Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üsküdar nere Şanlıurfa Akçakale nere?

Motovento
    REKLAM ALANI
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    http://www.motosiklet.net/forum/cali...vs-apache.html

2017 de Üsküdar Ünalan'dan çalınan motosikletim için Şanlıurfa Akçakale emniyet müdürlüğünden aradılar az önce. Gelin motorunuzu alın, bulduk diye motoru yediemine bırakmışlar. Durumu nedir bilmiyorum yürür mü yürümez mi ne zamandır orada ondan da haberim yok. Tescilden düşürmüştüm borcu harcı vs. yok alsam ne olur almasam ne olur bilmiyorum. Yürür durumdaysa gidip almak isterdim hatta yaz başı olsa motoru alır süre süre gelirdim. İlk göz ağrım sonuçta. Ama getirisi-götürüsü ne olur bilmiyorum yarın bir arkadaşım (polis) ilgilenecek durumu hakkında bilgi alabilirse ona göre karar vericez Urfa'dan arkadaşlar varsa onlarla da irtibata geçebiliriz belki buradan.
    gurcanozturk ve natijax bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almak zorundasın zira senin üzerine kayıtlı. Alıp hurdaya ayır.
    azizsele bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almak zorundasın zira senin üzerine kayıtlı. Alıp hurdaya ayır.
    Bilmiyorum ama polisin kendisi sordu gelip alacak mısınız? diye "yok dedim gelemem" bana bir bildirim gönderecekler ben de ifade vericem muhtemelen almama hakkım var. Yoksa polis neden sorsun. Zaten kaydını sildirdim trafikten. Ama sonra trafik polisi olan bir arkadaşıma sordum o yarın yardımcı olacak duruma göre son kararı vericem. Kullanılabilir durumdaysa adama vekaletname vs. gönderir satarım hurdaya çıkacağına adam alsın kullansın
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Şanlıurfaya git gel 200-250 lira otobüsle. Motosikleti oradan ambarla göndersen 200 300 de o tutar. E urfaya gitmişken biraz gezsen, güzel de bir akşam yemeği yesen 700 800 lira toplamda. Bence değer zamanın varsa. Elinin altında bir motosikletin daha olur. İleride custom bir şey yapmak istersin belki. Güzel cafe racer çıkar o motordan. Yok pahasına satacağına git al kenarda dursun bence. Ama şu mevsimde süre süre gelmek biraz sıkıntı olabilir, özellikle bu ay. Her yer eksi derecelerde, yollar çok buzlu.
    azizsele bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şanlıurfaya git gel 200-250 lira otobüsle. Motosikleti oradan ambarla göndersen 200 300 de o tutar. E urfaya gitmişken biraz gezsen, güzel de bir akşam yemeği yesen 700 800 lira toplamda. Bence değer zamanın varsa. Elinin altında bir motosikletin daha olur. İleride custom bir şey yapmak istersin belki. Güzel cafe racer çıkar o motordan. Yok pahasına satacağına git al kenarda dursun bence. Ama şu mevsimde süre süre gelmek biraz sıkıntı olabilir, özellikle bu ay. Her yer eksi derecelerde, yollar çok buzlu.
    zaten daha motor yürür durumda mı buraya gelecek takati var mı onu da bilmiyoruz bir de tescili, plakası vs. yok o yüzden sürerek getirmek çok çok zor iş
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Parçası çok pahalı bir motosiklet değil. Blok sağlamsa tamir edilebilir bence. Ama ben olsam orijinal tamir etmek yerine dediğim gibi zamanım oldukça hobi gibi bir scrambler, cafe racer yaratmaya çalışırdım. Nasılsa 3 sene olmuş vazgeçtiğiniz, piyangodan çıkmış gibi bir motosiklet oldu size. Bence sürerek getirmektense bir tıra yükleyip göndermek kesin tercih olmalı. Motorun ne sıkıntısı var bilmiyorsunuz, yabancı bir motor olacak sonuçta size. Sıkıntı çıkartabilir.
    azizsele bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parçası çok pahalı bir motosiklet değil. Blok sağlamsa tamir edilebilir bence. Ama ben olsam orijinal tamir etmek yerine dediğim gibi zamanım oldukça hobi gibi bir scrambler, cafe racer yaratmaya çalışırdım. Nasılsa 3 sene olmuş vazgeçtiğiniz, piyangodan çıkmış gibi bir motosiklet oldu size. Bence sürerek getirmektense bir tıra yükleyip göndermek kesin tercih olmalı. Motorun ne sıkıntısı var bilmiyorsunuz, yabancı bir motor olacak sonuçta size. Sıkıntı çıkartabilir.
    valla motoru koyacak yerim yok zaten elimdeki pulsarı elektrik direğine zincirle bağlayıp bir de disk kilidi kullanıyorum. dediğin gibi bir aksiyona girersem Esenyurtta motoru yerler direği de söker hurda diye satarlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)