Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ne olucak bu 2.el fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 kt
    R25 lere bakıyordumda adam 2017 modele 43 bin istemiş ,hükumete sallıyoruzda halk daha beter sanki,yani herkes akıllıca davranıp gidip zorlayıp almasa arkadaşların bir tarafları kalkmazdı.
    Onur34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Daha da yükselecek. O fiyata absli modeli alınır

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım 2017 model 12 bin km'de olan ilanı diyorsunuz, sıfırı 55 bin tl olan motor için ne kadar istemeli sizce?

ya da aynı motor sizde olsa siz ne kadar isterdiniz

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CelilSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 lere bakıyordumda adam 2017 modele 43 bin istemiş ,hükumete sallıyoruzda halk daha beter sanki,yani herkes akıllıca davranıp gidip zorlayıp almasa arkadaşların bir tarafları kalkmazdı.
    Bunu o ilanın sahibinin yüzüne de söyleyebilecek misiniz?

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Ekim ayında xvs 950A bakıyordum bir tanesi baya hoşuma gitti almaya karar verdim ilan kalktı fiyatı 67 bin liraydı. Pazarlıkla 65 e gitmiştir muhtemelen.

Alan vatandaş motoru ilana koydu şimdi 3 ay sonra fiyatı 95 bin lira. 3 ayda 30 bin lira kar edecek %50 fark koymuş.

Tamam hükümet ülkeyi berbat yönetiyor da piyasayı bu hale getiren fırsatçılara ne demeli

Ben şahsen bu fırsatçılara para kaptırmaktansa motosiklet alımını erteledim bakımını yapıp gv250 ile devam edeceğim. Yada japon sıfır cruiser gelince sıfır alacağım.

Mecbur değilseniz sizde almayın

Motosikleti
    Mondial 150 kt
    2.el motor yerine dişi çok daha sıkıp sıfırını almaya yeltenmek daha yerinde olur,kusura bakmayın ama otomotivden tutun motoruna kadar yüzüne bakılmayan araçları krizi fırsata çevirerek değerinin fazlasında satıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım 2017 model 12 bin km'de olan ilanı diyorsunuz, sıfırı 55 bin tl olan motor için ne kadar istemeli sizce?

ya da aynı motor sizde olsa siz ne kadar isterdiniz
    3 sene model farkı var,sıfıra 49 bin şuan

Alıntı CelilSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el motor yerine dişi çok daha sıkıp sıfırını almaya yeltenmek daha yerinde olur,kusura bakmayın ama otomotivden tutun motoruna kadar yüzüne bakılmayan araçları krizi fırsata çevirerek değerinin fazlasında satıyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

3 sene model farkı var,sıfıra 49 bin şuan
    Sıfırı dediğiniz 2020 model. 2021 değil.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    2020 model ve 2021 model R25 tamamen aynı; ben de alıcam bu ay büyük ihtimal, 49.500 e. Sıfır motor yenidir, 2019 bile bulsam alırım, olsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu o ilanın sahibinin yüzüne de söyleyebilecek misiniz?
    Evet. Sıfırından pahalı fiyat yazmak fırsatçılıktır. Ben motosikletçiyim, asla prim vermem böyle tiplere, gider sıfır alırım cazip fiyat bulamazsam 2.elde.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlara bende tepki gösteriyorum lakin herkes 0 (sıfır) KM alırım demiş ama bayilere hiç arayıp sordunuz mu? Sıfır motosiklet bulmak neredeyse imkansız. Aylar önce duyurusu yapılan 2021 modeller bile Mart'dan Nisan'dan önce gelmeyecekmiş. Oda varsayılan tarih hani net bile değil.

Alıntı Turker11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 model ve 2021 model R25 tamamen aynı; ben de alıcam bu ay büyük ihtimal, 49.500 e. Sıfır motor yenidir, 2019 bile bulsam alırım, olsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Evet. Sıfırından pahalı fiyat yazmak fırsatçılıktır. Ben motosikletçiyim, asla prim vermem böyle tiplere, gider sıfır alırım cazip fiyat bulamazsam 2.elde.
    Size cevaben "sanane" derse ne diyeceksiniz peki? Mal sahibi olan istediği fiyatı koyar. Zorla satmıyor ki? Almazsınız olur biter, tek taraflı atar gider yapmak anca klavye başında kalır...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar hiçbirimiz motor sürmek, cc yükseltmek ya da her sene motor değiştirmek zorunda değiliz. İlanlar bizim bütçemizi aşıyor olabilir, ilan sahipleri kurnaz olabilir, takılmayalım. Düşünmemiz, kafa yormamız gereken tek konu; nasıl gelirlerimizi daha fazla yükseltebileceğimizdir.
    ero__, karacaa, Ezio41 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Almayın o fiyatlara ki sıfırına yakın ya da daha pahalı yazamasınlar.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    İyi de hep biz mi gelir yükselteceğiz abi? Valla durum kötü, Venezuela olacağız gelirlerimiz biraz daha yükselirse. Motosiklete ilk heves ettiğim zaman cbr 125 8000 liraydı,7000'e el sıkışıyordun. Şimdi 50cc çinli moped alamıyorum o paraya.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    şartlar oldukça zorlaştı artık.Elde yürür motor varsa ona bakıp kullanmak en mantıklısı şu dönemde.

ikinci el piyasası ise inmez,bu dünyanın içinde olanlar zaten bunu bilir.Şişirilmiş 50 bin tl lik makinenin ineceği rakam 47-48 olur en fazla.

çevremde son dönemlerde dikkatimi çeken nokta,artık ağır hasarlı olan ama fiyatı normaline göre çok düşük satılan motorları dahi alanlar var.Parçasını bulur yaptırırım,normale alacağım fiyatın altında olur kafasında bu işlere girişenlerde çok ne yazıkki.
    eskiden tramer kaydında en ufak bir hasardan ötürü burun kıvıranlar şimdi kazalı motorlara bakıp alıyor zira bir başka düşüncede bu motorları alanlar "zaten piyasa düşmeyecek,beklesek yine alamayacaz,bari kazalı alır yaptırırım ve yaptırdıkdan sonrada o günün koşullarından satıp kar elde edebilirim" kafasında olanlarda mevcut.

kısaca piyasa ciddi bir kısırdöngüde.otomobil piyasasındada motor piyasasındada 20-30 yıllık araçların çoğalması bu yüzden.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)