Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motorum yorum yapan herkese teşekkürler:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba A1 manuel ehliyetimi aldım motor olarak scooter tercih etmek istedim,fiddle III 125 mat siyah modellerden 2019 model 2000-3000bin km de 18-19 bandında motosiklet almayi dusunuyorum.Dusunceleriniz nelerdir?
    Ehliyeti manuel almama rağmen içimde bir heyecan var motosikleti teslim alırken süremem vs tarzında gereksiz heyecanlar :D manuel kullanabilen birisi gaz fren scooteri kullanabilir diye dusunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun. Her motosiklet, motosikletsiz kalmaktan iyidir. Sym Fiddle da kaliteli, popüler bir seridir. Şahsi düşüncem vitesli motosikletin keyfini veremeyeceği yönündedir ama dediğim gibi, bu benim görüşüm. Belki otomatik vitesten,scooterdan siz daha fazla keyif alacaksınız.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı uzaymekigi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba A1 manuel ehliyetimi aldım motor olarak scooter tercih etmek istedim,fiddle III 125 mat siyah modellerden 2019 model 2000-3000bin km de 18-19 bandında motosiklet almayi dusunuyorum.Dusunceleriniz nelerdir?
    Ehliyeti manuel almama rağmen içimde bir heyecan var motosikleti teslim alırken süremem vs tarzında gereksiz heyecanlar :D manuel kullanabilen birisi gaz fren scooteri kullanabilir diye dusunuyorum
    Ayni fiyatlara, 2018-2019 Sym Jet 14 var, biraz daha kalipli, daha maxi-scooter gibidir, onu da dusunebilirsiniz madem Sym bakiyorsunuz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    2 yıl boyunca bu motorun yine aynı şekil bu yılın motoruna artçı oldum.
    genel olarak güzel 2 kişi ben 95 arkadaşım 75 falan çok rahat 80-90 görüyordu. 100ü bile görür belki sürmediğim için bilemem.
    ama 2 sene sonrasında arkadaşın krank bilyesi mi ne sorun çıkardı motor çok bağırıyordu. araştır belki kroniktir.
    ve yaptırması 1000tl falan belki daha ucuza bulunur ona öyle demişlerdi bunu da belirteyim.

bir de artçı selesi çok pis göt ağrıtıyor. 15 dakikada bir sağ veya sol ayağım göte kadar karıncalandığı için yolda arkadaşa ilk önce söyleyerek dikkat etsin diye, sağ veya sol ayağı öne uzatıp akrobasik hareketler ile kan akışı sağlama yoluna gidiyordum.

bir de çok kıvrak motor. süren kişi olmadığım için başka bir şey dikkati mi çekmedi veya gelmiyor aklıma

100 metre sonra hemen alışırsınız ben bazen skuterimde debriyaj arıyorum onuda arka freni dozajlayarak halletmeye çalışıyorum.

ya da
    az daha koy dio

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler