Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni sezon, yeni motor. Bi' hayırlı olsun alırım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba rx9
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, güle güle binin.

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Tebrik ederim kendimiz almış kadar heycanlandık sayende hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Tekeriniz düz bassın her daim
    Hayırlı olsun..

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi daha dikkatli inceledim de, adamlar led sinyal koymuşlar ne güzel duruyor eminim yanınca da öyledir. Bizim İtalyan tasarımcıların elinden çıkma 2020 Duçati de yok. Motorun sevmediğim bir numaralı durumu. Tabi aksesuar satmaları lazım adamların öyle her şeyi üstüne koysa olmuyor. Motor ile ilgili yorumlarını da paylaş lütfen merak ettiğim bir makine.

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Hayırlı olsun arkadaşım kazasız belasız inşallah.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun 1.jenerasyonu kullandım. Tek milli olanı. Torosların tepesine çıktım. Dedim burdan yüksek bir yer varmı? Şöyle bakındım yoktu araba gitmez yolda sürdüm. 1 günde Antalyadan Adanaya gittim geldim. Çok anılarım oldu. Torku fena değildi. Dengeli güzel aletti. Yokuş ve virajda çok keyifliydi. Upper olanı sürmedim. Almayı niyet ettim. Fiyatlar yükseince vazgeçtim. Sonra tracer 700 alayım dedim. Onuda almadım. Nasipte yokmuş. İçimden bir motor almak geçiyor, belki bir rüzgar eser gider alırım bilmiyorum. Hayırlı olsun. Bu çift milli daha seri. Tekerine taş değmesin.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    hayırlı olsun, güzel günlerde kullanman dileğimle.
    1. nesil modelini birçok koşulda Mavellen arkadaşımız gibi ben de kullandım. Genel olarak tatminkar bir motosiklet olduğunu söyleyebilirim. Ailemizde bir adet daha mevcut, memnuniyetle kullanılmakta.
    UG'nin üstünde desenlerinden seçebildiğim kadarıyla hala MRF lastik mevcut sanıyorum. Bizdeki Dominar'ın lastikleri değiştirdik, motosikletin karakteri değişti. Bana kalırsa sınırları zorlayayım dersen lastikleri değiştirmende fayda var. Viraj performansını ben çok etkin bulamamıştım MRF'lerin.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekeriniz düz bassın her daim
    Hayırlı olsun..
    Alıntı mscofieldx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim kendimiz almış kadar heycanlandık sayende hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle binin.
    Alıntı Mirkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi daha dikkatli inceledim de, adamlar led sinyal koymuşlar ne güzel duruyor eminim yanınca da öyledir. Bizim İtalyan tasarımcıların elinden çıkma 2020 Duçati de yok. Motorun sevmediğim bir numaralı durumu. Tabi aksesuar satmaları lazım adamların öyle her şeyi üstüne koysa olmuyor. Motor ile ilgili yorumlarını da paylaş lütfen merak ettiğim bir makine.
    Parça kalitesi benim hoşuma gitti. Boya olarakta kaliteli iş çıkarmışlar. Yeşili de mat grisi de ayrı güzel.

Şu an 136 kmde, aydınlatması çok güzel. Gerçekten çok başarılı. Lastikleri diğer arkadaşlarında dediği gibi güven vermiyor. Belki daha mumları üstünde olduğu için iyice kaygandır ama ileriki zamanda da çok bir şey değişeceğini zannetmiyorum.

Gücü kuvveti yerinde, Ispartada bazı yerlerde yarım gazla 1. ve 2. vites sarıyor. 6. viteste 5.5 devir 105'e falan denk geliyor ki bu devirlerde motor tam keyifli yerinde.

Ama en güzel yanı sesi. Muazzam bir sesi var. Gören, duyan tekrar bakıyor.

Şimdilik genel yorumlarım böyle. Eksik yanları da var tabi ama onları biraz daha tecrübe edip ondan sonra söylemek istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun 1.jenerasyonu kullandım. Tek milli olanı. Torosların tepesine çıktım. Dedim burdan yüksek bir yer varmı? Şöyle bakındım yoktu araba gitmez yolda sürdüm. 1 günde Antalyadan Adanaya gittim geldim. Çok anılarım oldu. Torku fena değildi. Dengeli güzel aletti. Yokuş ve virajda çok keyifliydi. Upper olanı sürmedim. Almayı niyet ettim. Fiyatlar yükseince vazgeçtim. Sonra tracer 700 alayım dedim. Onuda almadım. Nasipte yokmuş. İçimden bir motor almak geçiyor, belki bir rüzgar eser gider alırım bilmiyorum. Hayırlı olsun. Bu çift milli daha seri. Tekerine taş değmesin.
    Motoru perşembe günü aldım. Çarşamba günü de eski jenerasyonunu test ettim 2. el almak için. Arada kesinlikle büyük fark var. Güç olarak, titreşim olarak, parça kalitesi olarak. Evet arada ortalama 10-12 bin ₺ fark var ama gücü yetenin kesinlikle UG versiyonunu almasını öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Alıntı msandikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, güzel günlerde kullanman dileğimle.
    1. nesil modelini birçok koşulda Mavellen arkadaşımız gibi ben de kullandım. Genel olarak tatminkar bir motosiklet olduğunu söyleyebilirim. Ailemizde bir adet daha mevcut, memnuniyetle kullanılmakta.
    UG'nin üstünde desenlerinden seçebildiğim kadarıyla hala MRF lastik mevcut sanıyorum. Bizdeki Dominar'ın lastikleri değiştirdik, motosikletin karakteri değişti. Bana kalırsa sınırları zorlayayım dersen lastikleri değiştirmende fayda var. Viraj performansını ben çok etkin bulamamıştım MRF'lerin.
    Lastik konusu gündemimde. Şimdilik çok ama çok az yatırıyorum. Performans sürüşü olarak ilk 1000 km kullanmam herhalde diye düşünüyorum. Lastikleri değiştireceğim ama şimdilik bütçemi yordum. Önümüzdeki aylarda toplarlanınca değiştireceğim inşallah.

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin inşallah

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Parça kalitesi benim hoşuma gitti. Boya olarakta kaliteli iş çıkarmışlar. Yeşili de mat grisi de ayrı güzel.

Şu an 136 kmde, aydınlatması çok güzel. Gerçekten çok başarılı. Lastikleri diğer arkadaşlarında dediği gibi güven vermiyor. Belki daha mumları üstünde olduğu için iyice kaygandır ama ileriki zamanda da çok bir şey değişeceğini zannetmiyorum.

Gücü kuvveti yerinde, Ispartada bazı yerlerde yarım gazla 1. ve 2. vites sarıyor. 6. viteste 5.5 devir 105'e falan denk geliyor ki bu devirlerde motor tam keyifli yerinde.

Ama en güzel yanı sesi. Muazzam bir sesi var. Gören, duyan tekrar bakıyor.

Şimdilik genel yorumlarım böyle. Eksik yanları da var tabi ama onları biraz daha tecrübe edip ondan sonra söylemek istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

Motoru perşembe günü aldım. Çarşamba günü de eski jenerasyonunu test ettim 2. el almak için. Arada kesinlikle büyük fark var. Güç olarak, titreşim olarak, parça kalitesi olarak. Evet arada ortalama 10-12 bin ₺ fark var ama gücü yetenin kesinlikle UG versiyonunu almasını öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Lastik konusu gündemimde. Şimdilik çok ama çok az yatırıyorum. Performans sürüşü olarak ilk 1000 km kullanmam herhalde diye düşünüyorum. Lastikleri değiştireceğim ama şimdilik bütçemi yordum. Önümüzdeki aylarda toplarlanınca değiştireceğim inşallah.
    Sağa çektiğini söyleyenler var. Seninkinin durumu nasıl? Motor sağa mukavemet gösteriyormu? Dişlilerle oynadınmı? Titreşim nasıl? Gazı açınca verdiği hissiyat 1.jenerasyondan çok iyidir. 1.jenerasyonunkide fena değildi. Aslında alınası bir motor ug.
    Mal sahibi mülk sahibi, nerde bunun ilk sahibi. Malda yalan mülkte yalan. Gel de biraz sen oyalan

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI

Hayırlı olsun kardeşim. Nice beraber sağ salim gazlamaya inşallah :D

Ben de bu arada Drift' ten Sym Wolf' e geçtim drift çi kardeşlerim! Alırım hayırlı olsununuzu :D

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/NoWeFH.jpg

Ben de bu arada Drift' ten Sym Wolf' e geçtim drift çi kardeşlerim! Alırım hayırlı olsununuzu :D
    Hayırlı olsun. Sym Wolf de çok güzel bir motor. Driftçi kalmayacak yakında.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hayırlı olsun. Sıfır motor alabilenlere imreniyoruz artık.
    Tabi o kadar para verip alıyorsn ve daha 11km de trip sıfırlanıyor. Bu nasıl bir iş?
    Yani bir firma bunun kronik sorun olduğu bilip düzeltmiyorsa kim bilir daha motordan ne tür kronik sorunlar beklemeliyiz?
    Ben olsam canım sıkılır nede olsa çok ciddi bir para ödüyorsunuz.
    Sizin bunu doğal karşılamanıza saygı duyarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/NoWeFH.jpg

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Sym Wolf de çok güzel bir motor. Driftçi kalmayacak yakında.
    Hepsi geçti bloody, bi sen kaldın

https://youtu.be/E7WoBrj6kos?t=136

Motosikleti
    MT-09 SP
    İkinci el fiyatlarının sıfır fiyatlarıyla yarıştığı bu zamanda en iyisini yapmışsın. İncelemesini izlemiştim. Bu yeni model çağ atlatmış diyorlar. MT25 Gibi bir tork fukarasını tercih etmemen isabet olmuş. Allah kaza bela vermesin.

Hayırlı olsun , kazasız belasız güle güle kullanın.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hepsi geçti bloody, bi sen kaldın

https://youtu.be/E7WoBrj6kos?t=136
    Ben drifti bırakıyorum da o beni bırakmıyor. Satma beni lütfen diyor ben de kıramıyorum.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Ne kadar elektronik o kadar problem :DBu arada farları aydınlığına bayılıyorum bu motorun.

PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    hayırlı olsun güle güle kullanın tekerine taş değmesin çok yakışıklı motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler