Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3,5 milyon kişiye ulaşmışız

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba yaşadığım bir kaza sonrasında uzaklaşmıştım fakat tekrardan motor tutkusu özgürlük tutkusu düştü içime ve fiyatlar daha fazla uçmadan xmax 250 alarak düştüm yollara.

İnternette gezinirken 3,5 milyon motorsiklet kullanıcısı olmuş onu farkettim
    https://www.menemenhaber.com.tr/turk...-ulasti/32084/

umarım trafikte saygı göstermeye artık başlarlar. ben az kalsın hayatımdan oluyordum
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karacaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cf 250 nk
    çok geçmiş olsun hepimiz bu dertten muzdaripiz
    Aykha bunu beğendi.

hoş geldin

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Araçlar daha çok arttı sevinecek durum yok doblocular da arttı magandalar arttı
    Aykha ve espresso bunu beğendiler.

SoloMoto2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2020 Xmax 250 - 2022 MV Agusta TVL
    Bence sadece motorculara değil trafikte kimsenin kimseye saygısı yok. Sorun sadece bizim gibi kullanıcılara yönelik değil. Diğer yandan trafikte insanların diğerlerine saygı göstermesi eğitime bağlı bir konu sadece araba kullanırken değil yaya halindeyken, markette sıra beklerken de diğer insanlara saygı göstermiyoruz ki trafikte neden böyle bir beklentimiz oluyor. Ülkemizde bu saygı konusu kısa sürede çözülebilecek bir durum değil. Bu yüzden biz motor sevdalıları, biz kendimizi koruyacağız ve kollayacağız.
    Size de geçirmiş olduğunuz kazadan ötürü büyük geçmiş olsun ve tekrar aleme döndüğünüz içinse koca bir tebrikler!!!
    Motor demek, yolda olmak demek.
    Önce güvenlik sonra keyf.

wqaz00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hindistana dönüyor ülke 😂
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    benzin fiyatları böyle giderse hollandaya dönecek ülke :D velosped e :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Aykha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba yaşadığım bir kaza sonrasında uzaklaşmıştım fakat tekrardan motor tutkusu özgürlük tutkusu düştü içime ve fiyatlar daha fazla uçmadan xmax 250 alarak düştüm yollara.

İnternette gezinirken 3,5 milyon motorsiklet kullanıcısı olmuş onu farkettim
    https://www.menemenhaber.com.tr/turk...-ulasti/32084/

umarım trafikte saygı göstermeye artık başlarlar. ben az kalsın hayatımdan oluyordum
    Çok geçmiş olsun.

Tabiki bizim de trafikte motor üzerindeyken, araç sürdüğümüzden daha dikkatli sürmeliyiz motoru. Olabilecek her türlü tehlikeyi önceden görebilmeliyiz. bazen araç görmüyor ve fazladan yanaşıyor işte çoğu zaman ben onu farkedip kendi önlemimi alıyorum.

Benzin fiyatları bu şekilde olduğu sürece motor her zaman daha avantajlı hem yakıt maliyeti hemde trafik sıkışıklığından kurtulmak için

Motorsiklet kullanıcının artması bence iyi birşey çünkü arkadaşlarımda otomobili varken motora binmeye başladı böylece bizlerde çevremizi motorsiklet sürücülerine karşı daha fazla uyarmış bilinçlendirmiş oluyoruz

hoş geldin, geçmiş olsun dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)