Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AEA sticker

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Merhabalar, ilk motosikletimi aldım ve çocukluğumdan beri izlediğim, çok şey öğrendiğim kişinin logosunu motosikletimde taşımak istiyorum. Normalde fuarlarda sticker dağıtılıyormuş ama en azından önümüzdeki bir sene fuar yapılabileceğini sanmıyorum. Elinde stickerin basılmaya müsait, vektörel çalışması vs. olan varsa özelden paylaşabilir mi? Forumdaki linklerin çoğu patlamış ya da kullanmaya müsait değil (renk tonu farklı, gölgeler sıkıntı vs). Ekipten rica edebileceğim kimsenin de iletişim bilgilerine ulaşamadım. Ticari amaçlı asla değil (önceden böyle sıkıntılar olmuş) sadece bir tane kendim için basmak istiyorum.
    Barisozde bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    Takipteyim ben de çok istiyorum

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Valla bende arıyorum hep ama bulunmuyor malesef.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çizimleri gönderilirse bende çoğaltıp ücretsiz bir şekilde elden teslim ederim almak isteyenlere. Kargo işi sıkıntılı maalesef daha önce sorun yaşanmış. Rahmetli barkın abimizin mirasını bayrağını ileri taşımak boynumuzun borcudur. Üstüme düşeni yapmaya hazırım bende.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    eski konuların birinde vektörünü paylaşmıştım ama hangi konu hatırlamıyorum

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    https://www.baskimo.com https://www.baskimo.com

Bu sitede online tasarım yapabiliyorsunuz ve çok kolay. Daha önce dış ortam etiketi ve alüminyum egzoz baskısı yaptırmıştım. Gayet güzel ve uygun fiyatlı.

Hatta seçenek çok olduğu için hangisini yaptıracağınızı karıştırabilirsiniz. Kendileri ile iletişime geçerseniz hangi ürünün size daha uygun olacağını belirtirler.

Tavsiye ederim. Tek yapmanız gereken internetten istediğiniz baskıya ait kaliteli resim bulmanız o kadar.

Reklam gibi bir yazı oldu ama gerçekten deneyin göreceksiniz.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Benim driftimi aldığımdaki ilk işim sticker yaptırmak oldu. Bana fren yapmayı, sollamayı, gidon kilit dönüş hatta kasisten geçmeyi Barkın abi öğretmiştir.
    Atacağım dosyayı herhangi bir reklamcıya gidip ben bunu sticker olarak istiyorum dediğinizde yapar. Motorunuzla gidin çünkü yapıştıracağınız yer için ölçü alırsınız.
    Bu da yapılmış hali:

[IMG][/IMG]
    https://drive.google.com/file/d/1aKE...ew?usp=sharing
    f0cus, Remzidemir41 ve furkanguvenc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim driftimi aldığımdaki ilk işim sticker yaptırmak oldu. Bana fren yapmayı, sollamayı, gidon kilit dönüş hatta kasisten geçmeyi Barkın abi öğretmiştir.
    Atacağım dosyayı herhangi bir reklamcıya gidip ben bunu sticker olarak istiyorum dediğinizde yapar. Motorunuzla gidin çünkü yapıştıracağınız yer için ölçü alırsınız.
    Bu da yapılmış hali:

http://<a href="https://hizliresim.c...Uk.jpg</a></a>
    https://drive.google.com/file/d/1aKE...ew?usp=sharing
    evet bu. bilgisayarda da buldum
    vektörünü çıkardığım logonun basıma geçip uygulandığını görmek te beni mutlu etti.
    furkanguvenc bunu beğendi.
    since 1987

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Motor beyaz olduğu için anlayamadım taban şeffaf, beyaz değil di mi? Mavzer eline sağlık, en yakın zamanda bir reklamcı bulup iki tane bastıracağım.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor beyaz olduğu için anlayamadım taban şeffaf, beyaz değil di mi? Mavzer eline sağlık, en yakın zamanda bir reklamcı bulup iki tane bastıracağım.
    Ben yaptırırken yaptırdığım reklamcı renk olarak hepsini sordu bana. Motor beyaz olduğu için ben de tabanı beyaz yaptırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu. bilgisayarda da buldum
    vektörünü çıkardığım logonun basıma geçip uygulandığını görmek te beni mutlu etti.
    Ben de forumdan bulmuştum baya önceleri. Sizin yaptığınızı bilmiyordum elinize sağlık.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Mavzer-i bunu şeffaf taban olarak, basabiliyor muyuz? Basım önerisi olarak önerebileceğin bir teknik var mı, ya da dikkat et dediğin bir şey? 2 haftaya çöp olsun istemiyorum.

Motosikleti
    Mavzer-i bunu şeffaf taban olarak, basabiliyor muyuz? Basım önerisi olarak önerebileceğin bir teknik var mı, ya da dikkat et dediğin bir şey? 2 haftaya çöp olsun istemiyorum.
    onu reklamcıya götürüp sorman lazım. onlar nasıl çalışıyor bilmiyorum
    since 1987

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Benim götürdüğüm reklamcı eski öğretmenimdi ve iyi bir işletmeydi. Zaten 1 tane 2 tane stickeri hemen vermiyorlar. Baskı makineleri büyük olduğu için diğer baskıların arasına koyuyorlar bir kaç güne hazır oluyor. Ben 20 tlye yaptırdım. Yaptırdığım yer bu arabalara marka kaplama yapan bir yer. 6 aydır motorun üstünde yağmur, çamur, yıkamacıda köpüklü, tazıklı yıkama hepsini gördü bir şey olmadı. Boyası biraz gitti onun sorumlusu da benim. Arkadaşım şişeden benzin koyarken sticklere döktü ben de düşüncesizce bezle sildim hafif boyası azaldı o kadar.

mavzer-i ve Jeansque bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Teşekkür ediyorum ilgilenen herkese.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bunları bastırırken vektörel "folyo kesim" olarak bastırın, sticker ya da bas-kes şeklinde alırsanız, güzel durmaz. Zaten folyo kesim renkleri de sınırlıdır ( genelde yeşil, sarı ve kırmızı )

Bunun dışında internetten görseli alıp bir ozalitci ye gidip "bunu vektörel hale getirip folyo kesim sarı renk olarak basın" derseniz, istediğinizi tam olarak alırsınız.

Size tek gereken ölçü almak,ha bir de ozalit işi yapanlar görseli vektörel hale getirirken ayrıca işçilik alır, saatlik 80 Try gibi, çalışmayı bir kere yaptırdıktan sonra da kendinize PDF (mail) olarak istersiniz, böylece tekrar tekrar yaptırmanız da gerekmez,direkt PDF ve vektörel hali ile istediğiniz gibi basarsınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler