Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

En İyi Motosiklet Markası

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri vites yaptigimi falan dusunme lutfen fakat "honda icin problem degil" dedikten sonra sana cevabim bitmisti aslinda.

Ondan sonrakiler konuyla ilgili olarak soylemek istedigim seylerdi..

Yanlis anlasilmaya musait olmus biraz haklisin,ozur.[COLOR="Silver"]

Ama hazir sana cevap vermisken devam edeyim.

Honda turkiye icin f/p olarak basarili diyosun,peki dunyada durum farkli mi ?

Bir de bu f/p dedigimiz seyden daha onemli bir konu var mi ?

Olay zaten bu.Eski 1000rr 200 kmh hiza ducati v4r den 1 sn ye daha yavas cikiyor diye Ducati daha iyi bir uretici olmiyor.

Haaa benzer fiyata veya kabul edilebilir bir fiyata bunu sagliyorsa hakkini vermek lazim tabi.

Ama is sinirsiz para harcayarak en iyi motoru yapmaksa o iste yarislarda belli oluyor.

enduro da ktm tokatlarken,pistelerde de ducati dovuyoruz..

Formula 1 de de haksiz rekabet icinde oldugumuz mercedes le kafa kafaya mucadele veriyoruz..

Simdi tum bunlari gormeyip de en iyi motosiklet ureticisi Agusta mii diyelim ?

Umarim hepiniz ikna olmusunuzdur
    Nacizane, bence yanlışı nerede yapıyorsun biliyor musun?

Pistlerde KTM tokatlayan da, Ducati'yi döven de, Mercedes'le mücadele eden de Honda, sen değilsin (Honda ile ticari bir durumun olmadığını var sayıyorum)

Bunu bir oturtturabilirsek eğer kafamızda, sonra tekrar fikirlerimizi sunar ve bilgi paylaşırız, keyif duyarım.

Diğer türlü muhabbet; ama biz 6 attık, ama bizim UEFA kupamız var tarzı yerlere gidiyor ki hoşlaşmıyorum.

Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Honda buzdolabi yapsa aninda alirim. Sorunsuz. Omurluk. Missss

Cim bicme makinam Honda mesela. Acaip memnunum.

Ama motosiklet deyince isin icine tutku, his, performans falan giriyor

Gerci yigidi oldur hakkini yeme, Goldwing bayagi iyi...

Sahsen bir naked kullanicisi olarak halen Yamaha'ya rakip bir naked yapmasini bekliyorum. Hele bi onu becerebilse, belki sonrasinda Avrupalilara da rakip olabilecek bir naked uretebilir, belki...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lütfen Kawasaki'nin boya kalitesini es geçmemenizi rica ediyorum. Yeşili ayrı yeşil, beyazı ömre bedel, siyahı şukela.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen Kawasaki'nin boya kalitesini es geçmemenizi rica ediyorum. Yeşili ayrı yeşil, beyazı ömre bedel, siyahı şukela.
    Racing pek sevmiyorum tehlikesinden dolayı ( şimdi abi üstünü oturuyorsın yatıyorsun gelde gaza gelme ) ama beyaz zx-10r çok şekil duruyor yeni kasa zx-10r çok tipsiz geldi gözüme eski kasadaki agresiflik gitmiş

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Her markanın ürettiği tüm modelleri beğenmek zorundamıyız bu sebeple en iyi markayı sormak yanlış olur , toplamda en çok satan markayı sorsan eyvallah , en çok satanda bildiğim kadarıyla Honda , onunda sevilen ve sevilmeyen bir sürü modeli var..

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her markanın ürettiği tüm modelleri beğenmek zorundamıyız bu sebeple en iyi markayı sormak yanlış olur , toplamda en çok satan markayı sorsan eyvallah , en çok satanda bildiğim kadarıyla Honda , onunda sevilen ve sevilmeyen bir sürü modeli var..
    Yok hayır demek istediği sizin sürüş zevkinize göre en iyisi atıyorum racing seven biri için yamaha işte x sebebten dolayı biride scooter seviyordur vespa diyodur z sebebten dolayı bunun gibi

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racing pek sevmiyorum tehlikesinden dolayı ( şimdi abi üstünü oturuyorsın yatıyorsun gelde gaza gelme ) ama beyaz zx-10r çok şekil duruyor yeni kasa zx-10r çok tipsiz geldi gözüme eski kasadaki agresiflik gitmiş
    Aman haa Allah çarpar, bu adamlar yatık oturuşlu racing sevmeyenler için zamanında Z 750S , Z800, Z900, Z1000, Versys gibi modeller üretmişler. Her ne kadar rüzgarlı havada basarken karenaj parçam uçtu, kayboldu ama motor eski dedik ses çıkarmadık. Lakin boya kalitesine laf söyletmem

Aman haa Allah çarpar, bu adamlar yatık oturuşlu racing sevmeyenler için zamanında Z 750S , Z800, Z900, Z1000, Versys gibi modeller üretmişler. Her ne kadar rüzgarlı havada basarken karenaj parçam uçtu, kayboldu ama motor eski dedik ses çıkarmadık. Lakin boya kalitesine laf söyletmem
    Mühendisler bilerek öyle yapmışlar abi hep motor sahibimi boya kalitesini övücek grenaj x sene sonra düşsün yoldaki insanlar boya kalitesini övsün onun eskilikle alakası yok yani sırf boya kalitesinin nasıl iyi olduğu anlaşılması için yapılmış birşey hp den ziyade alt devirlerde gelen tork bana daha cazip geliyor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mühendisler bilerek öyle yapmışlar abi hep motor sahibimi boya kalitesini övücek grenaj x sene sonra düşsün yoldaki insanlar boya kalitesini övsün onun eskilikle alakası yok yani sırf boya kalitesinin nasıl iyi olduğu anlaşılması için yapılmış birşey hp den ziyade alt devirlerde gelen tork bana daha cazip geliyor
    Benim için en hayal kırıklığı yaratan durum gözümün önünde uçmuş karenaj parçasının artık yerinde olmadığını 50 km gittikten sonra motoru evimin önünde park ederken fark etmem..

Benim için en hayal kırıklığı yaratan durum gözümün önünde uçmuş karenaj parçasının artık yerinde olmadığını 50 km gittikten sonra motoru evimin önünde park ederken fark etmem..
    Dönüp aradınmı abi
    Ama Kawasakide oluşacak en son durum abudik marka subudik model değilki Japonların kralı kawasaki hayret ettim açıkçası

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dönüp aradınmı abi
    Ama Kawasakide oluşacak en son durum abudik marka subudik model değilki Japonların kralı kawasaki hayret ettim açıkçası
    Benim motor 2008 model, benden önce defalarca 13 senede ırzına geçilmiş, yine de çalışmakta ısrar ediyor makine. 1 aydır Türkiye'de parça arıyorum, bulamadım, mecburen Fransa'dan sipariş geçtim, inşallah adamlar dolandırıcı değildir.

Benim motor 2008 model, benden önce defalarca 13 senede ırzına geçilmiş, yine de çalışmakta ısrar ediyor makine. 1 aydır Türkiye'de parça arıyorum, bulamadım, mecburen Fransa'dan sipariş geçtim, inşallah adamlar dolandırıcı değildir.
    Bilinçsiz kullanmadan dolayı bakımlarını aksatmaktan dolayı bağırtmalardan dolayı veya sahte ustalardan dolayı
    ırzına geçiliyor zaten bide marş basar basmaz hemen vınn diye gidildimi ırz mırz hiçbişe kalmıyo

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)