Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sen olsan hangisini alırdın

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz fikirlerden dolayı ns200 almaya karar verdim tekerinize taş değmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı atlyde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O vardı zaten aklımda fakat sahibinden de 12 tane ilan var ve km leri bana göre yüksek geldi iki gün olduda bir arıza çıkarda güvenerek gösterebileceğim bir usta olmadığı için listeye koymadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Hocam zaten biraz daha ekle diye diye bu bütçelere geldik

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Açtığınız konuyu takip ettim rs200 2020 kasası cidden çok hoşuma gitti hele ön arka abs olması falan baya iyi fakat onu alırsam ekipman alana kadar bayağı bir süre yatacak motor
    Ben cbf 150 sattığım için ekipmanım var zaten. O yüzden biraz borca girerek bu motoru tercih ettim. Bütçe yetmese benim de tercihim ns200 olacaktı.

Ekipman aksatılacak, sonra alınacak bir şey değil. Motor düşerse yapılıyor ama insan tamiri kolay olmuyor.
    HONDA

#BZ3082

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezmek için en iyisi NS200. En büyük sebebi ise gezi motoruna çevirmek için bol aksesuar seçeneği olması. Gidon yükseltme, çeşit çeşit çanta demiri, ön cam vs. İkinci sebebi ise sıfır olması. Zaten rüştünü ispatlamış bir motor. Elbet sorun yaşayanlar da var. Şahsen ben sarf malzemesi ve bakım hariç beş kuruş harcamadım 15 bin kmye kadar. 600-700 km lik yollara çıktım, hiç de yormadı.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    NS 200 alırdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    kardeşim abssiz motora binilmezzzzzzz. şunu 50 defa söyledim hele yeni acemiykenn

Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim abssiz motora binilmezzzzzzz. şunu 50 defa söyledim hele yeni acemiykenn
    Dördünde de abs var ki bajaj sadece önde var ama var yani

Yeni başlayan için bn251 kesinlikle tavsiye etmem. 2 tane aldım, eğer eliniz anahtar tutmuyosa adamı motordan soğutacak potansiyele sahip. Ha sorunsuzuna veya bütün sorunları çözülmüşüne denk gelirseniz de 10 numara fiyat performans motorudur. Ns200 de uzun vadede mutlu edeceğini sanmam. En mantıklı seçenek 250nk alıp akü ve lastik değiştirdikten sonra sorunsuz istediğiniz kadar binebilirsiniz.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı atlyde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dördünde de abs var ki bajaj sadece önde var ama var yani
    Yeni modeller on arka abs'li. 2017 ve 2019 modellerinde arasinda sadece on abs var.

Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni modeller on arka abs'li. 2017 ve 2019 modellerinde arasinda sadece on abs var.
    sadece rs200 yeni modelinde arka ön var ns de sadece ön diye biliyorum

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alabiliyorsan en güzeli Dominar 250. Her şeyden var motorda, konfor, şehir içi kullanım vs.
    Ha olmazsa bir kaç aksesuar ekleyerek NK 250 çok iyi olur. Az bir tork farkı bile size uzun yolda daha güvenlik sağlar yokuşlarda fln daha kolay kaçarsınız. Şunu da unutmayın Ns 200 de alsanız aksesuar olmadan uzun yolda rahat olamazsınız. İkisine de konfor sele şart, ikisine de tur camı şart gibi gibi...

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbf 150 sattığım için ekipmanım var zaten. O yüzden biraz borca girerek bu motoru tercih ettim. Bütçe yetmese benim de tercihim ns200 olacaktı.

Ekipman aksatılacak, sonra alınacak bir şey değil. Motor düşerse yapılıyor ama insan tamiri kolay olmuyor.
    Yeni teknoloji ile diz protezi implant ve ameletiyatın toplam rakkanına baktım, bir hafta kadar önce.

Dizi açıyorlar, çok farklı sabitleyicileri monte edip bu sabitleyiciler ile ölçeklenen kısımdan kemiği komple eklemden kesip, sabitleyicileri çıkartıp yeni diziniz olacak implantı yerine sabitliyorlar (kemik içine, bacağın yarısı uzunluğunda ikişer üçer vida-çivi ile). Bu işlemi ülkemizde yapıyorlar, fiyatı tam olarak 650.000$. Söylemedi demeyin, alabileceğiniz en iyi full ekipman takımı, özel tasarım koruyucular bunun 10/1' i kadar tutamaz.
    Stock Sever bunu beğendi.
    ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)