Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross Önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syranox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında..
    Crosslari hic sevmezdim ama nedense artik cok hosuma gidiyor bütçe fazla yok 11 maksimum aslinda biraz videolara falan baktim ama iste kuba black cat ve xtreme 200 var bu ikisinden hangisini almayi onerirsiniz veya sizinde bi fikriniz varmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Kimse bise yazmamis ek olarak performans olarak daha iyi bisey istersen yuki izci oneririm, hafif olsun hoplayip ziplamayi severim dersen lifan x plore 200 oneririm.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    ne alınır konusunda net bir şey diyemem ama ne alınmaz konusunda kuba black cat. herhangi bir parçası lazım olduğunda.. yani lazım olmasın yok. biz depo kapağını 6 ay bekledik gelmedi tabii öyle sattı arkadaş motoru. pet şişenin kafa kısmından depo kapağı yapmıştık mecbur.:D
    mondial xtreme 200 dayanıklı diyorlar. 250si iyi değil de 200 iyi diye duydum. 1 kere kullandım. kıçı büyük biraz bide sele kaba. onlarla biraz oynarsan olabilir belki.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    hic kullanma tecrubem olmadi ama Falcon markasinin bir modelinden memnun olan arkadaslar vardi.

Lifan x plore 200 kullandım. Malzeme kalitesi hiç çinliye benzemiyor gerçekten güzel motosikletti. Egzoz sesi 300-500 lük motosiklet gibi ama şasi, gösterge, karenajlar güzeldi. Yedek parçası da ucuz hem.

ne yapmak için kros arıyorsunuz. kros kelimesi de doğru değil aslında asfalt dışında kullanacaksanız enduro motor doğru kelime. youtube da biraz enduro , hard enduro, extrem enduro videoları izleyip tam olarak ne yapmak istediğinize karar verin. sadece arazide kullanacaksanız iki zamanlı 125 lik bir enduro harikadır.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Hocam düzgün sağlam cross olur mu bilemem açıkçası fakat arazi için ufak modifiye ile bajaj boxer öneririm 4 vites ve torklu jant değiştirip girebilirsin diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)