Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2021'de motorsiklet almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Geçtiğimiz yıl hemen her alanda olduğu gibi, motorsiklet pazarında da belli bir aralıkta üretim bandı durdu, saçma sapan zamlar geldi, geçici ek vergi geldi ve kalktı, galerilerin kafasına göre belirlediği ikinci el fiyatlar piyasaya oturdu ve dahası...
    Önümüzdeki ay motorsiklet satın almayı planlıyordum normalde, ancak sürekli artan fiyatlar beni şüpheye sürükledi. Bakınca Türkiye şartlarında zamlar ve fiyat artışları her ne kadar normal sayılsa da artık, pandemi dönemi başındaki fiyatlar ile şu anki fiyatlar arasındaki uçurum Türkiye için bile ekstrem sayılabilecek seviyede. Tahminde bulunmak zor olsa da, sizce fiyatlar nasıl seyredecek önümüzdeki dönemde? Bahara doğru motorsiklete rağbet kışa göre artacağından daha da artar mı bu fiyatlar? Aynı seviyelerde mi kalır ya da düşebilir mi?
    Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Benim fikrim;
    Kesinlikle düşmez,

Bi ihtimal sabit kalabilir,

Çok büyük ihtimal artar.
    atalayknr bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Fiyatlar fuardan sonra bir miktar daha artacaktır elbet. Sabit kalmaz asla. Geçen yıla göre belki sürekli zam olmayabilir ama sabit kalacağını da düşünmüyorum.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    En iyimser tahminim bügüne oranla %35 güncelleme olur.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı zazenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz yıl hemen her alanda olduğu gibi, motorsiklet pazarında da belli bir aralıkta üretim bandı durdu, saçma sapan zamlar geldi, geçici ek vergi geldi ve kalktı, galerilerin kafasına göre belirlediği ikinci el fiyatlar piyasaya oturdu ve dahası...
    Önümüzdeki ay motorsiklet satın almayı planlıyordum normalde, ancak sürekli artan fiyatlar beni şüpheye sürükledi. Bakınca Türkiye şartlarında zamlar ve fiyat artışları her ne kadar normal sayılsa da artık, pandemi dönemi başındaki fiyatlar ile şu anki fiyatlar arasındaki uçurum Türkiye için bile ekstrem sayılabilecek seviyede. Tahminde bulunmak zor olsa da, sizce fiyatlar nasıl seyredecek önümüzdeki dönemde? Bahara doğru motorsiklete rağbet kışa göre artacağından daha da artar mı bu fiyatlar? Aynı seviyelerde mi kalır ya da düşebilir mi?
    Muhtemelen yukselir. Ben Aralik basinda aldim yeni bir tane, bir sure kullanamayacagimi bilerek garaja koydum. 2-3 ay sonra hic alamayabilirim cunku.
    espresso bunu beğendi.

yiğit işi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar fuardan sonra bir miktar daha artacaktır elbet. Sabit kalmaz asla. Geçen yıla göre belki sürekli zam olmayabilir ama sabit kalacağını da düşünmüyorum.
    Bu sene fuar yok diye biliyorum

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    güncelleme elbette olur.
    bu ay olmasa gelecek ay gelecek ay olmasa bir sonraki ay
    ama kesinlikle update gelir

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene fuar yok diye biliyorum
    Fuar sezonu sonrası olarak demek istedim hocam
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Fiyatlardaki değişim oranını tahmin edemem ama tek mottom şudur; Dün satın alan, bugün satın almakta olandan karlıdır. Bugün satın alan, yarın satın alacak olandan karlıdır.
    Ezio41, zazenya ve maktama bunu beğendiler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlardaki değişim oranını tahmin edemem ama tek mottom şudur; Dün satın alan, bugün satın almakta olandan karlıdır. Bugün satın alan, yarın satın alacak olandan karlıdır.
    enflasyon.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enflasyon.
    Ohh yeah..

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Alıntı zazenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa çok durgun pazar çok oynak kafana göre bir şey bulursan bence kaçırma artış illa ki olacaktır
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

Alıntı MotoWrestler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa çok durgun pazar çok oynak kafana göre bir şey bulursan bence kaçırma artış illa ki olacaktır
    stagflasyon

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stagflasyon
    Hell yeah.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Para çok (basıldı dünyada), mal az.
    üretmek , nakletmek artık daha maliyetli riskli , parayı aldın bankada sıradasın bekle güvenlik seni içeri alacak.
    Kısa vadede düşüş beklemiyorum maalesef , bizim ülkeye gelince geri ödeme zamanı geldi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MotoRsiklet alamazsınız, zira öyle bir şey yok...
    muhammetcon bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorsiklet ne olur bilemem ama motosikletler uzun bir süre ucuzlamayacak gibi gözüküyor. Daha doğrusu ülkemizdeki enflasyon yüzünden çoğu şey ucuzlamayacak gibi gözüküyor.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti olanlar bakımlarını tam, lastiklerini taze tutabilsinler yeter. Model değişikliği vs fantezi işleri artık. Yeni başlayacak olan da başlamasın bu hastalığa. Gidip reno 9 falan alsın daha ucuza gelir.
    espresso bunu beğendi.

zazenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotoRsiklet alamazsınız, zira öyle bir şey yok...
    Forumdaki mesajlarınıza bir baktım da, birçok yazım yanlışınız ve imla hatanız mevcut. Sırf hata ayıklamak için mesaj yazacaksanız eğer, önce kendi hatalarınızı düzeltiniz. İlk olarak da tamamlanmış bir cümlenin sonuna üç nokta değil, nokta koyarak başlayabilirsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler