Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yamaha r25 katlanır plakalık takılması

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    EVET ARKADAŞLAR ÇOK SEVDİĞİMİZ KARDEŞİMİZ HOCAMIZIN r25 ine katlanır plakalık uyguladık.AMA SİZ SİZ OLUN SAKIN KUYRUĞU VE ORJİNAL KABLOLARI KESTİRMEYİN MALUM DOLARIN BU HALİNDEN SONRA KUYRUK ÇOK PAHALI VE EWSKİ HALİNE ORJINAL ŞEKLİNE ANINDA ÇEVRİLEBİLİR......ELİNİZDEN GELİYORSA BİRAZ SABIRLA SİZDE BİZİM GİBİ YAPABİLİRSİNİZ SÖKMENİZ GEREKEN SADECE 6 TANE PLASTIK SEKMAN VE 6 TANE KADARDA 4 ALYAN VIDA VE 4 ADET 10 BAŞLI VİDA...(ARKADAŞIM MOTORUNA ÇOK HASSAS OLDUGUNDAN AMAN ÇİZİLMESİN ORJINALLİĞE ZARAR GELMESİN DİYE BAYAGI UĞRAŞTIK YAKLAŞIK 3-4 SAAT SÜRDÜ TABİ ARKADAŞLARLA MUHABBET YAPARAK KOLA MEYVE SUYU EŞLİĞİNDE NORMALDE O KADAR SÜRMEZ : )
    stopada çakar yaptık çok harika oldu ama video atamıyorum.

yandan görünüş

kuyruk harika duruyor

kapalı şekli yakından

burdada da sehpada dinlenirken

plakalık açık iken görünüşünüde atayım

yandan belli bile olmuyor

EfeXTR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    güzel olmuş , sinyaller stop içinde mi gömülü ?
    kaça mal oldu ?
    teşekkürler

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Sorması ayıp, teknoloji harikası bu katlanır plakalık trafik mevzuatına uygun mu? Yani daha açık bir ifadeyle bir suç işliyor ve onun reklamını mı yapıyorsunuz?
    oyunageldim bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Katlanır yerine çamurluk plakalık denilebilir.
    Mengu16 ve motorcu adam bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    gorsel olarak kullanilacaksa ok ama o da gorunecek sekilde , yok kameralardan radardan giselerden gecerken kullanilacaksa bunun gercek adini siz biliyorsunuz..

Motosikleti
    Gerçi çoğunluk iplemiyor, ama merak edenlerin bilgi edinmesi için Karayolları Trafik Yönetmeliği'nden bir alıntı:

---
    Tescil plakalarının takılma yerleri ve sayıları
    MADDE 54 – (Başlığı ile birlikte değişik:RG‐21/3/2012‐28240)
    Tescil plakaları araçlara aşağıda gösterildiği şekilde ve sayıda takılır.
    a) Motorlu bisiklet ve motosikletlere; yerden 20 ila 150 santimetre yükseklikte araç arka kısmında ve araç boyuna eksenine dik
    olacak şekilde bir adet,
    .
    .
    .
    Tescil plakaları, aracın boyuna ekseninde veya sol tarafında, alt kenarı aracın tampon alt seviyesinin üstünde kalacak,
    yanlarından taşmayacak, sallanmayacak, düşmeyecek ve kolayca okunabilecek şekilde takılır.
    ---

Arif olan anlar...
    furkanuc bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Cok guzel olmus.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorması ayıp, teknoloji harikası bu katlanır plakalık trafik mevzuatına uygun mu? Yani daha açık bir ifadeyle bir suç işliyor ve onun reklamını mı yapıyorsunuz?
    Belki de hayatında hiç motora binmemiş, dahası güzel bir gezi ardından evine saçma sapan ceza gelmemiş birisinin abuk subuk yorum yapması kadar sinir bozucu bir şey yok.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki de hayatında hiç motora binmemiş, dahası güzel bir gezi ardından evine saçma sapan ceza gelmemiş birisinin abuk subuk yorum yapması kadar sinir bozucu bir şey yok.
    Var var. Bu işler adamına göre, daha doğrusu adam olanla olmayana göre değişir. Hırsızlık yapmaya teşebbüs ederken, bir de bunu övüne övüne etrafa reklam ederken yakalanınca ağzından köpükler saçarak sağa sola diş atanları "en sinir bozucu" olarak niteleyenler de var. Dünya ne garip, değil mi? Eğer motora binmiş olmak büyük bir marifetse ben de muhtemelen siz motosiklete düdüt derken motor kullanıyordum. Bu bir övünç vesilesi mi olmalı sizce? Siz kimi, neyi, neden savunmaya kalkışıyorsunuz durup dururken? Yoksa gocunan bir yaranız mı var? Her ne ise, ben hırsızlara sinir olurum. Hırsızlığıyla övünenlere de gıcık...
    oyunageldim bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Bir yerde mi yönetmelikte mi okumuştum ne: "motosiklette plaka, arka tekerin gerisinde olmalı, yani teker hizasından içeriye plaka takılamaz." böyle bi şey var mıydı?

Neyse de, bu yapılan "katlanır plakalık" uygulaması zaten kameradan, gişeden bilmem neyden kolayca kaçabilmek için çıkmış bi icat. İlle görsel estetiği bozmasın dersen, daha içeriye tak ki okunsun.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    herkes doğrucu davut kesilmiş. Ne kadar da dürüst bir milletiz gözlerim yaşardı.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    sinyaller nerde?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Samimiyetsiz buluyorum dogrucu olanlari. Sanki hayatlarinda her seyi dopru yapiyorlarmiscasina konusurlar
    fearlesboyy bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    "Deveyi yârdan uçuran bir tutam ottur" demis atalarimiz hemde ne guzel demis..

Hirsizligin buyugu kucugu olmaz...

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    mundar etmişsin koca r25 i

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    İş yerindeyim resimleri göremiyorum ! Ancak bu katlanır plakalık olayı bence uygun değil !İster gişeden geç ister ara sokaktan geç ! BİR İNSAN PLAKASINI NEDEN GİZLER NEDEN SAKLAR Kİ?
    fearlesboyy ve SweentLy bunu beğendiler.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

yaygeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    bende katlanır plakalık yaptım kendi motoruma. kardeşim eline sağlık güzel olmuş. plaka açıkken tekere çok yakın kalıyo artçı varken falan kasiste tehlikeli o yüzden plakayı ufak plakayla değiştirmeni öneririrm. yok suç yok şöyle böyle diyenler içinde yazıyım bişiler. çevirmeye girdim direk polise dedim ki abi plakadan mı çevirdin dedim yok plakan görünüyo sıkıntı yok rutin kontrol dedi verdim ehliyetimi ve geçtim. biliyorsunuz bizim ülkemizde hayatından motora binmemiş internetten AEA videoları izleyerek motorcu olmuş çok adam var. bu yüzden internette ki yorumları çok fazla sallamıyorum yolda karşılaştığım abilere soruyorum ne sorucaksam. bence öyle yapın. çünkü internette yorum yapanların çoğu 16-17 yaşında halasının oğlunda 600rr olan dayısının çocukları mermiye kafa atan tipler...
    www.youtube.com/c/ied0634
    www.instagram.com/ieeddd

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Ben beğenmedim pek şahsen, trafiğe çıkan her aracın ilgili kurallara uyması gerek.

Motosikleti
    Sözün aslı azıcık farklı, ama siz namussuzlar o sözün aslını okuyup anlayacak akla, eğitime, görgüye sahip olmadığınız için ben günümüz Türkçesine uyarlayayım. Gerçi onu bile anlayacağınız şüpheli, ama...

"Bir memlekette namus erbabı en az namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette gerçek kurtuluş olmaz"

Namussuzlar beğense de, beğenmese de, ben yüksek sesle konuşmaya devam edeceğim.
    oyunageldim ve Thesinner83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)