Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Boş muhabbet ama kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teknik olarak 2021 mt09 olay oldu.özellik motor performans takip ediyorum çok sevildi beğenildi.ama motor gönül işi işte hayatımda gördüğüm en çirkin motor olması bütün doğruları bana göre götürüyor.gidip gerçeğinide görücem tabi ama çirkinlik abidesi rezalet ötesi benim için.mt25 çıktığında midem bulanmıştı meğersem mt25 dünya güzeliymiş bunun yanında.bana göre o tip ile ve o rezalet ötesi ekranı ile en yakın zamanda bu motora makyaj gelicektir kaçınılmaz son.önceki mt09u görmesek yine bi nebze sindirirdik ama böyle bir tasarımı kimse beklemedi.seneyede xsr900 yenilenicektir bence.2 ucu boklu değnek yani.ben olsam şu dönem yamahadan motor almam zaten alamamda.o paralara bmw ducati triumph tercih ederim bence sizde öyle yapın hatta monster 937 triumhp street triple r bmw f900r gibi motorlar tavsiye ederim.hem paranız cebinizde kalır.illede alıcaksanız 2.el xsr900 yada mt09 zaten alırsanız bence gayet akıllıca bir tercih olur yine paranız cebinizde kalır 40 50bin tl den bahsediyoruz burda.
    Evet herhalde daha kötü bir headlight tasarımı olamazdı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Hocam mt09 euro 5 fiyatıyla ducati aradında 10k fiyat var. Yamaha honda da artık yüksek ccde bakım olarak çok da ucuz değil ki servisi daha ucuz diye 10k fazla vermek bana mantıksız geliyor. Tabii alan sizsiniz son karar sizindir ama bence iki bayiyi de arayıp ilk bakım veya işte 20k bakımı ücretlerini sorun modellerin. Arada sanmıyorum 1 2k fark olacağını ki ducatinin bakım aralıkları ciddi manada fazla. Bu modelde desmo yok diye hatırlıyorum. Eğer desmo yoksa mt09u bu modelin yanında(monster 937p)bu fiyatla almak akıl karı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Ek olarak daha mt09 euro5 gelmedi yani geldiği vakit fiyatı ne olur kim bilir...

Motosikleti
    MT-09
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam mt09 euro 5 fiyatıyla ducati aradında 10k fiyat var. Yamaha honda da artık yüksek ccde bakım olarak çok da ucuz değil ki servisi daha ucuz diye 10k fazla vermek bana mantıksız geliyor. Tabii alan sizsiniz son karar sizindir ama bence iki bayiyi de arayıp ilk bakım veya işte 20k bakımı ücretlerini sorun modellerin. Arada sanmıyorum 1 2k fark olacağını ki ducatinin bakım aralıkları ciddi manada fazla. Bu modelde desmo yok diye hatırlıyorum. Eğer desmo yoksa mt09u bu modelin yanında(monster 937p)bu fiyatla almak akıl karı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Ek olarak daha mt09 euro5 gelmedi yani geldiği vakit fiyatı ne olur kim bilir...
    Hmm evet aslında olabilir. Bakım ücretlerini bir öğreneyim en iyisi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ducatinin desmo bakımı olmayan motoru sadece "multistrada V4"
    diğer modellerin hepsinde desmo bakımı var.
    ALİCEM bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ducatinin desmo bakımı olmayan motoru sadece "multistrada V4"
    diğer modellerin hepsinde desmo bakımı var.
    Ducati bakım fiyatları nedir ortalama 700-1000cc arası desmo dahil biliyor musun ortalama ?

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı IceFrog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati bakım fiyatları nedir ortalama 700-1000cc arası desmo dahil biliyor musun ortalama ?
    ne desem yalan olur. arayıp sorsan daha iyi olur.
    since 1987

karacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cf 250 nk
    MT-09un yeni modeli valla benim cf den daha çirkin

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ya bu desmo işi çok çetrefilli.tamamen sizin bakmanız ile alakalı.taksit taksit değilde komple set olarak değiştiriliyor ducati bunada desmo diyor.keşke kıyas imkanımız olsa atıyorum monster 821 ile mt09 z900 40bin 30bin km ye gelindiğinde neler değişti kaça patladı.şu an bile mt09 zincir seti komple 1000tl den aşada değildir desmoda bunlar da değişiyor o yüzden adı çıktı 9a inmez 8e.geçen vardı monster 821 rodaj bakımı 1000tl idi 1 hafta oluyor hangi kanaldı unuttum ama bulursunuz.tabi korlas farkıda var korlas değilde diğer illerdeki ducati servis ücretlerinide merak ediyor insan.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)