Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha 2021 Mart Ayı Güncel Fiyat Listesi Güncellendi

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakında benim Er6'ya trafik sigortası bile yapmazlar. Birkaç sene sonra hurda teşviğinden yararlanmayı umuyorum.
    Abi ne yalan söyleyeyim senin motorda aşırı güzel hurda teşviğine kıyamam, ama piyasası sanırsam cansız durumda bu yandan bakınca mantıklı ama motosikletle hurda teşviği ile ayrılmak üzücü bir durum bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne yalan söyleyeyim senin motorda aşırı güzel hurda teşviğine kıyamam, ama piyasası sanırsam cansız durumda bu yandan bakınca mantıklı ama motosikletle hurda teşviği ile ayrılmak üzücü bir durum bence.
    Aslında satış hızı kötü değil, ilan fiyatları 25-30.000 TL arasında, ha kaça satılıyor bilemem, bütçesi düşük olup cc yükseltmek isteyenler bir şekilde alıyorlar. Ondan sonra sosyal mecralarda okuyorum satın alma taleplerini "arkadaşlar o var mı bu var mı?" diye Ben de seviyorum motorumu, bakalım ne kadar idare edeceğiz birbirimizi?

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım siyah renkler stokta olanlar , kırmızılar stokta olmayanlar.
    Eğer bu şekildeyse, ellerinde motor da yok.
    Yeni modeller Şubat sonu Mart başı gibi gelir diyorlardı
    Hocam haziran'dan önce zor o iş bence bu pandemi vs. de bizim distribütörlerin bahanesi oldu.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Aslında satış hızı kötü değil, ilan fiyatları 25-30.000 TL arasında, ha kaça satılıyor bilemem, bütçesi düşük olup cc yükseltmek isteyenler bir şekilde alıyorlar. Ondan sonra sosyal mecralarda okuyorum satın alma taleplerini "arkadaşlar o var mı bu var mı?" diye Ben de seviyorum motorumu, bakalım ne kadar idare edeceğiz birbirimizi?
    İki Ys 125 alıp, 100 km'de 1.7 litre yakarak Türkiye turuna çıkmaya var mısın abi? Fıtı fıtı gezeriz
    tommygun bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki Ys 125 alıp, 100 km'de 1.7 litre yakarak Türkiye turuna çıkmaya var mısın abi? Fıtı fıtı gezeriz
    Ben de Forza'yi satip krediyle Honda Dio alip, 1.9lt/100km yakarak size katilabilirim.

Haziran'da filan Dio'nun fiyati Forza'nin su an fiyatini asabilir ne de olsa.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Commutere dönüp emekli olmanın zamanı geliyor abi artık.
    Allah imkan ve sağlık verirse emeklilik motorum 1990-2000 model arası karbüratörlü bir 4 silindir olacak. 1 Haftasonu kullanıp 3-4 hafta sanayide motorun arızasının giderilmesini bekleyeceğim.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Forza'yi satip krediyle Honda Dio alip, 1.9lt/100km yakarak size katilabilirim.

Haziran'da filan Dio'nun fiyati Forza'nin su an fiyatini asabilir ne de olsa.
    2020 Ocak ayında YS 125 16-17 bin TL idi. Şimdi keşke onu da alsaydım diyorum gündelik işler için. XJ6 ile gündelik sürüş yapamıyorum maalesef. Sadece uzun yolda gezmek için beraberiz
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bana daral gelir, tekmeledikten sonra yakarım motoru. Bana parça sıkıntısı olan motor lazım; oksijen sensörünü Fransa'dan güç bela bulup, bujisini N11'de derin derin araştırarak, yağ filtresi için onu mu bunu alsam diye saatlerimi harcadığım, en küçük ayarını bile kimsenin hatırlamadığı ya da bilmediği motor lazım. Ys125 kolay, daya Yamalube, bas gaza git, bana uymaz
    BloodyBaron bunu beğendi.

Motosikleti
    Allah imkan ve sağlık verirse emeklilik motorum 1990-2000 model arası karbüratörlü bir 4 silindir olacak. 1 Haftasonu kullanıp 3-4 hafta sanayide motorun arızasının giderilmesini bekleyeceğim.
    Onun masrafı, bir Ys 125 kadar çıkar sana ama abi

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Onun masrafı, bir Ys 125 kadar çıkar sana ama abi
    Biz Kawasaki'den alışığız, acıtmıyor bile artık, müptelası olduk

Motosikleti
    Bana daral gelir, tekmeledikten sonra yakarım motoru. Bana parça sıkıntısı olan motor lazım; oksijen sensörünü Fransa'dan güç bela bulup, bujisini N11'de derin derin araştırarak, yağ filtresi için onu mu bunu alsam diye saatlerimi harcadığım, en küçük ayarını bile kimsenin hatırlamadığı ya da bilmediği motor lazım. Ys125 kolay, daya Yamalube, bas gaza git, bana uymaz
    Bizim motorlardan sonra Ys 125 gitmiyormuş gibi gelir aynen abi. Sabırlı adam işi commuter.

V twin chopperda iyi gider abi eski nesil karbüratörlü düz boru egzoz mis gibi bide fındık depo yaptıkmı tamamdır sonra zorgan abi gibi gezmek yaşlanınca chopper alcak potansiyel görüyorum kendimde :D

Allah nasip ederse hızlı kan gidince böyleyim :D
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bizim motorlardan sonra Ys 125 gitmiyormuş gibi gelir aynen abi. Sabırlı adam işi commuter.
    Keyif almak lazım

Ezio41 ve Mamba09 bunu beğendiler.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz cup motora 5 delikanlı binmiştik. Hey gidi günler.

Motosikleti
    Biz Kawasaki'den alışığız, acıtmıyor bile artık, müptelası olduk
    Malum Kawasaki görseli aklıma geliyor abi deme öyle.

[IMG][/IMG]
    tommygun bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Yeni euro5 geldiği zaman tekrar güncelleme yapılacaktır verdiğimiz geçici bu fiyat listesinden dolayı özür dileriz.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    2021 tracer 700 122.000 TL, artık ülke saçmalık ülkesi olarak dünyada yerini aldı, zengin ile fakir arasında orta sınıf kalmadı, yani 10 sene sonra son zamanlarda aldığımız motorların ticareti ile dönecek tabi ikinci el satıştaki binde 5 vergi de o zaman ötv gibi yüzde 37'e çıkmış olacaktır. Bir araba alan iki araba devlete alıyordu motorda da bu yolda emin adımlarla gidiliyor.
    Mr.wind ve furkanguvenc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat ederseniz listedeki çoğu motosiklet geçen yıldan kalan 2020 model.Son model bu yıl gelen sadece 1-2 model var.Anlaşılan Yamaha 1-2 küçük hacimli motosiklet hariç artık pek motosiklet getirmeyi düşünmüyor.2020 modellerin kalan 3-5 stok bitince onları da listeden çıkartır.
    Kawasaki'den farkı olmayacak artık Yamaha'nın maalesef. Honda da esnaf dostuydu, o da artık çekilmeye başladı piyasadan. 5-10 seneye kalmaz Tayvan gibi oluruz, her yerde 50-125 cc cub ve commuter görürüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    D'elight 2020 22.500
    D'elight 2020 (EURO 5)29.950
    İsmi D'elight ama parası hardcore.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende onu diyecektim. Ülen pcx olmuş 30 kağıt. Bu mereti pcx karşısında ne avantajı var.
    Yamaha kalitesi avantajı var (!)

Motosikleti
    Bn125
    Bu ara nedense bir cg alıp 250cc yapmak ve cafe racera çevirmek feci mantıklı geliyor bana.

Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ara nedense bir cg alıp 250cc yapmak ve cafe racera çevirmek feci mantıklı geliyor bana.
    Gayet mantıklı birşey aslında 100 cclik cg alıp ona 250 lik motor takıldımı 100cclik cgde vergi olmuyordu, güzel kesip biçilirse motosiklet çok başarılı sonuçların çıkıcağına inanıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)