Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pazartesi için İzmir'den Bursa'ya Buddy arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Pazartesi İzmir'den Bursa'ya gideceğim yolda eşlik edebileceğim buddy arıyorum.
    o-5 Otoyolu üzerinden gitmeyi planlıyorum. Motorum mt-25 ekipmanlarım tam.
    Eğer varsa eş dost tanıdık planlayalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün geldim dostum buyuklerimi ziyarete gitmiştim İzmire 3 gün kaldım geri geldim , dün yazmış olsaydın beklerdim pazartesiyi

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün geldim dostum buyuklerimi ziyarete gitmiştim İzmire 3 gün kaldım geri geldim , dün yazmış olsaydın beklerdim pazartesiyi
    sağlık olsun yol durumu nasıldır o-5'den mi gittiniz

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir'den çıkıp demirci tarafından gittim yolu uzatarak gittim haritadan baktım sanırım e96 oluyor , haftanın son günü olduğundan mıdır bilmiyorum ama yollarda kamyon çoktu ama benim rotodan gitmeni önermem 220km sonra yolu traslamislar her yerim toz oldu 3 km filan arabaların arasında tozun içinde sürdüm

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acil değilse kendin için bir gün ertele, yoğun yağmur görünüyor. iyi yolculuklar

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı infernus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acil değilse kendin için bir gün ertele, yoğun yağmur görünüyor. iyi yolculuklar
    Konsolosluk visa işlemlerim olmasa erteleyeceğim. Blabla'dan araç bakıyorum. 60k günlük vaka ile otobüse binmek istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'den çıkıp demirci tarafından gittim yolu uzatarak gittim haritadan baktım sanırım e96 oluyor , haftanın son günü olduğundan mıdır bilmiyorum ama yollarda kamyon çoktu ama benim rotodan gitmeni önermem 220km sonra yolu traslamislar her yerim toz oldu 3 km filan arabaların arasında tozun içinde sürdüm
    Bursa semalarına yaklaşınca tır-kamyon trafiği çok oluyor 2 sene önce istanbula gitmiştim. gerçekten şaşılacak derecede tır ve kamyon vardı.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Yahu şuna arkadaş arıyorum desene
    Buddy !
    Birde internetten araştırttın nedir diye

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Başlık güzel. Güldürdün. İyi yolcuklar

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Valla ne yalan soyleyeyim basligi ilk okudugumda buddy deyince tek sey aklima geldi, sonra benim zihniyetim kotu dedim
    Sonucta buddy dedigin, cogu seyi birlikte yapan iki arkadas, kanka demek ama ilk akla gelen o olmuyor.

buddy ile ilgili hatirladigim en komik sey de, cocukken Full House adli bir diziyi izlerdik, orada ana karakterlerden birinin arkadasi vardi, buddy asagi buddy yukari sesleniyordu ona. Tabii cocukken ingilizce yok, herkes "body" ile karistiriyor, bazilari da abartip adam bodybuilding yapiyormus ondan body filan derdi. Komik zamanlardi 80'lerin sonu, 90'larin basi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)