Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Max 800 TL Yazlık Mont Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yine de iyice araştır. Sonra göğüslerin bol gelir göbeğini sikarsa bana küfretme )
    Ederim :D

Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben n11 den aldım şimdi, taksit sayısı daha fazla oluyor. Hem aracı kullanmak bana daha güvenli geliyor.
    Araştırayım yarın bakayım. Hangi beden aldin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ederim :D

Araştırayım yarın bakayım. Hangi beden aldin
    L beden aldım, yazın kullanmak için venom dynamic m beden var sıkıyor artık. Pandemide kilo 78 den 86 ya çıkınca normal tabi.

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Bende durt un 800 liralık modelinden var. Gece üşüttügünü bilirim , o derece memnun bıraktı. Korumalarını değiştirdim , değiştirilmesini tavsiye ederim.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Tabi bi de beden problemi.

Arkadaş benim göbek bölgem göğüs bölgemden büyük. Göğüse göre alsam göbek uymaz.

Var mıdır bunun ölçü rehberi.
    Zamanında 4 mevsim montumu alırken kadıköy hasanpaşadaki mağazaların çoğunu dolaşmıştım. Giyip deniyorum, göbek var ama hayat boyu spor yapmamış insanım göbeği rahat olsa bu sefer kolları bol geliyor, dirseklerdeki korumalar yerine oturmuyor falan zar zor revit'in bir modeli uydu da almıştım.
    Riderdenim'den pantalon aldıktan sonra da yaklaşık 6-7 ay motora binmeyince tekrar bir giymiştim dar geliyor, o kadar para verdim bu pantalona ya zayıflayacağım ya zayıflayacağım deyip kilo vermiştim.
    Göbeği eritmek için motivasyon oluyor aslında motosiklet ekipmanlarının pahalı olması.

Şimdi de evden çalışa çalışa oturmaktan kilo aldım. Tam kapanma bitince tekrar motora binicem ama ekipmanlarıma sığabilecekmiyim telaşı başladı.

Yeni kask almam lazım, internetten alsam uyar mı uymaz mı tereddüt yaşamaktansa mağazalar açılınca gidip deneyerek alma planım var.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında 4 mevsim montumu alırken kadıköy hasanpaşadaki mağazaların çoğunu dolaşmıştım. Giyip deniyorum, göbek var ama hayat boyu spor yapmamış insanım göbeği rahat olsa bu sefer kolları bol geliyor, dirseklerdeki korumalar yerine oturmuyor falan zar zor revit'in bir modeli uydu da almıştım.
    Riderdenim'den pantalon aldıktan sonra da yaklaşık 6-7 ay motora binmeyince tekrar bir giymiştim dar geliyor, o kadar para verdim bu pantalona ya zayıflayacağım ya zayıflayacağım deyip kilo vermiştim.
    Göbeği eritmek için motivasyon oluyor aslında motosiklet ekipmanlarının pahalı olması.

Şimdi de evden çalışa çalışa oturmaktan kilo aldım. Tam kapanma bitince tekrar motora binicem ama ekipmanlarıma sığabilecekmiyim telaşı başladı.

Yeni kask almam lazım, internetten alsam uyar mı uymaz mı tereddüt yaşamaktansa mağazalar açılınca gidip deneyerek alma planım var.
    XL aldım montu bu sabah. Uyar diye umut ediyorum, firma ile de konustum uymazsa değişim yaparız dediler.

Kaskı da riske girip almıştım, bir tık büyük oldu gibi ama idare ediyorum.

mağazalara gidip deneme işi izmir'De pek olmuyor ya da ben beceremiyorum. Direk kask modeli söyleyip gittiğinizde adamlar internetten alacagını tahmın edıyor gibi, direk sallıyor seni.

Sanırım bu dönem pandemi nedeniyle cogu magaza deneme yaptırmıyor bu arada. Bi arkadaş öyle demişti.

-

Kilo verme kısmında ise 12 kilo verdim 3 ayda. Vermeye devam ediyorum ancak artık ekıpman sart oldugu için XL aldım. Montun kollarında ve bel kısmında sıkıştırma özelliği var, daha da zayıflarsam kalan kısmı içinde gerekirse terziye kücülttüreceğim ya da cırtcırt taktırıp sıkıstıracagım.

Mağazadakilerin tribini çekmektense deneme yanılma ile devam ederim :D
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    geçen yaz motovento outletten 800tl ye Alpinestars T-GP PLUS R V2 AIR yazlık mont denk gelmişti.. Şimdi bakarsak Venom, Durt, prohel gibi markalarda bulunabilir. Açık renk almanın avantajı var diye düşünüyorum, montu almışsınız şimdi gördüm, iyi günlerde giyin.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    yasak olmasa aslında durt magazası var burada gıdılır de yasak işte.
    https://www.durt.com.tr/urun/durt-ravi-dark

hocam şu monttan aldım ben dün geldi kargodan. Fileli korumalarıda iyi sırt,dirsek,kol korumaları mevcut. Ayrıca yanında eldiven hediye ediyorlar o da geldi. hem reklektif özellikleride iyi. Bi bakın isterseniz

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    XL aldım montu bu sabah. Uyar diye umut ediyorum, firma ile de konustum uymazsa değişim yaparız dediler.

Kaskı da riske girip almıştım, bir tık büyük oldu gibi ama idare ediyorum.

mağazalara gidip deneme işi izmir'De pek olmuyor ya da ben beceremiyorum. Direk kask modeli söyleyip gittiğinizde adamlar internetten alacagını tahmın edıyor gibi, direk sallıyor seni.

Sanırım bu dönem pandemi nedeniyle cogu magaza deneme yaptırmıyor bu arada. Bi arkadaş öyle demişti.

-

Kilo verme kısmında ise 12 kilo verdim 3 ayda. Vermeye devam ediyorum ancak artık ekıpman sart oldugu için XL aldım. Montun kollarında ve bel kısmında sıkıştırma özelliği var, daha da zayıflarsam kalan kısmı içinde gerekirse terziye kücülttüreceğim ya da cırtcırt taktırıp sıkıstıracagım.

Mağazadakilerin tribini çekmektense deneme yanılma ile devam ederim :D
    Hocam ilk sayfayı okurken hemen sitesine girip kampanya devam ediyor mu diye bakıp,ettiğini görünce cevap yazdığım için montu aldığını görmedim. Zaten aynı montu almışsın sanırım. Güle güle kullanın. Ben 92 kg göbekte var bi miktar bana xl oldu.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben bunu aldım bedeni küçük geldi iade ettim değiştireceğim.

https://n11scdn3.akamaized.net/a1/10...1359377233.jpg

58MUHAMMED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REVİVAL 50
    https://www.durt.com.tr/urun/durt-highway-nx
    sizin yüzünüzden durup dururken masrafa girdim şaka şaka zamanı geldi bende bu ürünü aldım başlık için sağol @arndiol

Alıntı isoozdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk sayfayı okurken hemen sitesine girip kampanya devam ediyor mu diye bakıp,ettiğini görünce cevap yazdığım için montu aldığını görmedim. Zaten aynı montu almışsın sanırım. Güle güle kullanın. Ben 92 kg göbekte var bi miktar bana xl oldu.
    isoozdmr benımkı de bugun dagıtımda , bende XL aldım umarım 180 boya 98 kılo bana da olur

bugun gelsın yorumu yaparım artık.

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu aldım bedeni küçük geldi iade ettim değiştireceğim.

https://n11scdn3.akamaized.net/a1/10...1359377233.jpg
    degısımde sıkıntı yapmıyoruz dedıler umarım yapmazlar

Alıntı 58MUHAMMED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.durt.com.tr/urun/durt-highway-nx
    sizin yüzünüzden durup dururken masrafa girdim şaka şaka zamanı geldi bende bu ürünü aldım başlık için sağol @arndiol
    rıca ederım. Kıslık montumun rengını hıc sevmıyorum sıyaha boyayabılır mıyım bakacagım yoksa kıslık da alacagım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Eskiden aldığım L beden yazlık montumun 14 aydır evde olmamdan ve göbeğin büyümesinden dolayı önü kapanmıyor. Bende XL yazlık mont arıyorum. 4Riders yazlık mont kullanan kişilerin veya fikri olan kişilerin yorumlarını merak ediyorum. Motosiklet pantolonundan memnunum. Fiyatıda uygun olduğu için 4 riders yazlık montunu alacağım sanırm kışlık su geçirmeyen montum ve önü kapanmayan montum var. Önü kapanan yazlık mont arıyorum bende.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Değişim talebi oluşturdum L beden söylemiştim gelen ürün
    EU M
    CH L yazıyordu.
    Tabii olmadı.Değişim istedim büyüğü yok dedi iade oluşturdum.
    Başka satıcıdan aldım aynı fiyata.Bu sefer XL istedim ama içimede kurt düştü.Şimdi EU XL gelirse oda olmaz muhtemelen.
    Bende resimleri attım satıcıya bunun bir büyüğü olsun diye bakalım ne gelecek.

Birde bu kapanma nanesi yüzünden kargoya iade etmede sıkıntı.

@izoosdmr

mont geldi, gobekten dolayı 2 kılo daha alsam olmaz gibi :D ben begendım oldukca rahat ve kullanıslı duruyor.

Eldıvenı cozemedım ama, sizce nasıl? yazlık gibi yapmıslar ama yazlık gıbı durmuyor

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    @izoosdmr

mont geldi, gobekten dolayı 2 kılo daha alsam olmaz gibi :D ben begendım oldukca rahat ve kullanıslı duruyor.

Eldıvenı cozemedım ama, sizce nasıl? yazlık gibi yapmıslar ama yazlık gıbı durmuyor
    Hocam ben de aldım ancak kargoda p.tesi teslim olur gibi? Eldiven fotoğraftakinin aynısı mı? Sitede baktığımda görseldeki eldivene 325 TL istiyorlar, hediye gönderilmesi ilginç geldi bana.

Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de aldım ancak kargoda p.tesi teslim olur gibi? Eldiven fotoğraftakinin aynısı mı? Sitede baktığımda görseldeki eldivene 325 TL istiyorlar, hediye gönderilmesi ilginç geldi bana.
    Ben dün sabah aldım bugün öğleden sonra elimde idi
    Cumartesi kargolar çalışıyorsa muhtemel yarın gelir.

Aynen bende ona baktım aynı eldiven, hatta bendeki yazlık eldivenlerden daha koruyucu ve fermuarli falan, bunu kullanacağım. Ama kalıbı dar biraz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)