Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Güncel Fiyat Performans İntercom Önerileri Lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhabalar sayın forum üyeleri,

Motosiklet sürüşlerimde müzik dinlemeye bayılıyorum. Genellikle sol kulağımda kulak tıkacı sağ kulağımda ise bluetooth kulaklığım oluyor lakin kulaklığın bir süre sonra interkom yuvasına düşmesi, kafamı döndürdükçe sesin değişmesi ve ses kalitesinin düşmesi gibi nedenlerden dolayı interkom almak istiyorum. Daha önce hiç interkom tecrübem olmadı lakin kaskımda interkom yuvaları mevcut. İlk önce yüzeysel bir araştırma yaptım ve Çinli alışveriş sitelerindeki birkaç modele baktım fakat emin olamadım. Daha sonra Türk Malı fiyat performans interkomu KnMasterın modelleri dikkatimi çekti lakin stokta ürünleri yok ve alt modellerinin Çinlilerden pahalı olması beni uzaklaştırdı. İnterkom tecrübesi olanlar öğrenci için fiyat/performans tavsiyesi verebilirlerse çok sevinirim.

İnterkomu kullanmamdaki temel amaç : Kaliteli müzik dinlemek( Kaliteliden kastım bir Beats veya Marshall kalitesi değil ama net ve bassları olan bir hopörlör yeterlidir) ve telefona gelen çağrıları yanıtlayıp konuşma yapabilmek. İdeal sürüş hızım 70-90 Km/h arası. Maksimum 500TL intekcom önerilerinize açığım efenim.

Ek olarak : Kulak tıkacı ve interkom birlikte kullanılabiliyor mu ? Tıkaçsız kask takmayı tercih etmiyorum çünkü işitme kaybı yaşamak isteyeceğim son şeylerden bir tanesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    KNmaster'i aliexpress'den alıp üzerine etiket basıyorlar diye biliyorum. Tek farkı garanti. Yanlış biliyorsam biri aydınlatır zaten.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha sonra Türk Malı fiyat performans interkomu KnMasterın modelleri dikkatimi çekti
    KnMaster'lar ne Türk malı ne de fiyat performans ürünü. Çin malı 30-40$'lık interkomun üstüne kendi markasını yazdırıyor ve 500TL oluyor. O fiyat farkı da garanti ve yedek parça artısı olarak geri dönebilir.

Ek olarak : Kulak tıkacı ve interkom birlikte kullanılabiliyor mu ? Tıkaçsız kask takmayı tercih etmiyorum çünkü işitme kaybı yaşamak isteyeceğim son şeylerden bir tanesi.
    Tıkaç kullanımınız için tebrik ederim Genelde herkes üşenir.
    Evet kullanılabiliyor. İnterkom hoparlörleri kulağa değmediği için sorun yok.

Çok öneri veremeyeceğim ama kendi tecrübemi paylaşayım.
    3 tane Çin işi BT-S2 model interkom eskittim. Hepsi 1-2 sene sonra şarj soketinden sorun çıkarmaya başladı. Birkaç sefer lehimleyip işi çözdüm ama bir yerden sonra yama tutmadı, yenisini almak zorunda kaldım. Yedek soket bulabilirseniz ya da iyi bakarım, kablosunu-soketini zorlamam derseniz güzel alet.

Yurtdışı Amazon'dan bilinen markaların kampanyalarını kovalamak da güzel bir seçenek. Türkiye'deki satış fiyatının yarısına gelebiliyor. Mesela Türkiye'de 2000TL'ye satılan Cardo Freecom 2+'ı Amazon.de'den 1000TL'ye almıştım ve bir haftada gelmişti.

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Merhabalar,

Aşağıdaki ürünü sipariş etmiştim. Yorumları fena değil, bi 10 gün içerisinde gelmiş olur sanıyorum. 340 TL'e mal ettim, araştırıp alabilirsiniz.

Teslim aldığımda da eğer istersen deneyimlerimi paylaşırım.

https://tr.aliexpress.com/item/4001026644132.html

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cardo´nun tum urunleri fiyat performans olarak rakipsizlerdir.
    Cardo Packtalk Bold JBL Intercom kullaniyorum ve cok cok memnunum.
    paranin yettigi cardo hangisi ise onu al, pea´ninda dedigi gibi amazon indirimleri denk getirmeye calis.
    cin markalari vs hem kalitesiz hemde baglanana kadar sonra baglanti koptugunda adami dert sahibi eder.
    rasitkoksal bunu beğendi.

https://www.motoavm.com/ProductDetails/cardo-freecom-4-jbl-bluetooth-ve-intercom-tekli-paket/114/11699

tavsiye ederim

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    iki yıldır kullanıyorum.
    kontrol paneli oldukça iyi. motor üzerinde erişim kolaylığı var.

LİNG
    pea bunu beğendi.

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    daha önce farklı interkoomlarla tecrübe etme şansım olmadı ama bana bu ürünü önerdiler yaklaşık 4 aydır kar kış yağmurda da olmak üzere kullanıyorum ses kalitesi olarak da gayet güzel şarjıda 10 gün gidiyor kullandım tecrübe ettim tavsiye ediyorum

link piyasa fiyatı 600 tl bunun birde v8 üst modeli varmış onu pek önrmiyolar bu güzelmiş

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    bulabilirsen ikinci el KN1000 yoksa sıfır alpha kie. ikisi de kaan elektronik garantisi zaten zibil gibi yedek parçası var. kn1000 ile 4. senemiz bitti 5e giricez sanırım. nazarlardan ırak :D
    Gönül ister cardo SENA falan. çok iyi diyorlar umarım bir gün denerim ama dediğim gibi bu intercomdan çok memnunum ben uzun yolda hız farketmeksizin intercom bağlantısı da telefon da kopmuyor müzik de keza öyle. rüzgar sesini de kesiyor yani özetle memnunum

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696

İnterkomu kullanmamdaki temel amaç : Kaliteli müzik dinlemek( Kaliteliden kastım bir Beats veya Marshall kalitesi değil ama net ve bassları olan bir hopörlör yeterlidir) ve telefona gelen çağrıları yanıtlayıp konuşma yapabilmek. İdeal sürüş hızım 70-90 Km/h arası. Maksimum 500TL intekcom önerilerinize açığım efenim.
    Kaliteli müzik dinlemek istiyorsan intercom için keseyi 1k'dan açacaksın yoksa altında kalanların hepsi vasat. KNMaster kullandım hoparlor kalitesi olarak herhangi bir otobüs firmasında koltuk arkasında verilen kulaklıklarla kapışır. Türk malı falan değil ahahha basbaya Çin malı.

Motosikleti
    Alıntı danaise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motoavm.com/ProductDetails/cardo-freecom-4-jbl-bluetooth-ve-intercom-tekli-paket/114/11699

tavsiye ederim
    hey maşallah. ne güzel fiyatı var.
    özelliklerin içinde sohbet etmede var mı bunun
    since 1987

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Alıntı danaise adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tavsiye ederim
    Hocam iyi ki maksimum 500 TL bütçe demiş, siz 3 bin liralik ürün tavsiye etmişsiniz.

Tavsiye ettiğiniz ürünü almak isteyen amazon'dan çok daha ucuza mal edebilir.

[IMG][/IMG]

TRY 562.90 42%OFF | Yeni V8 1200M BT Bluetooth motosiklet kask interkom 5 Riders interkom kulaklık NFC/telekontrol uzaktan İçi fm radyo
    https://a.aliexpress.com/_vday5n

Şunu 1buçuk yıldır kullanıyorum gayet memnunum, fakat bağlantı yapıldığında karşı tarafın kaskı çok rüzgar alıyosa o ses komple size de geliyo, noice cancelling yok yani.

Müzik ve pil süresi konusunda gayet yeterli.

Gidon kumandası olması da ekstra avantaj sağlıyo.

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KNmaster'i aliexpress'den alıp üzerine etiket basıyorlar diye biliyorum. Tek farkı garanti. Yanlış biliyorsam biri aydınlatır zaten.
    Kaanmaster aliexpress te herobiker markasıdır. Doğru biliyorsunuz. Ayrıca aliexpress ten alınca vergilerle bile daha ucuza gelir.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    http://https://tr.aliexpress.com/item/32881232948.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.726f4c4dn92 k1X

şu intercomdan 2 takım yani 4 adet aldım. daha kredi kartından ödeme yaparken vergisini aldı. 21günde aras kargo eve kadar getirdi. tek te satılıyor 35dolar felan. çıkan vergide 50-55 TL gibi birşey ödersiniz zaten ödeme ekranında vergi diye yazıyor ödeme yapmadan önce. ben 4 tanesi için 240TL vergi ödedim. çekim gücü ve ses şiddeti güzel. bluetooth veya 1 diğer intercomla eşleştirmek kolay ancak 6 tane birden eşleştirmeyi çok zor yaptım karışık biraz.

Motosikleti
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://https://tr.aliexpress.com/item/32881232948.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.726f4c4dn92 k1X

şu intercomdan 2 takım yani 4 adet aldım. daha kredi kartından ödeme yaparken vergisini aldı. 21günde aras kargo eve kadar getirdi. tek te satılıyor 35dolar felan. çıkan vergide 50-55 TL gibi birşey ödersiniz zaten ödeme ekranında vergi diye yazıyor ödeme yapmadan önce. ben 4 tanesi için 240TL vergi ödedim. çekim gücü ve ses şiddeti güzel. bluetooth veya 1 diğer intercomla eşleştirmek kolay ancak 6 tane birden eşleştirmeyi çok zor yaptım karışık biraz.
    peki tekrar vergi çıkartmasınlar bize.
    gene vergi çıkarsa parasını almadan vermezler
    since 1987

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    v6 ve BT-S2 modellerini kullandım fakat bir süre sonra bozuluyor.Şuan midland Btx Pro kullanıyorum tavsiye ederim 2.el de olsa temizse alın derim ses kalitesi çok iyi ve yeterince yüksek sesi.

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    KnMaster sitesi üzerinden indirim kodu bölümüne "100oktan" yazar iseniz %10 indirim alabilirsiniz.

Arkadaşlar bu KNMASTER adlı sözde yerli firmaya paranızı kaptırmayın.
    Aliexpress te satılan interkomlarin üzerine kendi adını yazıp 2 katı fiyata bize satan üçkağıtçı ve tamamen bizi keriz yerine koyarak bedavadan para kazanıyorlar.
    Bunlardan alacağınıza aynı fiyata aliexpress ten 2 adet alabilirsiniz.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bende Knmaster Alpha Kie var. Çok memnun değilim açıkçası. 70-80 den sonra net bir müzik sesi gelmiyor. Ayrıca kulaklık kablosu çok ince ve dandik benim hemen bozuldu, yenisini almak zorunda kaldım. Şarj konusunda ise üzmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)