Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaskla da kullanabilecek Bluetooth kulaklık önerisine ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    Htc u11 telimin orjinal kulaklıkları son nefesini verdi. Türkiyede de bulunmuyor pek. Yurtdışında sadece amazonda var o da 25 dolar yan sanayi kulaklığı elime ulaştırana kadar 300 tl istiyor. Şimdi benim beklentim aslında çoğunlukla kask içinde kullanacağım ince ve kulağı çok rahatsız etmeyecek bi kablosuz kulaklık. Kasksız da kullanacağımdan intercom kulaklığı düşünmüyorum. Değerli önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Airpods Pro kullanıyorum . Daha önce den iphone kutusundan cıkan kulaklığı kullandım kulaklarım acıyordu sert olduğu için.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Xiaomi Airdots kullanıyorum çok memnunum , kulağımdayken bütün kasklarımı rahatça takıyorum , hoparlör ve mikrofon kalitesi harika , ister tek tek kullan ister çift yada iki ayrı telefona bağla , tekini yolcum varsa veriyorum , ismini söyleyince otomatik arıyor intercom gibi konuşuyoruz nasıl olsa paketlerde dakika bol tavsiye olunur..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Airdots kullanıyorum çok memnunum , kulağımdayken bütün kasklarımı rahatça takıyorum , hoparlör ve mikrofon kalitesi harika , ister tek tek kullan ister çift yada iki ayrı telefona bağla , tekini yolcum varsa veriyorum , ismini söyleyince otomatik arıyor intercom gibi konuşuyoruz nasıl olsa paketlerde dakika bol tavsiye olunur..
    bende de bu var , yeni kask ile beceremedim. koca kafam nedeniyle sanırım :D

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    eskiden dechatlonda bulutut kulaklıklı bere vardı sporcular için. onun içindeki kulaklığı çıkartıp kaska monte etmiştim. güzel olmuştu.
    tek sıkıntı açıp kapatmak için kaskın içinden müdahale gerekiyordu

PsychOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beklemede
    airpods 2. nesil kaskı takarken ya düşüyor ya da kulaklarımı inanılmaz acıtıyor. pro da böyle bir sorun yaşadınız mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Airpods Pro kullanıyorum . Daha önce den iphone kutusundan cıkan kulaklığı kullandım kulaklarım acıyordu sert olduğu için.
    airpods 2. nesil kaskı takarken ya düşüyor ya da kulaklarımı inanılmaz acıtıyor. pro da böyle bir sorun yaşadınız mı?

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    kardeşim tecrübe ettin mi hiç bilmiyorum ama kablosuz kulaklık hiç tavsiye etmem kaskı çıkarırken yere düşüyolar hele yer ıslaksa resmen işkenceye dönüşüyor intercom al rahat et piyasada 500 - 600 tl bandında işini görebilecek intercoomlar mevcut
    Gaahl ve Remzidemir41 bunu beğendiler.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    jbl endurance run bluetooth kullanıyorum, düşme vs derdi yok. izolasyon ve ses kalitesi de iyi.
    Gaahl bunu beğendi.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    önerilerinizle kablolu bleutoothlu aldım bundan gayet güzel teşekkür ederim.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı PLatooN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......kablosuz kulaklık hiç tavsiye etmem kaskı çıkarırken yere düşüyolar.....
    standart lastikler kulak deliğinize küçük geliyorsa düşebilir , paket içinden çıkan daha geniş lastikleri takmalısınız , kulağa daha sıkı oturunca bas sesleride daha güzel iletiyor.

Motosikleti
    Bn125
    Xiaomi airdots modeli cidden minicik ve pek sorun çıkarmıyor. Şu an kullandığım model biraz büyük ama yine de beni rahatsız etmiyor. Fakat fiyatı fazla arttı bu yüzden link atmama bile gerek yok. Aliexpressten uygun ve iyi modellere bakmanızı da tavsiye ederim. 150-200tl bandından harika iş yapan modeller var. Genelde satışı fazlaysa youtubeda incelemeleri de oluyor. O fiyat bandında karşılaştırması da kesin oluyor. Kulakiçi kulaklıkların ses izole etmesi ne kadar kalitelitse motosiklette o kadar iyi oluyor. Tıkaç kullanmadığımdan müzik vs dinlemesem de kulaklığımı takıyorum ve bu sayede sesleri de engellemiş oluyorum. Intercom hakkında hiç bilgim yok ama kulaklığı daha işlevli buluyorum. Sonuçta sadece kaskta kullanmıyorum ve ses kalitesi de eminim kulaklıkların daha iyidir(düşük orta bütçe intercomlardan).

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Yine de atayım, mt revenge2 kaskla kullanıyorum. Ürün ses kalitesi, ses seviyesi ve basslarda xiaomiden çok daha iyi. Equalizer ayarı yapınca çok daha iyi oluyor. Ben zaten sporda ve gün kullanım için almıştım. Motor alınca motorda da kullanmaya başladım.

TRY 267.33 43%OFF | Orijinal hece S101 bluetooth V5.0 bas kulaklık kablosuz kulaklık gürültü azaltma hece S101 ses kontrolü kulakiçi
    https://a.aliexpress.com/_mrnTJHD

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    Alıntı Gaahl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önerilerinizle kablolu bleutoothlu aldım bundan gayet güzel teşekkür ederim.

hayırlı olsun fakat üzülerek söylemem gerekiyor ki bi süre sonra kulağını acıttığını fark edecek ve intercoom almaya yöneleceksin :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)