Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS RN 180 ve Benzeri Motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, Chopper listemi önerileriniz ile tamamladım. Sırada Chopper dışı önerileri toplama vakti,
    RKS RN 180 serisi güzel bir seriye benziyor Touring modellerde bu ve buna benzer yol kaldırabilecek motorlar mevcut mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Hocam rn 180 gibi küçük bir motorla yol ne kadar yapılır muamma. Sym wolf olabilir, lifan kp150ya da kpr200 olabilir.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam rn 180 gibi küçük bir motorla yol ne kadar yapılır muamma. Sym wolf olabilir, lifan kp150ya da kpr200 olabilir.
    lifanlar hakettigi degeri gormedi maalesef. insallah 2021 de yurtdisindaki guzel modellerinden getirirler.

Motosikleti
    MT 25
    rn180'i 15.000km kullandım ilk motorumdu parça kalitesi güzel düşünce canını yakmayan yere düşmelerde hasar almayan bir motor fakat stok lastiklerini değiştirmek önemli. Şuan piyasası da uçmuş durumda. Tarz olarak güzel fakat uzun yolda boğulan bir yapıya sahip. max yaptığı hız düz yolda 100-110 maximum. Rampa yukarı 80-90. Şehir içi kullanımı güzel göze hitap eden bir motor. Garantisi iyi hizmet veriyor.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lifanlar hakettigi degeri gormedi maalesef. insallah 2021 de yurtdisindaki guzel modellerinden getirirler.
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Lifan her yerde olmadığı için de çok bilinmiyor. Mesela ben drifti alırken kp150 diye bir model olduğunu bilmiyordum. Bilseydim onu alırdım sanırım. Daha oturaklı. İnşallah dediğiniz gibi yeni modeller gelir.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Lifan her yerde olmadığı için de çok bilinmiyor. Mesela ben drifti alırken kp150 diye bir model olduğunu bilmiyordum. Bilseydim onu alırdım sanırım. Daha oturaklı. İnşallah dediğiniz gibi yeni modeller gelir.
    ozellikle kpt200 modelini cok begeniyorum. gelirse eger 1 numarama yerlesecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)