Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Almak Mevzusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Şehir dışından motosiklet alıcam (KASTAMONU) lakin şu güzel ilimize Denizli'den ulaşım imkansıza yakın . Nedendir ya neden ? Bu kadar imkansız mı ? Motoru kargoya vericem okey lakin gidemiyorum bir günlük iznimde. Yok çünkü ulaşım. Motosikleti gitmeden alayım diyeceğim ama bu sefer tanıdık yok kime vekalet vericem de alıcam . Bunun bir kolayı yok mudur ? Nasıl halledilir şu iş ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    obiletten baktım.denizli ankara arası 6.30 saat.gece 11 de binsen sabah 5.30 da ordasın.ankara kastamonuya sabah 6-7 arası biletler var 4 saat suruyor oglen 11 gibi ordasın.oglen 2 ye kadar motoru exper etsen,3 de satış yapsan,4 de plaka çıkarsan.5 de sigortasını yaptırıp yola çıkarsan kastamonu denizli arası 720km gozukuyor.10 saat sürse gece 3 de evindesin 1-2 saat uykuyla işe gidersin artık.bilemedim

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    obiletten baktım.denizli ankara arası 6.30 saat.gece 11 de binsen sabah 5.30 da ordasın.ankara kastamonuya sabah 6-7 arası biletler var 4 saat suruyor oglen 11 gibi ordasın.oglen 2 ye kadar motoru exper etsen,3 de satış yapsan,4 de plaka çıkarsan.5 de sigortasını yaptırıp yola çıkarsan kastamonu denizli arası 720km gozukuyor.10 saat sürse gece 3 de evindesin 1-2 saat uykuyla işe gidersin artık.bilemedim
    Saat 21:01 de 3150 lira da cezanı yer mis gibi ter temiz eve gelir mışıl mışıl uyursun demeyi unutmuşsunuz.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sokağa çıkma yasağını n'aptık

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Satan yer Orj yamaha bayi/servis işte artık ne deniyorsa. Adama vekalet versem ve motoru uzaktan incelesem ?? Baya büyük kumar oynamış olurum lakin adam en eski yamaha bayilerden imiş. Napsam Napsam bilemedim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ben kastamonu mt den bir arkadaşa özel mesaj attım.
    Okur ve dönerse sanırım yardımcı olur. Eski üyelerdendir.
    Wokiie ve cıbılduck bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Valla sokaga cikma yasagini unutmusum ben zonguldaktayim ama nasil yardim ederim bulamadim.antalyada ve izmirde.motor bol o taraflarda bulamadinizmi
    Wokiie bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kastamonu mt den bir arkadaşa özel mesaj attım.
    Okur ve dönerse sanırım yardımcı olur. Eski üyelerdendir.
    hocam benim şöyle bir planım oldu. motosiklet zaten yamaha bayinde kalabilir ondan bir problem yok. Ben günü birlik gidicem yapıcam noteri halledicem ve geri döndüğümde kurye arkadaş arkamdan getirecek yada benden bir gün sonra bayiden alacak burdaki bayiye bırakacak. -Da nasıl yapılacak ? Gidemiyorum işte. İstanbul olsa yine okey ama yok yok yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

hocam işte benim arkadaş falan olsa hiç gelmeden noter masraflarını yollayacağım bitecek gidecek gerisi kurye

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 günlük pansiyonda kalıp kendin git. motoru süre süre dön.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    açılın kastamonuluyum

işin şakası bir yana, bu mevsimde kastamonudan yola çıkmak pek akıllıca olmaz. ekipnanınızı bilmiyorum ama full ekipman giyip üzerinizi streç filmle kaplamanızı öneririm. 3 sene önce kasım ayında günlük güneşlik havada eve eşya çıkarttık ertesi gün kar yağdı mahsur kaldık 2 gün.

yasağa yakalanmadan gidilir onda sıkıntı yok. akşam saati otobüse binerseniz sabah orada olursunuz. biraz aktarmalı bir yolculuk olur ama yapılabilir. gün içinde işlemleri halledip 1 gece konaklama yapılır sabah 5-6 gibi yola çıkarsanız akşam olmadan evinize dönersiniz.

yanınızda mutlaka yağmurluk, yedek kıyafet ve kalın battal boy çöp poşeti bulundurun.

bende motoru nakliye değilde herzaman sürerek getirme taraftarıyım. güzergahtaki hava durumunu takip etmek gerekir.

şehirlerarası yasak varmı şuan emin değilim.

biraz eziyet gibi görünebilir fakat alacağınız motora değer diyorsanız zevke dönüşebilir.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)