Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Jandarma Trafik'ten kaçmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Arkadaşlar, 1 saat önce motorun bakımını yaptım benzinde alayım dedim. Petrolün çıkışına dubalar koymuşlar. Karşıdan araba kaza yapmış ve duba koymuş gibi gözüküyor. Benzinliğe girdim benzinci plakamı falan aldı kamera kayıtlarıda vardır. Dur ihtarı yaptı tekme atmaya hazırlanıyordu. Kaçtım fakat plakam açıktı. Cezası var mı? Sokağa çıkma cezası yememek için kaçtım bu arada. Motoru falan çalmadım yani. En yakın köye ordanda arayollardan eve geldim şuan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hem sokağa çıkma kısıtlamalarına uymamak hem de trafiği tehlikeye sokacak davranış gibi bir maddeden eve ceza gelmesi muhtemel.
    BloodyBaron, levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem sokağa çıkma kısıtlamalarına uymamak hem de trafiği tehlikeye sokacak davranış gibi bir maddeden eve ceza gelmesi muhtemel.
    Dur İhtarına Uymamanın Cezası
    Eğer trafikten kaçarsanız, dur ihtarına uymazsanız trafik polisi size 166 TL ceza kesebilir. Ayrıca çevirmeden kaçarak trafiği tehlikeye atarsınız. +77 TL daha ceza kesilebilir. Toplamda trafikten kaçmanın cezası olarak 243 TL bir ceza ile karşı karşıya kalırsınız.

Trafikten kaçmanın cezası bununla sınırlı kalmayabilir. Polis takibine takılmanız durumunda, yakalanmanız, alkollü yada ehliyetsiz olmanız durumunda ceza katlanarak 4000 TL’yi aşan seviyelere ulaşabilir.
    Hocam bu doğru mudur? 243₺ ile geçirebilir miyim bu cezayı?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    dur ihtarına uymamaktan ceza yazarlar iyi ihtimalle, kötü ihtimal ise eğer şu anda kayıtlı adresinde isen evine gelebilirler o zaman sokağa çıkma kısıtlamasına uymamaktanda ceza yiyebilirsin. umalım ki bu gerçekleşmesin.

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Umarım evine gelmezler. Normal zaman olsa arkadan ceza yiyebilirdin derdim umarım sokağa çıkma yasağı senin için sorun olmaz. +3150 TL ek ceza parası

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur ihtarına uymamaktan ceza yazarlar iyi ihtimalle, kötü ihtimal ise eğer şu anda kayıtlı adresinde isen evine gelebilirler o zaman sokağa çıkma kısıtlamasına uymamaktanda ceza yiyebilirsin. umalım ki bu gerçekleşmesin.
    Hocam köyde yaşıyorum bu karantina döneminde. Bilecik'in köyünden Bursa'nın Yenişehir ilçesinde petrole gittim. Tek yakın petrol orası köye. Bursa'nın polisi Bilecik'in köyüne gelip ceza yazar mı? Motorun plakası 34 ve şirketin üzerine kayıtlı ruhsat.

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam köyde yaşıyorum bu karantina döneminde. Bilecik'in köyünden Bursa'nın Yenişehir ilçesinde petrole gittim. Tek yakın petrol orası köye. Bursa'nın polisi Bilecik'in köyüne gelip ceza yazar mı? Motorun plakası 34 ve şirketin üzerine kayıtlı ruhsat.
    Plaka açık olduğu için ceza yememek için kaçtığını anlarlar yada öyle dersin sistemden plakaya bakarlar bilecikte ikamet ettiğin için oranın polisine bildirirler ifaden alınmak istenirse tabi yoksa direk ceza yazarlar plaka nerenin olursa olsun fark etmez

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    yapmasan daha iyiymiş şimdi belki başka bir sebepten kaçtığını düşünebilirler, sokağa çıkma kısıtlamasında zaten köy ve kasabada yaşayanları fazla sıkmıyorlar, herkes bahçeye tarlaya, hayvanlarına bakmaya gidiyor mecburen de gidecek.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam bu doğru mudur? 243₺ ile geçirebilir miyim bu cezayı?
    Hocam orası biraz kısmet işi, ben ehliyetsiz polis çevirmesine girer gibi yapıp kaçmıştım, plaka da kabak gibi açıktı bana ceza gelmedi. Yine ehliyetsizken dağ yolunda jandarmadan da kaçmıştım ona da ceza gelmedi. Lakin sizi bilemem, sokağa çıkma kısıtlamaları normal durumlar değil.
    ErdemFX bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Yiyeceğin ceza miktarı tamamen şansa kalmış.

Hiçte gelmeyebilir uzuuuun bir listede olabilir. Aşırı süratten, dur ihtarına uymamak, ters şeritten, emniyet şeridine, Sokağa çıkma yasağından canının istediğine kadar yazarda yazar artık sonrasında sen uğraşırsın.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiyeceğin ceza miktarı tamamen şansa kalmış.

Hiçte gelmeyebilir uzuuuun bir listede olabilir. Aşırı süratten, dur ihtarına uymamak, ters şeritten, emniyet şeridine, Sokağa çıkma yasağından canının istediğine kadar yazarda yazar artık sonrasında sen uğraşırsın.
    Ayvayı yedik desenize hocam.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    trafik polisi çevirmesinden kaçmıştım bir kez, ceza falan gelmedi, belki sana da gelmez.

gelse problem olur mu? 3 bin lira 4 bin lira büyük para değil, ödersin olur biter niye canını sıkıyorsun?

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ben 1 kere kaçtım 1 kere çevirmeye girmeden sağ sokağa saptım ikisinde de ceza geldi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ayvayı yedik desenize hocam.
    Sen 4-5 gün sonra gib.gov.tr üzerinden bir bak, yoksa da 2 gün arayla yine kontrol et. Motor senin üzerineyse e-devlete düşmesi 15 günü buluyor sanırım.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 4-5 gün sonra gib.gov.tr üzerinden bir bak, yoksa da 2 gün arayla yine kontrol et. Motor senin üzerineyse e-devlete düşmesi 15 günü buluyor sanırım.
    Teşekkürler cevaplarınız için.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış bir iş yaparak doğru bir sonuca varmak mümkün değil.

Geriye maceranın devamını heyecanla beklemek kalıyor.
    Motorumu bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Yaptığın doğru değil,benimde doğru değildi,gençlikte 6 sefer kaçtım polis ve jandarmadan çok üstüne düşmüyorlar,çevirme yaptığı yerde kamera yoksa ceza gelmez korkma.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah kesilmesi gereken tüm cezaları keserler.
    F54, mimarafi ve HRider bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya arkadaş yasak günde neden evden çıkıp benzin almaya gidiyorsun ki?
    bence eve gelip seni 3 gece nezarete atmaları lazım ++ ceza
    mimarafi ve HRider bunu beğendiler.

Motosikleti
    nc750x
    plakam acikti ne demek?
    kapali plakadami var?
    mimarafi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)