Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mt 09 arıza

Motovento
    REKLAM ALANI
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Baştan servise durumu bildirseydin keşke ,senin konu biraz şüpheli, ondan önyargılı ve kuşkuyla yaklaşmaları doğal neden ?
    senin depoyu sökmen sorun olmazda, aküye müdahale etmen onları şüphelendirmiştir, takviye yaptın ve aşırı yükleme oldu bir yerlere fazla elektrik yükledi ve bozdu gibi
    kablo akım ölçümünden anlaşılmaz bu yazdığım olay
    birine motor sattım 2 ay sonra aradı stop ediyor dedi, sende böyle oldu mu diye sordu olsa 2 ay nasıl bineceksin ve kaç bin km yol yapacaksın dedim sonra ağzından baklayı çıkardı basınçlı su ile yakından tutarak yıkamış, motorun beynini yakmış ,serviste böyle kurmuştur canlı örneğiyim
    akü v.s bahsetmediysen etme ,ettiysen de sadece takviye yaptım de, gerekli yerler ile konuş, garantiden halledilmezse ,kendin uygun şekilde yaptırmaya bak, gerçekten sende sorun yoksa da şüpheli durum dedim ya o yüzden biraz uğraş ,birde depoyu takarken takmayı unuttuğunuz yada iyi takamadığınız kablo soket v.s varsa kontrol edin geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolaçan kim? Kaç tane yamaha bayisi ile irtibatı olmuş? Şaka gibi.

Şu asıl olayda, 2020 model motosikletin aküsü kaç ay sökülü kaldı da bitti ben onu merak ettim.
    Kolaçan ankarada motovlog çeken bir beyefendi. Bayada bir takipçisi var sanırım. Kaç tanesi ile irtibatı olmuş bilmiyorum. Kendisine sorunuz. Şaka gibi olan nedir anlamadım ama bizim başımızdan geçen olaya tepkinizse "şaka gibi" biz hiç komik bulmadık başımıza bunlar geldiğinde.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolaçan ankarada motovlog çeken bir beyefendi. Bayada bir takipçisi var sanırım. Kaç tanesi ile irtibatı olmuş bilmiyorum. Kendisine sorunuz. Şaka gibi olan nedir anlamadım ama bizim başımızdan geçen olaya tepkinizse "şaka gibi" biz hiç komik bulmadık başımıza bunlar geldiğinde.
    Kolaçan kim derken, motosiklet tecrübesi nedir? Kaç tane motosiklet sahibi olmuş ve servisler hakkında bilir kişi konumuna gelmiş? Buraya adı yazıldığına göre bilir kişi seviyesinde olsa gerek! Şaka gibi olan bu...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolaçan kim derken, motosiklet tecrübesi nedir? Kaç tane motosiklet sahibi olmuş ve servisler hakkında bilir kişi konumuna gelmiş? Buraya adı yazıldığına göre bilir kişi seviyesinde olsa gerek! Şaka gibi olan bu...
    Yok hocam ben Kolaçan bilir kişi mantığıyla yazmadım buraya. Adam 400 bin kişiye hitap eden bir youtuber ben onunda yamahadan muzdarip olduğunu gördüm bakın oda yamahadan yakınıyor diye yazdım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)