Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaskıma siyah vizör bulamıyorum! Nereden satın alabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Merhaba arkadaşlar,
    10 günlük karantina sürecimde motosiklete olan hasretimi, motoruma yönelik alışverişlerle bastırmaya çalışıyorum. Motosiklet sürmeyi aşırı özledim. :/ Kaskıma siyah vizör almak istedim lakin bulamadım. 4 farklı siteyle iletişime geçtim ama ellerinde yoktu.

Kaskım: Airoh Valor Bu kaskıma siyah vizörü nereden bulabilirim? Bir internet sitesi ya da mekan ismi verirseniz çok memnun kalırım arkadaşlar. İstanbul'da yaşıyorum. Karantina sürecimden sonra önerirseniz dükkanları gezebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    FC-Moto, championhelmets.com, aliexpress buralara da bakın
    motov34 bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Motovento satıyordu onlara da sordunuz mu?
    motov34 bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı motov34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    10 günlük karantina sürecimde motosiklete olan hasretimi, motoruma yönelik alışverişlerle bastırmaya çalışıyorum. Motosiklet sürmeyi aşırı özledim. :/ Kaskıma siyah vizör almak istedim lakin bulamadım. 4 farklı siteyle iletişime geçtim ama ellerinde yoktu.

Kaskım: Airoh Valor Bu kaskıma siyah vizörü nereden bulabilirim? Bir internet sitesi ya da mekan ismi verirseniz çok memnun kalırım arkadaşlar. İstanbul'da yaşıyorum. Karantina sürecimden sonra önerirseniz dükkanları gezebilirim.
    https://shop.airoh.com/accessori.html?find=valor-8569

Sizin kaska uyanlar bunlar. Nerede bulursunuz? Ufak bir arama.

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...-ST-Visor-0003
    motov34 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Sordum hocam, yokmuş. İlk aklıma orası gelmişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgin için sağ ol hocam, daha önce yabancı sitelerden alışveriş yapmadığım için bakmadım. Daha çok Türk sitelerine bakmıştım ama maalesef bulamadım.
    Peki ya bu iki siteden tekini tercih etsem kargo sürecinde bir problem yaşanır mı? Alışveriş tecrübeniz var mı

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı motov34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sordum hocam, yokmuş. İlk aklıma orası gelmişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

İlgin için sağ ol hocam, daha önce yabancı sitelerden alışveriş yapmadığım için bakmadım. Daha çok Türk sitelerine bakmıştım ama maalesef bulamadım.
    Peki ya bu iki siteden tekini tercih etsem kargo sürecinde bir problem yaşanır mı? Alışveriş tecrübeniz var mı
    Airoh global Turkiye'ye gondermiyor olabilir, forumda fc-moto ile ilgili tecrubelerini yazanlar var, simdiye kadar da problem yasamamislardi, arama kismindan arayip okuyun derim. 200TL civarinda kargo odersiniz, uzerine de urunun %20'si kadar gumruk vergisi odeyeceksiniz, +10TL civarinda da gumruge sunum ucreti odersiniz.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)