Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Mod Streetfighter kask nasıldır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar sizce bu kask nasıldır hiçbir yerde yorumunu görmedim ancak genelde mt marka kaskların tavsiye edildiğini gördüm. Sizce bu kask nasıldır şekil olarak çok beğendim çok farklı olması ilgimi çekti doğrusu.

https://www.trendyol.com/mt/mod-stre...chantId=182959

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    mt kask bir çok yarışcçıya ve yarışa sponsor oluyor.kalitesi iyi 2 tane mt kaskım var.bu modeli kullanmadım youtubede incelemesi var.çenesi çıkan model.sharkın modelinin bir benzeri

Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt kask bir çok yarışcçıya ve yarışa sponsor oluyor.kalitesi iyi 2 tane mt kaskım var.bu modeli kullanmadım youtubede incelemesi var.çenesi çıkan model.sharkın modelinin bir benzeri
    Türkçe incelemesini bulamadım hocam yabancı incelemesi epey var ama onlarıda ben anlamıyorum :D

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan alakasız yarışçı arkadaşlar, özellikle üst segment yarışçı arkadaşlar bizim gibi raftan alınan kasklarla yarışmıyorlar.

Örneğin arai Rx7'ler ortalama 10bin TL. 30bin Tl'ye karbon olan özel bir seri var. Yarışçılar bunlardan da özel kasklar takıyor, örneğin kendi kafalarına göre özelleştirilmiş. Söylediğim Uşak'ta ki pistte yarışan arkadaşlar için değil, motogp, F1 gibi yarışlar ve bunların daha alt yarışları için. O seviyede kasklar satılsa en az 3 4 katı fiyatlardan başlar markaların normal kasklarına oranla.

Sponsor olacak güçte bir firma olması iyi ama bu o kaskları sağlam ya da iyi yapmıyor. Ben olsam bir motoventoya bakar uygun bir HJC denk gelirse onu alırdım tarihi 2018 üstüyse zaten kapalı kutuda depoda tutuyor adamlar, yıpranacağını sanmıyorum. Ya da Scorpion exo 390 490 falan alırdım. İlla mt alacaksan da övülen 2 3 model var onlardan başka düşünme bence, bir tanesinin adı revenge idi sanırım.

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan alakasız yarışçı arkadaşlar, özellikle üst segment yarışçı arkadaşlar bizim gibi raftan alınan kasklarla yarışmıyorlar.

Örneğin arai Rx7'ler ortalama 10bin TL. 30bin Tl'ye karbon olan özel bir seri var. Yarışçılar bunlardan da özel kasklar takıyor, örneğin kendi kafalarına göre özelleştirilmiş. Söylediğim Uşak'ta ki pistte yarışan arkadaşlar için değil, motogp, F1 gibi yarışlar ve bunların daha alt yarışları için. O seviyede kasklar satılsa en az 3 4 katı fiyatlardan başlar markaların normal kasklarına oranla.

Sponsor olacak güçte bir firma olması iyi ama bu o kaskları sağlam ya da iyi yapmıyor. Ben olsam bir motoventoya bakar uygun bir HJC denk gelirse onu alırdım tarihi 2018 üstüyse zaten kapalı kutuda depoda tutuyor adamlar, yıpranacağını sanmıyorum. Ya da Scorpion exo 390 490 falan alırdım. İlla mt alacaksan da övülen 2 3 model var onlardan başka düşünme bence, bir tanesinin adı revenge idi sanırım.

Kask olarak vemar yada mt markalarına karar kıldım 2 markadan birisini alacağım ancak bu bahsettiğim kaskıda yeni görünce çok cezbetti beni alışveriş sitelerine baktım çok fazla yorum göremedim ve genelde iyiler ama bilemedim doğrusu.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Andrei216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask olarak vemar yada mt markalarına karar kıldım 2 markadan birisini alacağım ancak bu bahsettiğim kaskıda yeni görünce çok cezbetti beni alışveriş sitelerine baktım çok fazla yorum göremedim ve genelde iyiler ama bilemedim doğrusu.
    Mt revenge 5 yıldız almış sharp'tan, artık yalandır doğrudur rüşvettir bilemiyorum almış. İlla bir mt alacaksanız revenge veya thunder3 alın. En azından 4 5 yıldız sharpı var.

Ece ve dot sertifikaları önemsiz sertifikalardır, devletler para kazansın diye varlardır. Yoğurt kovasına strafor dış cephe yalıtım köpüğü yapıştırsam, 2.5'luk kola şişesiyle vizör yapsam alırım Ece2205'i. Sharp ve snell biraz daha işe yarar sertifikalar. Piyasada ismi olup da ece'si olmayan yok zaten. 200 300 liralık kasklarda yok bir tek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    eski revenge ve thunder 3 kullanıyorum.arkadaşların dediği kısmen doğru.pahalı kaskların özelliği daha çok kafada rahat durması,konfor,sesi kesme üzerine.ancak pahalı kaskların malzeme kalitesi tartışılmaz.
    özetle diyebilirizki mt serisi kasklar sizi ortalama olarak korur.
    https://sharp.dft.gov.uk/
    burdan en az 4 yıldız almış kasklar arasında gene de en alınabiliri mt oluyor.siz genede filtreleyip bakın 4 yıldız kasklara.çoğu 4 yada 5 yıldız kask ya pahalı yada türkiyede yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)