsun Bugün bana yarın sana olabilecek bir şey. Yani sana dese kabul edeceksin madem karakterine bakmıyorsun öyle mi? Nedir bu atar gider herkese her olaya? Beğenmediğiniz o diğer youtuberlar var ya hiçbiri hakaret etmiyor defa kez konuştum hepsi ile teşekkür ediyorlar kendi durumlarını dile getiriyorlar en azından makul bir dille konuşup orta yolu bulabiliyorsun. Ben küfür edilecek bir şey de demedim ki ekipman ses ışık geliştirilirse daha iyi olur diye fikir sundum. Olumsuz veya düşünce belirten fikir belirten Yorumları kaldıramıyorsan sinirliysen o zaman videolarını yoruma kapatacaksın. İnsanlara küfür edip tehdit etmeyeceksin komik komik.

Kolaçan
    100oktan
    Motoparktv
    Motopixel

Bunlardan hangisi yorumlarına fikir beyan edin e Siktir Git kanalımı izleme yazıyor acaba?
    1-birisine ozel laf soylemek istedigimde mesajini alintilarim ortaya konusmam. ortaya komusmussam, sana ozel birsey yazmamisimdir.

2-adam bana kufur etti diye burda agliyorsun, hemen ardindan gelmis bana saygisiz bir mesaj yaziyorsun fikrimi beyan ettim diye. o zaman sende bir karaktersiz oluyorsun.

3-bak ben bole internetten cocuk cocuk atarlari sevmiyorum bak dalgana.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden TV izleyenlere kızardım, işiniz yok mu bu aptal kutusuna vakit ayırıyorsunuz diye. Şimdi aynı şeyleri youtube gibi yerleri izleyenler için düşünüyorum. ciddiye almayın bu youtube'da falan video yayınlayanları. ciddiye alınacak olsalar zaten söz uçar yazı kalır der doğru düzgün yazarlar videolar da yazılara destek olarak daha anlamlı olurdu.
    Hocam aptal kutusu ya da degil sonucta bir secenek var ortada. Isteyen istedigini izler, izlemezse kapatir. Insanlarin neyi izledigi de hayatlarini istedikleri sekilde degistirir. Ornegin Ingilizce ogrenmek isteyen biri hala ilgili icerigin Turkce halini izliyorsa kendi bilecegi is.

Aylardir kablotv cihazini acmiyorum bile, orada benim izleyecegim bir sey yok cunku. Benim icin izlenecekler Youtube/Amazon Prime/Youtube/Netflix/Spotify su an. (Amazon Prime benim interneti somurdu bu ay yalniz, UHD izlemisim dizileri)

Youtube derya deniz bir ortam, secim tamamen insanlarda. Dogruyu da yanlisi da izlemek mumkun.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    @mr.Wind

İlk cümlem sana yönelik değildi ama sen üstüne alınmışsın. Bana kötü laf söyleyince ne oldu şimdi sen haklı konuma mı geçtin? Ağlamak, çocuk çocuk atar yapmak, yok bak işine, yok karaktersiz bunlara sadece gülüyorum çünkü en ufak bir tartışma ortamına bile giremeyen insanların bana ettikleri lafları dikkate almam. Sen karaktersiz dedin ve ben de hemen karaktersiz oldum. Yazık cidden yazışarak bir forumda hala birileri ile anlaşabilmeyi ummak aslında zaman kaybı gerçekten.

Çocuk dediğin karaktersiz dediğin ve hiç tanımadığım bu kişi 41 yaşında çoluk çocuk sahibi 15 yıldır motor üstünde olan biri. Sen neyi savunuyorsun diye sana soruyorum cevap vermiyorsun ama hakaret edebiliyorsun.

Bir kanal sahibi kanalında bana küfür ediyor dediğimde hemen akabinde ben karaktere bakmam diyorsun ve cevabının benim cevabımdan hemen sonra gelmesi rastlantı ise bunu sen belirtmedikçe ben bunu anlayamam.

Kötüye ve yanlışa her zaman her ortamda yanlış diyebildiğimiz zaman bir yere gelebileceğiz veya olumlu olumsuz eleştiri kaldırabildiğimiz zaman. Yoksa hakaret etmek karşı tarafı itin götüne sokup çıkartmak en basit yol. Önce bir karşı taraf ne söylüyor hangi mesajı bana yazmış hangisini yazmamış bir anlamak sonra celallenmek gerekiyorsa celallenmek lazım.

Motosikleti
    cb250r
    @mr.Wind

İlk cümlem sana yönelik değildi ama sen üstüne alınmışsın. Bana kötü laf söyleyince ne oldu şimdi sen haklı konuma mı geçtin? Ağlamak, çocuk çocuk atar yapmak, yok bak işine, yok karaktersiz bunlara sadece gülüyorum çünkü en ufak bir tartışma ortamına bile giremeyen insanların bana ettikleri lafları dikkate almam. Sen karaktersiz dedin ve ben de hemen karaktersiz oldum. Yazık cidden yazışarak bir forumda hala birileri ile anlaşabilmeyi ummak aslında zaman kaybı gerçekten.

Çocuk dediğin karaktersiz dediğin ve hiç tanımadığım bu kişi 41 yaşında çoluk çocuk sahibi 15 yıldır motor üstünde olan biri. Sen neyi savunuyorsun diye sana soruyorum cevap vermiyorsun ama hakaret edebiliyorsun.

Bir kanal sahibi kanalında bana küfür ediyor dediğimde hemen akabinde ben karaktere bakmam diyorsun ve cevabının benim cevabımdan hemen sonra gelmesi rastlantı ise bunu sen belirtmedikçe ben bunu anlayamam.

Kötüye ve yanlışa her zaman her ortamda yanlış diyebildiğimiz zaman bir yere gelebileceğiz veya olumlu olumsuz eleştiri kaldırabildiğimiz zaman. Yoksa hakaret etmek karşı tarafı itin götüne sokup çıkartmak en basit yol. Önce bir karşı taraf ne söylüyor hangi mesajı bana yazmış hangisini yazmamış bir anlamak sonra celallenmek gerekiyorsa celallenmek lazım.
    1- birisine ozel laf soyeleyeceksem alinti yaparim, genel fikir belirteceksem genel yazarim. bana bi msj yazmis, basina da komik momik birseyler yazmissin. senin atarli laflarinin sahibinin kim oldugunu mu araatiracagiz simdi? lafimi dedim, daha soru sorma git bidaha oku, neyse o.

2-senin yasinla, kac sene motosiklet surudugunle ilgilenmiyorum. Olgunluk yasla da olmuyor motosiklet uzerinde 138 sene gecirmekle de olmuyor.Ben davranisina bakarim.

3-muhatap olmak istemiyorum, insanlarin konusunu kirletmeye de gerek yok. varsa sorunun ozelden yaz.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kolaçan
    100oktan
    Motoparktv
    Motopixel

İnsanları abartma alışkanlığımız var. Onların yoldan çıkmasına neden olan biraz da bu alışkanlığımız. AEA dahil hiç kimseyi abartmam. Fatura keserek inceleme yapanlara ise temkinli yaklaşırım. Toplumca ilk fırsatta kutuplaşmaya çalışıyoruz. Beğendiğimiz insanların hatasını görmekten nefret ediyoruz. Motomania kanalını beğenmeme rağmen yapılan bir yanlışı asla onaylamam. Nasreddin hoca'nın bindiği dalı kesmesi kadar komik olur çünkü.
    İlk fırsatta birbirimize rest çekmesek, kullandığımız ifadeleri özenle seçsek daha güzel bir forum ortamı olur derim. Bu başlıkta kurban siz oldunuz. Herkes aynı duruma düşebilir.
    gurcanozturk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)