Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaskta buğu sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    https://www.feyizoglu.com/mts-snake-...ask_55381.html arkadaşlar kaskım bu yeni aldım üstte ki ve öndeki hava kapakları açık olsa dahil buğu yapıyor 2dk sonra önümü göremiyorum resmen önceki ls2 kaskımda böyle bişey olmuyordu öndeki kapağı açardım buğu giderdi bu kaskta yeterli hava sirkülasyonu yok sanırım kaçırdığım bişey mi var?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende de mtblade var, ondan önce ls2 ff352 vardı.

o kaskta az sorun yaşarken mt de resmen yavaş gidersem ya da derin nefes alırsam kör oluyorum. sanırım kask kaynaklı.

Universal yapışan pinlock al, hayat kurtarıyor.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    pinlock harici hiç bir şey etkili olmuyor universal yapışkanlılardan al 2 senedir hjc rpha 11 de kullanıyorum gram sorunsuz buhusuz sürüyorum

Motosikleti
    Honda Forza 250
    ben de bu buğu sorunundan şikayetçiydim. bir ara bimde gezerken buğu önleyici sprey/yağmur kaydırıcı sprey, bez filan bulunan bir set gördüm. o set içindeki buğu önleyici sprey işimi büyük ölçüde gördü. ancak bu işin kesin çözümü pinlock. tabii bunun orijinalleri oldukça pahalı. instagramda gezinirken şöyle bir sayfayla karşılaştım ve buğu önleyici film satıyor. ne kadar iş görüyordur bilemem. ancak ilk fırsatta alıp deneyeceğim. belki ilginizi çeker
    https://www.instagram.com/motosikletdostu/

Motosikleti
    domicik 400 ug
    pinlock alın fantaziye gerek yok.
    tek sıkıntı gözlüklü iseniz kask buğulanmaz bu sefer de ara sıra gözlük buğulanır. gözlüğe de pinlock alıcam

Barbarouses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto 150NK 2019 > Yamaha MT-25 2016
    gözlük yerine lens alın. futbolcu olanı beş para etmez ama kontakt olanı çok başarılı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)