Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sen olsan hangisini alırdın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motora yeni başlıyorsun elinde EKİPMAN DAHİL 30.000 +-2000 lira gibi bir bütçen var arada da bir çıkayım şöyle şehir şehir gezeyim diyorsun hangisini alırdın?
    rs 200 (ikinci el)
    nk250(sıfır)
    BN251 (ikinci el)
    NS200 (sıfır)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Uzun yola sık çıkacaksam ve artçılı kullanımım yoğun olacaksa NS200 alırdım. Benim artçı ile işim olmaz olsa da arada kız arkadaşımı kısa mesafe atarım diyorsam, agresif sürerim genelde ve uzun yolda da eh işte denebilecek konfor versin yeter diyorsam NK250. Ama eğer bütçem elveriyorsa bi Dominar 250'ye de göz kırpardım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tartışmasız ns200

hem servis hem satış olarak hepsinden iyi durumda

Eğer abs şartınız yoksa bu fiyata ben Tnt250 de bakardım, ama listedekilerden seçicek olursam kesinlikle Ns200 olurdu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Selam

Bu motorlar şehiriçi kullanıma daha uygun.Uzun yolculuklarda yorar.Artçıda rahat edemez sizde. Çift silindir motorlara bakmanız öneririm . Suzuki inazuma gibi.

tek seferde maks 400/500 km de pek yoracağını sanmıyorum

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    o 4 motorlada şehir şehir zor gezersin ama bu 4 lüden eğerki yaşadığım yerin servisi iyise nk250 alırdım.kötüyse ns200 alırdım.yada az daha zorlayıp şehir şehir gezmelik bajaj dominar 250 alırdım.ki amaç buysa o verdiğin ek fiyata değerdi

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Cf moto 250 nk alırdım.

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o 4 motorlada şehir şehir zor gezersin ama bu 4 lüden eğerki yaşadığım yerin servisi iyise nk250 alırdım.kötüyse ns200 alırdım.yada az daha zorlayıp şehir şehir gezmelik bajaj dominar 250 alırdım.ki amaç buysa o verdiğin ek fiyata değerdi
    istanbul da yaşıyorum servis konusunda oktay motoru tavsiye ediyolar nk için

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı atlyde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul da yaşıyorum servis konusunda oktay motoru tavsiye ediyolar nk için
    o zaman hiç düşünme nk250 al derim oktay motor yardımcı oluyor hatta türkiyedeki sanırım en iyi cfmoto servisi.şu an hala güzel bir fiyattayken kaçırma derim sele konforu olarakta diğer motorlardan baya bir rahat.aynı motora sahip olan modeli 40 bin tlye satılıyor o yüzden mantıklı olur

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinciel de tnt250 seçeneğini ekler onu alırdım. Saydığınız motorların hepsi cücük kadar ve rahatsız

Motosikleti
    MT-09 SP
    250NK Alırdım ama lastik ve akü masrafı var ekstra 2000₺ aklında olsun. Önümüz yaz olduğu için fazla zorlamazsan sıkıntı olmaz ama ıslak zemini gördüğü an buz pateni pistine motosiklet ile girersek ne olur birebir yaşatıyor.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    biraz daha ekleyip dominar250 alın
    YasinC bunu beğendi.

nk 250 ile çok arasında kalırdım ama ns 200 alırdım

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    NS200 alırdım

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Aynı bütçeye az önce sıfır rs200 aldım. Tercihlere göre seçim değişiyor.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Kolay soru. NS200 sıfır.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Sıfır nk250 alsanız masrafınız olacak bütçeyi kurtarmayacak. Kötü ekipman almak zorunda kalacaksınız. 5bin lira ek bütçe olsa nk250 alır. 3 5 parçasını değiştirir elden geçirir binerdim muhtemelen. Ki öyle de yapmak üzereydim geçen sene. Ama bu bütçede ns200 alıp zamanla aksesuar, çanta, konfor arttıracak şeyler falan yapmak daha mantıklı. Nk250 direkt naked zaten, hiç aksesuar yakışmıyor.

Altında GS adv olan, africatwin olan göbekli amcalara sorsan 600'lük touringle bile uzun yol yapılmaz diyecekler. Milyon tane 150cc cubla, scooterla Türkiye turu, dünya turu yapan adam var. 30 beygir motosikletle istediğiniz her yere gidersiniz gençseniz ve heves varsa. Mevzu ne kadar ekmek o kadar köfte mevzusu. İstanbul'dan Antalya'ya bir günde gitmezsiniz gerekirse. Yolun ortasında mola verir, çadırda, pansiyonda konaklar ertesi sabah varırsınız ama varırsınız. Benim gibi motora yeni başlıyorsunuz, teknik bilginiz yok. İkinci el aldığınız alette bir problem çıksa çözene kadar 40 kere masraf yaparsınız. Hiç bulaşmayın ns200 temiz karar bence.

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinciel de tnt250 seçeneğini ekler onu alırdım. Saydığınız motorların hepsi cücük kadar ve rahatsız
    O vardı zaten aklımda fakat sahibinden de 12 tane ilan var ve km leri bana göre yüksek geldi iki gün olduda bir arıza çıkarda güvenerek gösterebileceğim bir usta olmadığı için listeye koymadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz daha ekleyip dominar250 alın
    Hocam zaten biraz daha ekle diye diye bu bütçelere geldik

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı bütçeye az önce sıfır rs200 aldım. Tercihlere göre seçim değişiyor.
    Açtığınız konuyu takip ettim rs200 2020 kasası cidden çok hoşuma gitti hele ön arka abs olması falan baya iyi fakat onu alırsam ekipman alana kadar bayağı bir süre yatacak motor
    Stock Sever ve blueway2 bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bu arada estetik kaygılar çok büyük değilse suzuki inazuma tam olarak anlattığınız motosiklet olabilir. Bana tipi hitap etmedi yoksa tam olarak benim de ihtiyacım olan motosiklet suzuki inazuma idi. Araştırın bence biraz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)