Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Termostat parçası stoklarda yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Bugün termostat bozuldu, 3 kere hararetin ucundan döndü tamirciye gelene kadar. Termostat'ı bir nevi iptal edip suyun direkt geçmesini sağladık. Bu seferde motosiklet hiç ısınmıyor. Termostat almam gerekli. İkinci el de istemiyorum yeniden yapar vs.. Satan yer biliyor musunuz?
    Motor: Hyosung GD250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Termostatlar genelde birbiri ile uyumlu parçalardır. Yani mesela bir termostat 20 farklı motora uyabiliyor. Sıfırını bulamazsanız, termostatı elinize alıp, parçacıları gezmek muhtemelen çözüm olacaktır. Muhtemelen Sym, Suzuki ya da başka bir markanın termostatı uyacaktır. Derece olarak da tutturmaya dikkat ederseniz iyi olur.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Motopitti galiba onlara bir sorun yoksa da hyosungun bir sitesi vardı yurtdışı orada kesin vardır

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motopitte yok alttaki sitede var ama oda 650cc motorlar için olan thermostat belki uyuyordur . . .
    https://www.hyosungparts.eu/products...6d7901f2&_ss=r

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Parçayı buldum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar alabilir aşağıdaki linkten. Büyük ihtimal 2 hafta içerisinde gelecek. 25 dolar ediyor toplam kargo parasıyla. Sepete bir kaç şey daha ekleyip 25 dolara tamamlarsanız kargo bedava oluyor.
    https://www.hyosungcatalog.com/produ...30137800720457

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Fan açmama sorunu yaşıyorsan termostatı aldığına pişman olacaksın boşuna para verdiğinden :D

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fan açmama sorunu yaşıyorsan termostatı aldığına pişman olacaksın boşuna para verdiğinden :D
    Hocam farkındaysan sorun çözüldü eve geldim. Devirdaimi test edildi çalışıyor. Fan test edildi çalışıyor. Bütün sensorler çalışıyor. Termostatı söküp kaynar suyun içine attık. Termostat açılmadı. Delip direkt bağladık motorda şuan tık yok. Şuanda motosiklette tam tersine ısınmıyor. Fan açmama gibi bir sorunu yok.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam farkındaysan sorun çözüldü eve geldim. Devirdaimi test edildi çalışıyor. Fan test edildi çalışıyor. Bütün sensorler çalışıyor. Termostatı söküp kaynar suyun içine attık. Termostat açılmadı. Delip direkt bağladık motorda şuan tık yok. Şuanda motosiklette tam tersine ısınmıyor. Fan açmama gibi bir sorunu yok.
    İlk başta fan açmamasından dolayı mı değiştirdin termostatı

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başta fan açmamasından dolayı mı değiştirdin termostatı
    Motorun ibresi sona dayanmıştı hararet. Kenara çektim, fan deli gibi çalışıyordu. Devirdaim yapıyordu. Soğuduktan sonra fan sesi kesildi. Fan müşürü gayet güzel çalışıyor. Sorun termostat'ta. Hem sorun şuan çözüldü. Sadece yeni termostat gerekli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)