Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsiklet için F1 stop (çakar) ikaz modulu ve trafik polisleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    07 ABS
    Merhabalar,arka stop lambasi icin cakarli f1 stop modulu dusunmekteyim. Kullananlar veya kullanmis olanlar cevirmelerde polisin tutumunu veya umursayip umursamadiklarini baska bir hata veya konu ile ilgili durdurduklarinda paylasabilir mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir soru da benden, muaneden gecebilir mi?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçen yaz göz ameliyatı olup astigmat, miyop ve katarakttan kurtulmadan önce ne ilgisi var bilemem ama önümdeki motorların F1 çakarlı stopları gözlerimi çok rahatsız ediyordu, farkında olmadan gözlerim o çakarlı stoplara kilitleniyordu. 1-2 defa da kaza tehlikesi yaşamıştım.
    atalayalper bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı recaip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir soru da benden, muaneden gecebilir mi?
    Geçmiyor. Geçici olarak iptal ederseniz, muayene esnasında çalışmaz ama yerinde dursa sorun olmuyor.

Ayrıca İkinci stoptan öte ikinci park lambalarının yasak olduğunu söyleyebilirim.

Tabi ki bu tip saçmalıklara kendilerince nedenleri olsa da orjinalinde olan modeller olduğu halde sonradan takılanlara ayrı muamele yapılıyor olması, ayrıca insanı rahatsız edip düşündürüyor.
    recaip bunu beğendi.
    ...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    F1 ne iş? İnternette dobloya takma videosu var

merhaba , astigmatiniz kacti ? benim 4.5 a 3 oldugundan ameliyati onermiyorlar pek. uzak 1 benim ama astigmatim yuksek , memnun musunuz hic sıkıntı yasadiniz mi? Gozluge cok gec basladim inanin nefret ediyorum desem yeri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yaz göz ameliyatı olup astigmat, miyop ve katarakttan kurtulmadan önce ne ilgisi var bilemem ama önümdeki motorların F1 çakarlı stopları gözlerimi çok rahatsız ediyordu, farkında olmadan gözlerim o çakarlı stoplara kilitleniyordu. 1-2 defa da kaza tehlikesi yaşamıştım.
    onfucyusBugün 11:56
    merhaba , astigmatiniz kacti ? benim 4.5 a 3 oldugundan ameliyati onermiyorlar pek. uzak 1 benim ama astigmatim yuksek , memnun musunuz hic sıkıntı yasadiniz mi? Gozluge cok gec basladim inanin nefret ediyorum desem yeri

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiyor. Geçici olarak iptal ederseniz, muayene esnasında çalışmaz ama yerinde dursa sorun olmuyor.

Ayrıca İkinci stoptan öte ikinci park lambalarının yasak olduğunu söyleyebilirim.

Tabi ki bu tip saçmalıklara kendilerince nedenleri olsa da orijinalinde olan modeller olduğu halde sonradan takılanlara ayrı muamele yapılıyor olması, ayrıca insanı rahatsız edip düşündürüyor.
    Frene bastığınız sürece çakan lambalar geçmiyor, 2-3 saniye çakıp sonra kapanan veya sürekli yanar halde kalan çakarlar geçiyor.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı konfucyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba , astigmatiniz kacti ? benim 4.5 a 3 oldugundan ameliyati onermiyorlar pek. uzak 1 benim ama astigmatim yuksek , memnun musunuz hic sıkıntı yasadiniz mi? Gozluge cok gec basladim inanin nefret ediyorum desem yeri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

onfucyusBugün 11:56
    merhaba , astigmatiniz kacti ? benim 4.5 a 3 oldugundan ameliyati onermiyorlar pek. uzak 1 benim ama astigmatim yuksek , memnun musunuz hic sıkıntı yasadiniz mi? Gozluge cok gec basladim inanin nefret ediyorum desem yeri
    Sol gözümün neredeyse hiç görmediği söylenmişti, gözlüksüz araç kullanamıyordum, son zamanlarda gözlükle bile görüşüm güzel değildi, göziçi mercek ameliyatı oldum. Şu an gece ya da gündüz araç kullanırken sıkıntı yaşamıyorum, uzak görüşümde de problem yok, güneşten daha fazla etkilenmeye başladım, güneş önden geliyorsa güneş gözlüğü takıyorum, yakın görüşüm mükemmel değil ama eskiye nazaran sanki daha iyi. Ben lens takmayı beceremiyordum, bir de gözlük kullanımından ömrüm boyu nefret ettim, şu an gözlüğe mahkum olmadığım için operasyonu başarılı değerlendiriyorum.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    F1 çakarlardan nefret ediyorum.
    Çok ama çok rahatsız edici.
    atalayalper bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol gözümün neredeyse hiç görmediği söylenmişti, gözlüksüz araç kullanamıyordum, son zamanlarda gözlükle bile görüşüm güzel değildi, göziçi mercek ameliyatı oldum. Şu an gece ya da gündüz araç kullanırken sıkıntı yaşamıyorum, uzak görüşümde de problem yok, güneşten daha fazla etkilenmeye başladım, güneş önden geliyorsa güneş gözlüğü takıyorum, yakın görüşüm mükemmel değil ama eskiye nazaran sanki daha iyi. Ben lens takmayı beceremiyordum, bir de gözlük kullanımından ömrüm boyu nefret ettim, şu an gözlüğe mahkum olmadığım için operasyonu başarılı değerlendiriyorum.
    Tesekkur ederim bilgiler icin.

Motosikleti
    07 ABS
    Polis konusunda bilgisi olan yok sanirim.Genelde scooterci arkadaslarin kullandigi herbir yandan itfayeymiscesine kirmizi isiklar atan stoplari ben de rahatsiz edici buluyorum. Kasttettigim dikkat daginikligina sebebiyet vericek kadar hizli frenkansli ve kesintisiz bir fren modulu degil.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Her türlü çakar özel izne tabii.Her durumda ceza yazılır. Ayrıca ceza yemeseniz bile arkadan gelenlerden bol bol küfür yemeniz garanti. Hatta bazı durumlarda dayak yeme olasılığı da var. ( Hemen önümde bir doblo kullanıcısı F1 çakarı yüzünden dayak yemişti). Tavsiyem takmayın. Kendiniz dahil kimseyi riske atmayın.

karacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cf 250 nk
    Net bir cevap vereyim polisler sıkıntı yapmıyor fakat muayeneden geçmiyor kablolarını çıkartıp normal bir şekilde sokarsanız muayeneye geçer sonra tekrar takarsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı LostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her türlü çakar özel izne tabii.Her durumda ceza yazılır. Ayrıca ceza yemeseniz bile arkadan gelenlerden bol bol küfür yemeniz garanti. Hatta bazı durumlarda dayak yeme olasılığı da var. ( Hemen önümde bir doblo kullanıcısı F1 çakarı yüzünden dayak yemişti). Tavsiyem takmayın. Kendiniz dahil kimseyi riske atmayın.
    çok riskli bir şey değil ve ve o kadar göze batmıyor yada bana öyle geliyor bilmiyorum

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    ben kullanıyorum şimdiye kadar herhangi polis tarafından uyarı almadım bunların 2 defa peşpeşe zıplayanı var bide uçak kanadı gibi 5 sn de bir tek zıplamalı ayarlatırsan o zaman kimse rahatsız olmuyor

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum şimdiye kadar herhangi polis tarafından uyarı almadım bunların 2 defa peşpeşe zıplayanı var bide uçak kanadı gibi 5 sn de bir tek zıplamalı ayarlatırsan o zaman kimse rahatsız olmuyor
    Ne faydası var?
    May the Force be with McLaren Mercedes

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne faydası var?
    bi faydası yok zevk meselesi

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Evet bu bir zevk meselesi arkadan gelen araçlar rahatsız olur mu olmaz mı gözünü alır mı hiç önemli değil. Ön tarafa da en kötü montajlı haliyle açısı yanlış verilmiş kocaman kocaman mercekli sis farları takıyorlar onlar da çakarlı ve karşıdan gelenin gözüne resmen tecavüz ediyor ama yok motoru kullananın zevki her şeyden önce gelir varsın trafiktekilerin gözü rahatsız olsun hatta kazaya davetiye çıkarsın hiç önemli değil. Yapmayın arkadaşlar lütfen trafikte sadece siz yoksunuz sonra hepimiz mimleniyoruz.

Bana kimse görünürlükten falan da bahsetmesin yemezler.Görünür olmak için ben de o zaman şunu takayım

ufoz, birbilent ve sandıkçı bunu beğendiler.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    muayene sırasında çalışan varsa geçmes.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Örneğin bu arkadaş çakar dolayısı ile kalmış :

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi faydası yok zevk meselesi
    Zevk de siz görmüyorsunuz ki? Hani birşey yaparsınız, siz görmezsiniz ama bakışları üstünüze çektiğinizi bilirsiniz, bu size zevk verir, bunu anlarım. Ama bunu gören de "Vay ne güzel" demiyor. Kime yarıyor bu zevk o zaman?
    birbilent bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)