Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çiğköfte acı diye dövmüş

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    https://www.google.com/amp/s/m.takvi...nini-dovdu/amp

Normalde haber paylaşmam ama burada ilginç olan şey şikayet edildiğinde döven şahsın savunmasının alkollüydüm olması. Herşeyin Bi bahanesi var bu ülkede ben açıkça bunu görüyorum. Sorsan en yiğit en mert herkes ama evet yaptım sinirlendim yaptım demiyor. Yok alkollüydüm yok tahrik etti yok şu oldu bu oldu. Herkesin bir bahanesi var. Bana ilginç geldiği için paylaşmak istedim.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Böyle bi savunma olabilir mi? Ceza falan almaz büyük ihtimal. Alkollü olunca insan böyle davranıyorsa normal hayatında da farklı değildir. Benim de alkollü olduğum zamanlar oluyor ama böyle şeyler yapmıyorum.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bi savunma olabilir mi? Ceza falan almaz büyük ihtimal. Alkollü olunca insan böyle davranıyorsa normal hayatında da farklı değildir. Benim de alkollü olduğum zamanlar oluyor ama böyle şeyler yapmıyorum.
    Zaten alkollü olmak bir sebep sayılıyor mu? Mesela deli olsa tam dersin çünkü kendi iradesinden değil ama alkol içmek kendi iradesinden. O zaman mantıken iradesi dahilinde dayak atıyor oluyor.
    drtayfun bunu beğendi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten alkollü olmak bir sebep sayılıyor mu? Mesela deli olsa tam dersin çünkü kendi iradesinden değil ama alkol içmek kendi iradesinden. O zaman mantıken iradesi dahilinde dayak atıyor oluyor.
    Bir sebep değil tabiiki. Ama ülkemizde yüzde doksan kontrollü serbestlikle serbest kalır. Hiçbir suç ödülsüz kalmaz.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Haberin videosunu izledim,yazıklar olsun,16-17 yaşında bir gence bu yapılır mı,düşünsenize o gencin ailesi babası görmüştür o haberi televizyonda,bu nedir yahu ,ne oldu bizim insanlığımıza,benimde o yaşlarda oğlum var,yemin ediyorum o adamı ben olsam boğardım orada,inanın çok üzüldüm, çocuk diyorki yenisini yapayım,adam ısrarla genci eziyor orada,katil olmak içten bile değil:(

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu ülkede alkollüydüm diyerek istediğin suçtan sıyrılabiliyorsun. Çok sıkıntılı zamanlardayız. Ben asla boş gezmiyorum. Öldürmeyecek boyutta bir bıçak ve büyük tüplerden biber gazı taşıyorum. Tabanca taşıma ruhsatı sadece magandalara verildiği için biz sıradan can derdine düşmüş vatandaş ulaşamıyor maalesef.
    BloodyBaron bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lan ne biçim insanların arasında yaşıyoruz ya. Gücü yeten yetene.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberin videosunu izledim,yazıklar olsun,16-17 yaşında bir gence bu yapılır mı,düşünsenize o gencin ailesi babası görmüştür o haberi televizyonda,bu nedir yahu ,ne oldu bizim insanlığımıza,benimde o yaşlarda oğlum var,yemin ediyorum o adamı ben olsam boğardım orada,inanın çok üzüldüm, çocuk diyorki yenisini yapayım,adam ısrarla genci eziyor orada,katil olmak içten bile değil:(
    O kadar doğru bir bakış açısı ki. Bu haber gören herkes tabiki de ya dışarıdan bir başış açısı yada çocuğun gözünde bir bakış açısıyla olaya bakarken anne baba gözünden bakmak farklı ve güzel bir bakış açısı. Bu insanların hiç mi empati duygusu yok kardeşim. Benim oğluma kızıma böyle davransa ben ne yapardım diye düşünmüyor. Herkes barut fıçısı gibi. Patlayacak yer arıyor. Saracak insan arıyor. İşin kötü yanı devamlı böyle sinirli bir psikolojiyle dolaşmayın hem kişinin kendisine hemde etrafındakilerin hayatına inanılmaz zararlar verir. Devamlı sinirli dolaşılmaz dolaşmak bünyede de sıkıntı yaratır. Sosyalliği en düşük seviyeye çeker. Kaçınız devamlı kızgın, devamlı somurtkan biriyle uzun süre vakit geçirebilir. Sizide çok gerer.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Defalarca izledim.
    Gerçi çocuk da marulun acısı diye cevap veriyor.
    Ama bu şekilde hareket ve hakarete sebep olamaz bu!
    Bana da bayat ekmekle döner veren adama bu ekmek bayat dediğimde ( bildiğin somun olmasına rağmen ) bunun cinsi bu, anlamazsın bu ekmekten dediğine şahit oldum...
    Ödemeyi yaptım, fişi aldım. Şimdi zabıtayı arayıp bir de ona danışayım dedim.
    Bi hürmet-bi hürmet..
    Bu dünyada, artık yeter deyip zıvanadan çık diye uğraşıyorlar.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Önceki yorumuma anlatmak istediğim konu buydu.

https://youtu.be/xahSWn_ZkUo

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bizim toplum bitmiştir, okeye dönmektedir. Artık bu toplum düzelmez, İsrafil Sur'u üfleyecek ki birbirimizden kurtulalım.
    rasitkoksal, wing41 ve Buraki bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben adam yaftalamayı çok severim. O sebepten de o adamın aksanı, vurgusu ve hatta ses tonuyla konuşan, tipi, saç tıraşı o şekilde olan herkesten de bu davranışı beklerim. Beklediğimi alırsam da karşılığı beklemediğime nazaran daha fazla olur.

Çocuk bu şehir magandası mağara adamının burnunun ortasına yumruğu yapıştırmalıydı. Benim çocuğuma yapılsın, peşini bırakmam. Nasıl olsa dayak atınca sadece ifademi alıp serbest bırakacaklar.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alkollü olmak hafifletici sebep değil arkadaşlar , hatta bazı durumlarda cezanın daha da fazla olmasına sebep oluyor. Bilerek zarar verme falan diye suç ağırlaşıyor Alkollü araç kullanıp kaza yapmak gibi yani..

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alkollü olmak hafifletici sebep değil arkadaşlar , hatta bazı durumlarda cezanın daha da fazla olmasına sebep oluyor. Bilerek zarar verme falan diye suç ağırlaşıyor Alkollü araç kullanıp kaza yapmak gibi yani..
    Mahkemede takım elbise giymek hafifletici sebep midir hocam?

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Bu nasıl bahanedir, bu nasıl bir aptallıktır? Toplumumuz ölmüş ağlayanı yok, kör bulduğunu, topal tuttuğunu yemek derdinde

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Afyonkarahisar'da sipariş ettiği çiğ köftenin "acılı" olduğunu ileri sürerek işyeri çalışanı genci darp eden Gurur Şenel adındaki adam sosyal medyada kendini savundu. Şenel, "Köfteci kaşarlık yaptı. Basurum var dedim yine de acı koymuş" dedi.

https://onedio.com/haber/cig-kofteci...-oynadi-968610

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Adamı işten çıkarmışlar, ama yetmez hayatının kararmasını temenni ediyorum. Bu tür insanlar toplumdan uzaklaştırılmalı.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    ogzcngdk bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Her ne kadar bu dönemde düşmanımın bile işsiz kalmasını, 3 masum çocuğunun aç kalmasını istemesem de Gurur Şenel denen bu g.tü problemli arkadaşın kendinden güçsüze yaptığı zorbalık herkese ibret olsun. Gün olur, adalet için Allah kıyameti beklemez.

Motosikleti
    MTT Y2K

Şaka mı lan bu geldi mi üst üste mi gelir bu kadar. Bu millet nereye gidiyor. Bu kafalar nasıl kafalar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)