Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Superboy mu Apache rtr 150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

2 3 yasinda 10.000 km de superboy 100 var 6000TL. 2007 model apache rtr 150 var. Rtr 150 ye yeni silindir takimi amartisor yenileme vs yapilmis. Fiyatlari ayni. Apache baya cusseli buyuk motor ve 150cc oldugunu dusundum ama kararsiz kaldim.Otoyolda da kullanacagimi hesaba katarsak Sizce hangisi mantikli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı hkkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 3 yasinda 10.000 km de superboy 100 var 6000TL. 2007 model apache rtr 150 var. Rtr 150 ye yeni silindir takimi amartisor yenileme vs yapilmis. Fiyatlari ayni. Apache baya cusseli buyuk motor ve 150cc oldugunu dusundum ama kararsiz kaldim.Otoyolda da kullanacagimi hesaba katarsak Sizce hangisi mantikli
    Bir ustana baktır derim tvs nin 2007 apachesi tasarım ödülü vs almıstı,yedek parçasını falan araştırman lazım bide motorun ağır bakımları nerede ve nasıl yapılmış bunu bilmekte önemli eğer büyük bir pürüz yoksa tvs yi tavsiye ederim güzel bir canavar
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    tvs apache iyi motordur fakat rtr olanı al bence. eskileri çirkin. hem o silindir yenileme işlemini %100 yan sanayi parça ile yapmışlardır. orijinal silindir 1000 tl ye yakın...

O rakama guzel bir lifan glint alınır hocam pek kimse bilmez ama sıradan çinlilerden cok daha kaliteli

Teşekkürler. Para kisitli olunca boyle oluyor. Bakiyorum 100 luklere kadranda 100 gorunuyo gercek hiz 80. Yapacagida hadi olsun 85 90. Trafik hizli akarken sıkıntı yasarim diye korkuyorum. Kullandiklarim 250 300 cc idi bi zorluk yasamiyodum onlarla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler