Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motomania2.el sayfası Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motomania Gökhan Deniz'in açtığı instagram sayfası. https://www.instagram.com/motomania2.el/?hl=tr

Sayfanın amacı motorların gerçek fiyat değeri ile satılmasını sağlamak, ederinden fazla fiyat verilmesinin önüne geçmek.

Ben başarılı buldum şahsen, kısa sürede çok fazla motor satıldı.

Motor almak isteyen ama fahiş fiyatlar nedeniyle alamayan ve bu sayfadan haberi olmayan arkadaşlar için açtım konuyu.

Örneğin; Km'si yılı ne olursa olsun 30.000TL üzerinde fiyat ile CBR250R yayınlanmıyor sayfada. Bu ve bunun gibi kriterler var.

Motopixel Tv şimdiden rahatsız olmuş... https://www.youtube.com/watch?v=3akTWIfgTiY&t=1248s
    volkan190, tommygun, burakrak ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Gökhan Deniz güzel şeyler yapmaya çalışan güzel bir arkadaş. İlanları takip ettiğimde ihtiyacım olmamasına rağmen almak istediğim birçok motor vardı. Şişirilmiş değil de olması gereken gerçek fiyatında satılıyor. Motopixel'e değinmenin anlamı yok. Rahmetli Aea'dan kalan payı alma peşinde olan parayla motor tanıtan reklamcı tayfadan.
    volkan190, zazenya, Siluet... ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Gökhan hoca İzmir de kendini kanıtlamış sevilen bir motosiklet ustası. Yurt genelinde insanlar motorunu otobüse kamyona verip tamire ona gönderiyor. Hiç bu işlere bulaşmasa zaten gemisini yürütüyor. Ama adam piyasanın geldiği noktadan rahatsız ve bunu her videosunda söylüyor.

Beğenir veya beğenmezsiniz bir işe girişti elini taşın altına koydu sonuçta yapılan iş mesai istiyor uğraş gerektiriyor ve bildiğim kadarıyla ilanlardan bir ücret talep etmiyor. ben olumlu buluyorum. Daha iyi fikirlere de açık olduğunu söylüyor.

Esnaflığına diyecek yok sattığı bayisi olduğu motorun bile kötü yanlarını söylüyor mesela bayisi olduğu halde nk400 almayın diyor açık açık.

Motopixele gelince yeteri kadar para verirseniz bisikletinizi hayabusa ile karşılaştırabilecek bir kanaldır. Kendisi motosiklet camiasının İlkay Zamanıdır dirsekçi tolgasıdır Hakkı Alkanıdır.
    volkan190, recaip, Green Arrow ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Selçuk beğenmediyse para kazandırmayan, vatana millete hayırlı bir mevzudur. Geçen kendisine sövdüğüm bir mesajımda motomania Gökhan abiyi övmüştüm. Haklı bir hareket yapmışım, tebrik ediyorum kendimi.
    tommygun, ulkerhan, Green Arrow ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Gökhan hoca yaptığı işin hakkını veren nadir motosiklet ustalarındandır. Yaptığı objektif yorumlardan ve incelemerden bunu anlayabilirsiniz. İkinci el fiyatların sıfır fiyatları geçtiği bir piyasada böyle bir işe kalkışması herkesin harcı değildir diye düşünüyorum. Biz motosiklet sevenler için gerekli desteği her platformda vermeliyiz ve motorcu motorcu'nun dostudur mottosuyla kendimizin şişirmiş olduğu piyasayı yine kendimiz el ele vererek gerçek piyasa değerine ulaştırmalıyız.
    pinkcrow7 ve lokalsürücü bunu beğendiler.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    bu motopixel'den bıktık artık.

buraları okuyorsan bu kadar insan sana karşı dolmuş durumda var bi bildiğimiz di mi?

eğer devam etmeyi düşünüyorsan benim bmx bisikleti göndereyim, parada anlaşırız. africatwin'den daha iyi olduğunu söylersin benim için. öptm kib bye.
    Green Arrow, zazenya, pinkcrow7 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şu kış sezonunda 5 Günde 20 motor satılmış.

Motorcu kardeşlerimizin, hayalindeki motora uygun fiyattan kavuşmasına vesile olmak çok güzel bir davranış.
    Siluet... ve lokalsürücü bunu beğendiler.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşı tebrik ediyorum. motopixel selçuka da bi ben ifrit olmuyormuşum demekki. yalnız değilmişim bir dönem zontes verdiler sanırım bu arkadaşa. utanmasa zontesin 1200 gs ten daha iyi oldugunu falan söyleyecekti. sonra ne oldu bilmiyorum bi anda motoru geri verdi. insanlara alın alın diyordu. kendisi bile ne olduysa verdi motoru geri. bu tip insanların asıl amacı paradır. hiçbir tavsiyesine önermesine anlatımına güvenmemek lazım. para için yapılan her iş menfaat işidir. gönül işi parasız yapılır, tıpkı motomania gibi

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    İki tarafın da kendine has eksiklikleri var. Birisi samimi ama görüntü kalitesi düşük işler yapıyor, diğeri samimiyetsiz ama kaliteli şekilde sunum yapıyor ayrıca eleştiri yapma konusunda kendisine yapıldığı gibi eleştirileri kendisi de yapıyor farkında değil. Bu iki arkadaşın arası sanırım Motorcu Muhabbeti var düzenli, samimi ve kaliteli içerik çıkartan.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşı tebrik ediyorum. motopixel selçuka da bi ben ifrit olmuyormuşum demekki. yalnız değilmişim bir dönem zontes verdiler sanırım bu arkadaşa. utanmasa zontesin 1200 gs ten daha iyi oldugunu falan söyleyecekti. sonra ne oldu bilmiyorum bi anda motoru geri verdi. insanlara alın alın diyordu. kendisi bile ne olduysa verdi motoru geri. bu tip insanların asıl amacı paradır. hiçbir tavsiyesine önermesine anlatımına güvenmemek lazım. para için yapılan her iş menfaat işidir. gönül işi parasız yapılır, tıpkı motomania gibi
    aa zontes gs 1200'den daha iyi öle deme.

zontes'i geri vermedi. uma elinden aldı.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Gökhan abinin attığı bu adımı sonuna kadar desteklememiz lazım piyasa gerçekten aşırı şişirilmiş durumda
    lokalsürücü bunu beğendi.

karacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cf 250 nk
    bazıları da sayfaya girip kelepir motor düşürmeye çalışıyor o sayfa kelepir motor sayfası değil ederi bu sayfası

Tebrik ediyorum, desteklenmesi gereken bir hareket. Ne kadar fazla alıcıya ulaşırsa o kadar kişi bilinçlenip haksız kazancın bir nebze olsun önüne geçilebileceğini düşünüyorum.

Motopixel için ise biraz ağır ithamlarda bulunulmuş. Şahsen incelemelerinin reklam koktuğunu ve nasıl desem, biraz boş olduğunu hissetsem de ortada bir emek var ama faydalı ama faydasız, yerden yere vurmanın anlamı yok bence.

Motomania
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyorum, desteklenmesi gereken bir hareket. Ne kadar fazla alıcıya ulaşırsa o kadar kişi bilinçlenip haksız kazancın bir nebze olsun önüne geçilebileceğini düşünüyorum.

Motopixel için ise biraz ağır ithamlarda bulunulmuş. Şahsen incelemelerinin reklam koktuğunu ve nasıl desem, biraz boş olduğunu hissetsem de ortada bir emek var ama faydalı ama faydasız, yerden yere vurmanın anlamı yok bence.

Motomania
    Selçuk son vidyosunda kendi dedi "burası reklam kanalıdır" diye. 20.dk'dan itibaren izle.

Alıntı Av.Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan Deniz güzel şeyler yapmaya çalışan güzel bir arkadaş. İlanları takip ettiğimde ihtiyacım olmamasına rağmen almak istediğim birçok motor vardı. Şişirilmiş değil de olması gereken gerçek fiyatında satılıyor. Motopixel'e değinmenin anlamı yok. Rahmetli Aea'dan kalan payı alma peşinde olan parayla motor tanıtan reklamcı tayfadan.
    O kadar çok motosiklet incelemesi izledim hiç biri AEA kadar iyi değildi bazen canım sıkılır aynı videoları tekrar tekrar oturur izlerim.
    Diğer motosiklet tanıtan kanalları izlediğim zaman AEA'nın yerini dolduramayacaklarını birden fazla kez anlamış oluyorum ama AEA incelediği videolarda herşeyini açık açık söylüyordu bu tanıtımları geçtim birçok eğitim videosu var bana kalırsa AEA'nın payı kimseye kalmaz kalamaz ne kadar çok kişi olsada onun yeri dolmaz. Mekanı cennet olsun nur içinde yatsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomania Gökhan Deniz'in açtığı instagram sayfası. https://www.instagram.com/motomania2.el/?hl=tr

Sayfanın amacı motorların gerçek fiyat değeri ile satılmasını sağlamak, ederinden fazla fiyat verilmesinin önüne geçmek.

Ben başarılı buldum şahsen, kısa sürede çok fazla motor satıldı.

Motor almak isteyen ama fahiş fiyatlar nedeniyle alamayan ve bu sayfadan haberi olmayan arkadaşlar için açtım konuyu.

Örneğin; Km'si yılı ne olursa olsun 30.000TL üzerinde fiyat ile CBR250R yayınlanmıyor sayfada. Bu ve bunun gibi kriterler var.

https://www.youtube.com/watch?v=4jtyiDKKmrw

Motopixel Tv şimdiden rahatsız olmuş... https://www.youtube.com/watch?v=3akTWIfgTiY&t=1248s
    Tebrik etmek gerek hem yeni başlayanlar için hemde ederi kadar olan bir platform olması iyi olmuş ve kriterlerin olması çok daha iyi olmuş bende başarılı buldum
    zazenya ve lokalsürücü bunu beğendiler.

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selçuk son vidyosunda kendi dedi "burası reklam kanalıdır" diye. 20.dk'dan itibaren izle.
    Aksi bir şey söylemedim zaten. Bkz."Şahsen incelemelerinin reklam koktuğunu"

İzlemiyorum teşekkürler.

Motosikleti
    Hayabusa
    gokhan abiyi yanlış hatırlamaz isem 2017 sonlarında takip etmeye başladım. gerek karakteri, gerek söylemleri, gerek o günkü çizgisi hiç değişmedi. ne ise o oldu. adam zaten öğretmen, gönül verdiği motosiklet sektöründe de izmir'de kendine dükkan açıp geçimini öyle sağlayan biri. youtubedan gram para beklentisi yok. hal böyle olunca diğer para odaklı kanallar gibi yükselemedi ama gönlümdeki en yüksek tahta oturdu. varsın bu değerli insan bize kalsın. zaman zaman telefonda motosiklet olsun, hayat tecrubesi olsun sorularımı hiç sıkılmadan cevapladı.
    lokalsürücü bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cehaletin, şark kurnazlığının ete kemiğe bürünmüş hali..Selçük.
    IRau, engin_deniz, numan ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cehaletin, şark kurnazlığının ete kemiğe bürünmüş hali..Selçük.
    hele o sinir eden gülmesi yokmu

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu adamlar R25'in bozulan park ampülünü 3-4 kişi motoru tutup arka teker üstünde dikerek ve sallayarak çıkardıkları bir video yayınlamıştı. İşten anlayan kişiler böyle iş mi yapılır o karenajları sökmesi zor değil diyince s.git izleme tarzında bir yorum yapmıştı. Kamera karşısında gözüktüğü kadar düzgün karakterli birisi değil.
    2. el sayfasının fiyatları da normal. Sahibindende fiyatlar şişik olsa bile bir malın o günkü piyasa koşullarındaki ederi bellidir zaten. Satmak isteyen ederini yazıyor.
    Gofretcocuk5 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler