Lisedeyken a1 ehliyet ve scooter almak istiyodum ama pek imkan yoktu. Birde a2 yerine a1 çok mantıksız gelmişti. O zamanlar kuzen de yeni ehliyet almış bir tane yıkık mct250 almıştı. Ona baya artçı oldum 2 3 kez de sürdüm o motoru. İlk defa mct de öğrendim sürmeyi vitesi 2 ye geçmezdi hahahah :D. Tabi AeA izleyip gelecek hayali kuruyoruz. Pulsar ns200 hayalim vardi o zaman sifiri 9000 lira falan lan diyorum çok güzel motor, buralara da bakıyorum az buçuk mt revenge de kask alırım bi tane diye hayal kuruyorduk. Gel zaman git zaman. 2019 yaz başı sçp ile öğrenci olarak yazın çalıştım. Iyi bi para biriktirdim. Zaten içimde bir yerlerde motor hayali vardı. Sıkılmışım istanbul trafiğinde manuel araba kullanmaktan. Bi gün arkadaş geldi dedi ulan biraz para biriktirdik napsak motor mu alsak diye. Bende dedim lafı ağzımdan aldin. Bu konuşmadan sonra arkadaşıma 5.500 liraya ns150 aldik temiz bi tane. Onla da baya gezdik dolandık, baya kullandım o motoru da. En son bende 5.800 e bir tane ns200 buldum beraber gittik kocaelinden aldık geldik. Böyle başladık işte :D