Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Pandemi Sonrası Gezi Plani

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Temmuz ayında bizim de bir planımız var. Şimdilik rotada Muğladan çıkıp Çanakkale ve Bolu'ya gitmek var. Sizce önce hangi şehre gidilmeli ve giderken hangi şehirlerde durup gezilmeli? 1 ay boyunca gezebiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yaz bitmeden bireysel İstanbul'a kaçacağım gibi :D Arndiole söylemeye korkuyorum adam kısa bir plan yaptı tam kapanma çıktı :D İstanbul desek her halde ülkeyi komple kapatırlar :D

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arndiol de ki şans bendeki gibi. Kuyu açsa su çıkmaz tarlayı satsa petrol çıkar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eylül ekim dönemi için 10 günlük bir gezi planlıyorum, nükleer saldırı, yapay zekanın yükselişi, astalavista beybi ye hazır olun :D

motor surmeyı sevsem de guneş in altında ekıpman gıyemıyorum bu nedenle yazın yapmam ımkansız.

Bu arada yarın yasak baslıyor dıye bugun 200 km lık bır gezı planladım veeeee YAGMUR basladı. 1 haftadır tşörtle geziyordum hava öyle güzeldi
    YasinC bunu beğendi.

Tek hayalim bu benim ya. Cikican gidicen bilmediğin şehir gezicen tozucan görülmemiş yerlerini gorucen gezilmesi gereken yerlerini gorucen sonra basican gidicen başka bir şehire böyle böyle İstanbul'dan Akdeniz'e kadar. Ama nmax 155 ile zor..

Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek hayalim bu benim ya. Cikican gidicen bilmediğin şehir gezicen tozucan görülmemiş yerlerini gorucen gezilmesi gereken yerlerini gorucen sonra basican gidicen başka bir şehire böyle böyle İstanbul'dan Akdeniz'e kadar. Ama nmax 155 ile zor..
    forumda ısmet abi 100 cc motor ile türkiye turu yaptı. 100 km sabit hızla gidebilen bir motor ile cok daha iyisi yapılır bence
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    adam ybr 125 ile japonya ya gider biz istanbul dan adana ya gidemiyoruz hemi ? :D Para,zaman ve yol olsun benim cıbır ile marsa bile giderim :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam ybr 125 ile japonya ya gider biz istanbul dan adana ya gidemiyoruz hemi ? :D Para,zaman ve yol olsun benim cıbır ile marsa bile giderim :D
    aga mugla a gelıp senı bulup zorla sattırcam o cıbırı :D

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Tamamen zaman meselesi. Zamaniniz varsa bisiklet, scooter, maxiscooter, motosiklet farketmeksizin her aracla cikilir. Nmax 155 dediginiz 80-90km/sa sabit hizla gidebiliyor sonucta sorun cikarmadan.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir tane Trendyol Go çantası uydurabilsem takacağım motorun arkasına, tam kapanma günlerinde bile Şile-Ağva yapacağım.
    oldcockroach ve kdiner bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Seninkide iyi fikirmiş.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen zaman meselesi. Zamaniniz varsa bisiklet, scooter, maxiscooter, motosiklet farketmeksizin her aracla cikilir. Nmax 155 dediginiz 80-90km/sa sabit hizla gidebiliyor sonucta sorun cikarmadan.
    Varyator takılı açık hava filtrem var 90 i gecmezsem 2.2 yakıyor gazlardan 142-143 km hıza çıkardım 3.0 yakıyor stabil 110-120 gidebilirim

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga mugla a gelıp senı bulup zorla sattırcam o cıbırı :D
    O motorun şu anda değeri 30.000 tl :D alacak adamı bul hemen satayım :D

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Varyator takılı açık hava filtrem var 90 i gecmezsem 2.2 yakıyor gazlardan 142-143 km hıza çıkardım 3.0 yakıyor stabil 110-120 gidebilirim
    142-143 km/sa Nmax icin mantikli hizlar degil, zaten yasal olarakta 110-120 ile surekli gidemezsiniz, otoyolda bile motosikletler icin hiz siniri 100km/sa.

Kisaca Nmax ile cokta guzel uzun yol yapabilirsiniz ama konforunu bilemem.

Nmax 155 ile 140 145 km yi nasıl yapıyorsun sorması ayıp. XMAX motorumu taktırdın 🤣🤣

Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nmax 155 ile 140 145 km yi nasıl yapıyorsun sorması ayıp. XMAX motorumu taktırdın 🤣🤣
    Yok daha değil ama xmax tokatladigim videoları da atarim yakında yağ yakmayacagini bilsem motorun genetigini degistiricem de sorunlu bir motor istemiyorum

Yok daha değil ama xmax tokatladigim videoları da atarim yakında yağ yakmayacagini bilsem motorun genetigini degistiricem de sorunlu bir motor istemiyorum
    Doğrudur dostum . Videoya gerek yok .
    Sana İNANIYORUM🤣🤣😁😂

Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur dostum . Videoya gerek yok .
    Sana İNANIYORUM🤣🤣😁😂
    Eyvallah Tdr marka varyator var 12gr bagalarla ama hazır satılan tdr varyatorun tornada ufak tefek işlemlerden geçirdiğim bir varyator tr de tek bende var

Acaba eylülde mi yapsam agustos mu diye karar veremedım. Korona gecmezse eylülde yasak olmuyordu diye hatırlıyorum.

Su an Mevcut Plan

İzmir -> Marmaris -> Olympos ->Salda ->İzmir

Toplamda 1100 km yapıyor. 3 gece 4 gün.

Eğer yorgun olmaz isem izmir'e gelip evde kaldıktan sonra 1 gece kalmalı olarak Çanakkale'ye gidip geleceğim. O da + 700 km oluyor.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba eylülde mi yapsam agustos mu diye karar veremedım. Korona gecmezse eylülde yasak olmuyordu diye hatırlıyorum.

Su an Mevcut Plan

İzmir -> Marmaris -> Olympos ->Salda ->İzmir

Toplamda 1100 km yapıyor. 3 gece 4 gün.

Eğer yorgun olmaz isem izmir'e gelip evde kaldıktan sonra 1 gece kalmalı olarak Çanakkale'ye gidip geleceğim. O da + 700 km oluyor.
    hmm bak güzel bu :D tek mi olacaksın ?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)