Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kışlık eldiven(f/p)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    tamam tamam sakin. bu ay sorulan önceki 100 konudan farksız olarak aldığım vexo king üzerine yazayım dedim.
    fiyat performans arıyorsanız güzel. bugün istanbulda 3 derece havada gayet iyi iş gördü.
    normal şartlarda gerçekten yolda giderken acı çekiyordum anlatamam o acıyı ama bugün soğukluğu hissettim ama çok değil. rahatsız hiç etmedi. baya iyi 215 tl için çok iyi bence.

yağmurda daha tatmadım ama sağanakta illa ki geçirir gibi gözüküyor. sabırsızlıkla yağmurda denemek istiyorum. o zaman bir daha yazarım.
    para limitiniz az ise kesin alınır.
    pek rahat değil ama alışılır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fiyatı artmış sanırım 280 TL olmuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

Pardon 215 TL'ye varmış.
    natijax bunu beğendi.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam tamam sakin. bu ay sorulan önceki 100 konudan farksız olarak aldığım vexo king üzerine yazayım dedim.
    fiyat performans arıyorsanız güzel. bugün istanbulda 3 derece havada gayet iyi iş gördü.
    normal şartlarda gerçekten yolda giderken acı çekiyordum anlatamam o acıyı ama bugün soğukluğu hissettim ama çok değil. rahatsız hiç etmedi. baya iyi 215 tl için çok iyi bence.

yağmurda daha tatmadım ama sağanakta illa ki geçirir gibi gözüküyor. sabırsızlıkla yağmurda denemek istiyorum. o zaman bir daha yazarım.
    para limitiniz az ise kesin alınır.
    pek rahat değil ama alışılır.
    İnternetten baktım da fiyat performans ürünü gibi gözüküyor dediğiniz gibi, motor aldığım zaman kış için alıcağım eldiven belli oldu teşekkürler
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı berkeusta01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetten baktım da fiyat performans ürünü gibi gözüküyor dediğiniz gibi, motor aldığım zaman kış için alıcağım eldiven belli oldu teşekkürler
    ben de bu forumdan öğrendim. iyi bakalım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2 sene kışları memnuniyetle kullandım. Tavsiye ederim.
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)