Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Topcase alternatifi önerisi olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Lifan kpr200 motosiklet aldım topcase ile pek hoş durmayacağını düşünüyorum. Aliexpresste 500tl civarına seleye takılan kask sığan çantalar var ama o parayı verip üzerine 1ay beklemek var. Siz nasıl çözüyorsunuz bu durumu türkiyeden alabileceğim geniş bir şey var mı?
    Vidos bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Heybe denilen tekstil yan çantalarıda inceleyebilirsin , motosiklet fuarında Eyüpto adında bir firmada görmüştüm , motora özel üretimleri vardı.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Artçı kaskını kısa mesafe taşıyacaksanız ahtapot file, eğer kendi kaskınızı park ettiğinizde elinizde taşımak istemiyorsanız sele kilidi ya da gidondan bağlanacak bisiklet kilidi işe yarar.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    scoyco sırt çantası var kask mont vs hepsi sığıyor onu kullanıyorum. Böyle bir ürün alsan kesip çantayı çalarlar bu seferde

Aynısından sipariş verdim montu içine kaskı dıştan file ile mi bağlıyorsunuz? Arkadaşın attığı çanta görüntü olarak çok güzel ama motorun üzerinde bırakamadıktan sonra göreceği iş aynı 2 kat fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosıkletin tipi nedeniyle topcase biraz sırıtabilir ama bu büyük rahatlık oldugu gerçeğini değiştirmiyor.,

artcı kullanmıyorsanız ahtopot ve sırtcantası ya da sele üzeri deri cantalar ile idare edebilirsiniz.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    hocam bana dedin sanırım kask ls2 ff352 xl ve mont sığıyor benim. körüğü açınca, o sebeple dışına takmadım ama takılabiliyor kask

Motosikleti
    Mondial 150MH drift
    Alıntı Diestayl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan kpr200 motosiklet aldım topcase ile pek hoş durmayacağını düşünüyorum. Aliexpresste 500tl civarına seleye takılan kask sığan çantalar var ama o parayı verip üzerine 1ay beklemek var. Siz nasıl çözüyorsunuz bu durumu türkiyeden alabileceğim geniş bir şey var mı?
    hocam konu dışı ama motorun tipi hoşuma gitti tavsiye eder misin. tarafsız cevap verirsen sevinirim titreşim falan nasıl ?[COLOR="Silver"]

Alıntı Vidos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam konu dışı ama motorun tipi hoşuma gitti tavsiye eder misin. tarafsız cevap verirsen sevinirim titreşim falan nasıl ?[COLOR="Silver"]
    Cup modelleri yüzünden bi ön yargım vardı lifana ama kp serileri gayet iyimiş. 2 bin km oldu daha o kadar tecrübem yok ama titreşim yok denecek kadar az yakıtı çok zorlarsan 100kmde 3ltyi buluyor o açıdan da çok iyi. Yedek parça durumunu kafaya takmam dersen bu fiyata çok memnunum motordan

Motosikleti
    Mondial 150MH drift
    yedek parça zor mu bulunuyor ? İzmirdeyim yine de zorluk çeker miyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)