Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Almayı düşünüyorum fiyatı iyi başka motor yok o paraya tarzında düşünen herkes alsın lütfen alın. X alın hatta sorunları giderilmiş diyolar, fabrika diyosa doğrudur ilanda yazıyosa kesin doğrudur. Sıfır mal zaten ne sorun yaşayabilirsiniz ki?
    hsoydam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R

Bu nasıl iş ya,
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    Millet hâlâ alıyor ya bir de. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
    espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MekoZeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet hâlâ alıyor ya bir de. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
    Yeni bulunan bir aşının insan testleri için gönüllü olan kişilere saygı duyarız. Bu motoru cebinden para verip alan bizim için denemelerini yapanlara da saygı duymak gerekir. Alsınlar ki sorunlar çözülmüş mü,aynı tas aynı hamam mı anlayalım. Ben almam o başka.
    espresso ve MekoZeko bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon amortisöru koymuş olabilirler..

Motordan çok memnunum ama direksiyon dönmüyor..
    Yayan, hsoydam, Jeansque ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şehir içinde 11 yıldır cub 6 tane ybr cbf nc 750 x 2 tane kullandım fakat hiçbiri honda spacy alpha nın yerini tutmadı dedimki tekrar bi scooter alayım tipi hoşuma gitti buna bakayım baktım kullanıcıları kan kusuyor vazgeçtim
    vakti zamanında arkadaşın dükkanda kullandığı jinlun geldi aklıma 5 yıl eşşekk gibi kullandık 1 defa yolda bırakmadı bulursam bi resim atarım
    çin malı alacaksanız cub ve cg tarzı alın yoksa en kötü honda yamaha suziki alın gerisi tırt arkadaşta sym 150 var yeminle afrika twin ile aynı benzini yakıyor
    benim spacy şehir içi 100 km de 2 2.3 arası yakıyordu
    aha motor bu hem az yakıyordu hem de yolda bırakmıyordu

buda ex aşkım

levend84 ve espresso bunu beğendiler.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiksel selçük videoyu kaldırmış parasını vermediler herhalde
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiksel selçük videoyu kaldırmış parasını vermediler herhalde
    Bir önceki sayfada o konuda özet geçti gurcanozturk.
    BAKINIZ

İlk başta kabul etmediği firma rezilliklerini firma rezilliğe devam etmekte ısrarlı olunce paşa paşa kabul etmek zorunda kalmıştır diye düşünüyorum, ve tabii kendi kanalına da zarar gelince ilgili vidyoyu kaldırmıştır.
    Ben de bu motorun incelemesi ve burada okuduklarım sonrasında kanalın aboneliğinden çıkanlardanım mesela, youtube'un karşıma çıkardığı vidyolarını da es geçiyorum, izlemiyorum artık.
    ryangt ve hsoydam bunu beğendiler.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    makul gerekçeler, doğrudur da. Eminimki para verseler ağzını açmazdı - izlencek adam değil yahu bu kadar izleyeni olması çok şaşırtıcı, adamın anlattığı 3 konunun 2'si yanlış, bir tanesi tartışmaya açık
    hsoydam bunu beğendi.

Arkadaşlar selamlar, KOLAÇAN olarak başlığı yakından takip ediyorum. Sorun yaşayan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.
    Yeni seri olan Rm5X modelini detaylıca inceleyeceğim ancak ilk çıkan RM5 madurlarının durumu ne alemde? Sorunlar halen devam ediyor mu yoksa firma gereken ilgiyi gösterdi ve sorunlar çözüldü mü? Yeni video da bunlara da değinip sesiniz olmak isterim..

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    geçen gezinirken bu motoru gördüm, şekli şemali iyi görünüyordu, yorumlara baktım ortaya karışık, arkadaş bir üründe sorun yaşıyorsan detaylı yaz insanlar bilgilensin, kısır tartışmalara girilmiş gene, bu paraya bu kadar köfte ne bekleniyor ? aynı cc lerde başka markaların fiyatı 2 katı elbette kullanılan malzemeler de ona göre olur ayrıca yok ses geldi yok gıcırtı geldi bunlar basit şeyler ,önemli olan yürür aksamı, şasesi ve motor enjeksiyon sistemi, gerisi önemli değil, bu gibi ciddi sorunlar var ise paylaşın, insanlar gerçek bilgiye ulaşsın marka fanatikliği yapmaya gerek yok artık ekonomik olarak imkanlar da az 2.3 yıl öncesinde 3.5 lira olan bisikletim si motorlar bile 10.15 lira olmuş ,anlayacağınız mecbur daha kalitesiz ama sağlam ürünlere ulaşmak gerçek sorunları paylaşmak ,gençler işsiz go expres v.s gibi işlerde çalışacağım diye gezinirken gördüğüm 50 cc ne varsa alıyorlardı bu işlerde 50 cc en fazla 2 sene dayanır dayanmaz hem de fiyatları baya uçuk, sonuç benim oğlana almayı düşünüyorum ciddi yağ sızıntısı ve fren harici ne sorunu var ? umarım anlatabilmişimdir japon motor harici motora binmeyen insanlar artık mecbur bunu anlamak gerek

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Mevluts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar, KOLAÇAN olarak başlığı yakından takip ediyorum. Sorun yaşayan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.
    Yeni seri olan Rm5X modelini detaylıca inceleyeceğim ancak ilk çıkan RM5 madurlarının durumu ne alemde? Sorunlar halen devam ediyor mu yoksa firma gereken ilgiyi gösterdi ve sorunlar çözüldü mü? Yeni video da bunlara da değinip sesiniz olmak isterim..
    Test motorunu vermesinler mumkunse banttan cikmis versinler selcuk a verilen motor elden gecmis motordu.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Volta Revolt RM5
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gezinirken bu motoru gördüm, şekli şemali iyi görünüyordu, yorumlara baktım ortaya karışık, arkadaş bir üründe sorun yaşıyorsan detaylı yaz insanlar bilgilensin, kısır tartışmalara girilmiş gene, bu paraya bu kadar köfte ne bekleniyor ? aynı cc lerde başka markaların fiyatı 2 katı elbette kullanılan malzemeler de ona göre olur ayrıca yok ses geldi yok gıcırtı geldi bunlar basit şeyler ,önemli olan yürür aksamı, şasesi ve motor enjeksiyon sistemi, gerisi önemli değil, bu gibi ciddi sorunlar var ise paylaşın, insanlar gerçek bilgiye ulaşsın marka fanatikliği yapmaya gerek yok artık ekonomik olarak imkanlar da az 2.3 yıl öncesinde 3.5 lira olan bisikletim si motorlar bile 10.15 lira olmuş ,anlayacağınız mecbur daha kalitesiz ama sağlam ürünlere ulaşmak gerçek sorunları paylaşmak ,gençler işsiz go expres v.s gibi işlerde çalışacağım diye gezinirken gördüğüm 50 cc ne varsa alıyorlardı bu işlerde 50 cc en fazla 2 sene dayanır dayanmaz hem de fiyatları baya uçuk, sonuç benim oğlana almayı düşünüyorum ciddi yağ sızıntısı ve fren harici ne sorunu var ? umarım anlatabilmişimdir japon motor harici motora binmeyen insanlar artık mecbur bunu anlamak gerek

Hocam selam, yazma şeklinde agrasif konuşuyormuşsun gibi algılanıyor, buna istinaden aynı tonda devam ediyorum bilgin olsun.
    Yanlış anlıyorsam düzelt, özrümü dileyeyim. Ayrıca niye üstüne alınıyorsun dersen de, burada bir taraflarını en çok yırtan benim, bu söylemini ister istemez şahsi algılıyorum.
    Öncelikle ne demek ne bekleniyor afedersin de? Biz o parayı kazanmak için bir taraflarımızı parçalıyoruz, havadan kucağımıza düşmüyor.
    Verdiğimiz paranın karşılığının nasıl bir ürün olduğunun biz de farkındayız, ancak yorumları dikkat edersen kimse sağından solundan ses geliyor diye ortalığı ateşe vermiyor, sadece buna değiniyor. Ancak firmadan yana veren veriştirene, çünkü firma rezil durumda.
    Motorla ilgili hiçbir şey umurlarında felan da değil. Ar-ge felan da umurlarında değil. Müşteri sorun yaşıyormuş umurlarında değil.
    Sorunlu parçayı yenilemek yerine, birebir aynı parçanın sıfırını tekrar takıyorlar motora.
    E o da tekrar bozuluyor, ne anladık bu işten? Benim egzozum 6 kere kırıldı ve şu anda yenisini de vermiyorlar.
    3 kuruşluk egzoz takmaları benim suçum mu?
    Sağ karter kapağımda yağ kaçağı oldu, darbe kaynaklıdır diyip karşılamadılar, kendi cebimden karşıladım.
    Karter kapağı darbe alabilecek bir yerde bile değil, bilmem anlatabiliyor muyum?
    Daha söyleyecek çok şeyim var ancak bazı şeyleri ulu orta söyleyemiyorsunuz ne yazık ki.
    Malum ben bir şahısım, onlar ise avukatları bulunan bir firma.
    Söyleyeceğim o ki, isteyen alsın kardeşim.
    Piyasanın farkındayız heralde, biz de durduk yere almadık bu motoru.
    Ama motoru alan bilsin ki, özellikle 4-5bin km'den sonra canı yanmaya başlar.
    17.750'ye aldığım motoru, sağ sağlim yürüsün başıma iş çıkarmasın diye ekstradan harcadığım para 3-4 bin TL.

Hocam selam,
    Eğer ki uygun görürsen lütfen bana mesaj at, telefon numaramı vereyim, görüşelim birkaç dakika.
    Biz bu motorun kullanıcıları olarak, sosyal platformlarda sürekli irtibat halindeyiz.
    Motorun piyasaya çıktığı ilk günden beri her bokunu biliyorum, firmanın türlü rezilliklerini de biliyorum.
    Dilersen her birini seve seve sana anlatırım.
    Ancak haddim olmayarak nacizane tavsiyem, bence hiç bu firmanın yanına yaklaşma.
    Dediğim gibi, tüm bildiklerimi kısa bir özet ile sana izah edebilirim.
    Ankara'da bulunan "impetum" kardeşimiz de benimle aynı bilgilere sahiptir, o direkt seninle yüzyüze de görüşebilir.
    Severek takip ediyoruz Selamlar
    hsoydam, espresso ve maktama bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir marka kalite değil algı mühendisliği peşindeyse arkaya bakmadan kaçın derim. Ben almam. Çok heveslileri varsa alır.Bana ne.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250 - 2022 / Sym Maxsym 508
    Alıntı Altuğ Aktaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selam, yazma şeklinde agrasif konuşuyormuşsun gibi algılanıyor, buna istinaden aynı tonda devam ediyorum bilgin olsun.
    Yanlış anlıyorsam düzelt, özrümü dileyeyim. Ayrıca niye üstüne alınıyorsun dersen de, burada bir taraflarını en çok yırtan benim, bu söylemini ister istemez şahsi algılıyorum.
    Öncelikle ne demek ne bekleniyor afedersin de? Biz o parayı kazanmak için bir taraflarımızı parçalıyoruz, havadan kucağımıza düşmüyor.
    Verdiğimiz paranın karşılığının nasıl bir ürün olduğunun biz de farkındayız, ancak yorumları dikkat edersen kimse sağından solundan ses geliyor diye ortalığı ateşe vermiyor, sadece buna değiniyor. Ancak firmadan yana veren veriştirene, çünkü firma rezil durumda.
    Motorla ilgili hiçbir şey umurlarında felan da değil. Ar-ge felan da umurlarında değil. Müşteri sorun yaşıyormuş umurlarında değil.
    Sorunlu parçayı yenilemek yerine, birebir aynı parçanın sıfırını tekrar takıyorlar motora.
    E o da tekrar bozuluyor, ne anladık bu işten? Benim egzozum 6 kere kırıldı ve şu anda yenisini de vermiyorlar.
    Sağ karter kapağımda yağ kaçağı oldu, darbe kaynaklıdır diyip karşılamadılar, kendi cebimden karşıladım.
    Karter kapağı darbe alabilecek bir yerde bile değil, bilmem anlatabiliyor muyum?
    Daha söyleyecek çok şeyim var ancak bazı şeyleri ulu orta söyleyemiyorsunuz ne yazık ki.
    17.750'ye aldığım motoru, sağ sağlim yürüsün başıma iş çıkarmasın diye ekstradan harcadığım para 3-4 bin TL.

Hocam selam,
    Eğer ki uygun görürsen lütfen bana mesaj at, telefon numaramı vereyim, görüşelim birkaç dakika.
    Biz bu motorun kullanıcıları olarak, sosyal platformlarda sürekli irtibat halindeyiz.
    Motorun piyasaya çıktığı ilk günden beri her bokunu biliyorum, firmanın türlü rezilliklerini de biliyorum.
    Ancak haddim olmayarak nacizane tavsiyem, bence hiç bu firmanın yanına yaklaşma.
    Ankara'da bulunan "impetum" kardeşimiz de benimle aynı bilgilere sahiptir, o direkt seninle yüzyüze de görüşebilir.
    Altuğ kardeşimin söylediklerinin altına imza mı atarım, eğer İzmir'de bir desteğe ihtiyacnız olursa ne gerekiyorsa yapabilirim. @Mevluts severek takipteyiz. Başarılar.
    espresso bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sari sayfalara ufaktan bir baktımda,

19-22 bin tl araliğinda

50-60 bin km ler de X city 250 ler var.16 jant ebatlari,ve genis diz mesafeli.xmax ile ayni bloğa sahip,genis gidon turu vs.vs.

Pandemiden önce bir arkadasim almişti,65bin km de,hala kullaniyor,sormadim ama km si 100 bin olmuştur,motoru saat gibiydi,xctiy lerin bakimini aksatmadan 150bin km leri rahat deviriyormuş

Eski bir xmax kullanicisi olarak,xcity 400cc olsaydi kesin alirdim.sirf jant ebatlari icin bile tercih edilir.

Şahsi görüşum,Maxi Scooter de min 30 hp şart.sonuçta kasa ağir.
    espresso bunu beğendi.

Hocam selam,
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test motorunu vermesinler mumkunse banttan cikmis versinler selcuk a verilen motor elden gecmis motordu.
    Firmadan motosiklet almayacağım, yeni rm5X modelini kullanıcısından alıp km yapmış olanını inceleyeceğim. Hatta muhtemelen kullanıcısı yorumu ile birlikte incelerim
    espresso, tecrube0 ve hsoydam bunu beğendiler.
    Youtube ► https://goo.gl/LuU8ex
    https://www.instagram.com/kolacanvlog
    https://www.facebook.com/Kolacanvlog

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +

Hocam selam,
    kardeş kızma darılmaca yok ,eski üyeleriz forumda, biz birbirimizi biliriz :D bende senin dediğini anlatmaya çalışıyorum varsa ciddi bir sorunu yazacağız ki ,insanlar bilinçlensin ama 120 km ile arkadan araca çarpıp motorumda bir şey yok yea capon malı demek gibi yorumlar komik ve marka fanatizminden başka bir şey değil ,pulsar ilk çıktığında da bir sürü paylaşım yaptık ,eski 125 discovery ,motorumun da keçesinden baya yağ kaçırıyordu garantiden yapıldı daha da kötü oldu, ne mi yaptım kardeşime gönderdim, eksilince az yağ ekleyerek 80.90 bin km ye kadar kullandı sattı, pekte sorun çıkmadı sonra bende pulsar aldım bir sürü eksi yazan çizen oldu sonuç 50 bin km oldu daha motor üst kapağı bile sökülmedi, ne debriyaj ,ne sübap ayarı gerekmedi, bu motosiklet işi biraz şans, büyük oranda da kullanıcı ile alakalı, adam 150 km ile gidiyorum diyor ne kullanıyorsun ? 200 cc, bir müddet sonra başlıyor dötünden ses geldi, başından ses geldi :D
    benim itirazım bu gibi yorumlara yoksa sorun olunca elbette yazacağız yazıyoruz, bugün gittim inceledim eh fiyatına göre iyi ama şöyle 40.50 bin km yapanlar olsa detaylı yazsa kanıtlanmış olur, bir ara mash vardı onun egsoz kapağı da düşüp duruyordu, gittim civata sabitleyici aldım sorun çözüldü kısaca basit şeyleri yazmaya gerek yok ama ciddi sorunlar varsa elbette yazılacak ,tartışılacak
    kolay gelsin alırsam yazarım eksi , artılarını :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba , Nmax ve Pcx ' e rakip gelmiş . Fiyatı da rakiplerine göre uygun , bence kronik bir sorunu olmazsa nmax ve pcx tahtından edebilir.

https://www.sahibinden.com/motosiklet-revolt-rm5
    youtube ta revolt motopixel yazın.

Ankaradayım mevlüt hocam daha önce karşılaşmıştık. Eski seri rm5 sahibiyim, yardımcı olabilirim.
    hsoydam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)