Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2021 Honda Nc750x / X-Adv / CB1000R

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar Honda tasarim olarak cok iyi isler cikarmaya devam ediyor..

https://mcn-images.bauersecure.com/P...-NC750X-01.jpg

https://mcn-images.bauersecure.com/P...a-X-ADV-03.jpg

https://mcn-images.bauersecure.com/P...CB1000R-02.jpg

Bi yeni mt7 mt9 a bakiyorum bi de nc750x ve cb 1000r...tasarim isi cok onemli bee.

Hele xadv..ducati deseler inanirdiniz itiraf edin.

Biraz da bilgi vereyim,Nc750 6 kg kaybetmis guc 4hp artmis.

Ride by Wire ile surus modlari vs gelmis..ayrica suspansiyonlar ve ilk 3 vitesin oranlarinda da degisikler olmus..sozde daha da az yakacamis.

Detayllari okumak isyenler icin

https://www.motorcyclenews.com/news/...x-adv-cb1000r/
    U.KALKAVAN ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    CBxxxR tasarımlarını gerçekten çok güzel buluyorum. Kontrast renklerin kullanılıyor olması ikonikti aslında. Yeni modelde(en azından paylaşımı yapılmış bu fotoda) bu mevcut değil görünmekte. Ufak bir miktar hatlar keskinleştirilmiş gibi görünüyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Italjet dragster' a defalarca niyetlenmiş biri olarak X-ADV modeli' ni çok beğendim. Bu melez kardeş, hem arazi de hem şehir içinde çok eğlenceli olabilir. Gelince bir bakmak, lazım.

Yeni CB' nin de Allah' ı var kaliteli ve güzel duruyor. Tek kollu arka maşa, yeni kuyruk tasarımı, neo retro tasarım anlayışı ile Avrupa' lı modelleri üzedectir. Gelince buna da bir bakmak lazım.

NC serisini hiç sevmeyen biri olarak, kısmen de olsa bu tasarımı daha çok beğendim.

Diğer Japon markalar' ı takke' yi ölüne alıp düşünmeli.

Eskiden Avrupa' lı modeller ile arasında ciddi etiket farkları vardı ki, bu çok satmaları' nın bir nedeni, tasarım ekipleri Honda gibi düşünmezse, Honda yine çok satar diğer Japon kardeşler ise, geride kalabilir.

Üç modelde de başarılı bir iş çıkarmışlar, tebrik ederim. Özelikle X-ADV' e bayıldım, çok haylaz duruyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    X-Adv maalesef benim zevkime hitap etmiyor ama Nc750X ve Cb1000R tasarım anlamında yavru gibi olmuşlar. Çok beğendim.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    2021 de nc750 nc800 olarak gelecek denmişti,kasa çok hoş olmuş ,

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Italjet dragster' a defalarca niyetlenmiş biri olarak X-ADV modeli' ni çok beğendim. Bu melez kardeş, hem arazi de hem şehir içinde çok eğlenceli olabilir. Gelince bir bakmak, lazım.

Yeni CB' nin de Allah' ı var kaliteli ve güzel duruyor. Tek kollu arka maşa, yeni kuyruk tasarımı, neo retro tasarım anlayışı ile Avrupa' lı modelleri üzedectir. Gelince buna da bir bakmak lazım.

NC serisini hiç sevmeyen biri olarak, kısmen de olsa bu tasarımı daha çok beğendim.

Diğer Japon markalar' ı takke' yi ölüne alıp düşünmeli.

Eskiden Avrupa' lı modeller ile arasında ciddi etiket farkları vardı ki, bu çok satmaları' nın bir nedeni, tasarım ekipleri Honda gibi düşünmezse, Honda yine çok satar diğer Japon kardeşler ise, geride kalabilir.

Üç modelde de başarılı bir iş çıkarmışlar, tebrik ederim. Özelikle X-ADV' e bayıldım, çok haylaz duruyor.
    Cok guzel olmus..

Egzoz sesine bak,hangi skuterde boyle ses var :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2021 de nc750 nc800 olarak gelecek denmişti,kasa çok hoş olmuş ,
    Evet oyle soyleniyordu,hatta ayni blok kullanarak midi africa cikacakti sozde.yalan olmus belli ki

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Adamlar yapıyo be.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    NC750X sele 3cm alçalmış, yerden mesafe 2cm azalmış. Süspansiyon mesafesi de 2cm azalmış. NC750S ile X'in arasında bir motor olmuş X. Mantıken NC750S de olmayacak artık diye tahmin ediyorum.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    CB1K ön tarafta garip bir türbülans yapıyordu. Sanırım far ve nose screen ile bundan kurtuluyor.

cb1000r gerçekten iyi olmuş.. naked motor sevmem ama bu gerçekten iyi olmuş

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    NC750X sanki Ducati Multi’yi andırmış.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nc serisi makyaj göre göre nerden nereye geldi
    fakat orta sınıf kullanıcıların talep edeceği tel jantlı model olarak piyasaya sürülmedi
    millet ya t7 alıyor yada afrika

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Nc750 yi ilk defa bu kadar beğendim.Sport Touring kategorisine yavaş yavaş yaklaşıyor.Çekiş kontrolde eklenmiş harika olmuş.Tracer900 ü satıp denemek isterim.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    nc750 sis farı orjinal mi olmuş opsiyonelmi aceba

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    CB1000R düşündüğüm bir modeldi. Tahmini ne fiyat aralığında gelir Türkiye'ye fikri olan var mı?

nihiltzkrieg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 937 & SV650 & 390 Duke
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB1000R düşündüğüm bir modeldi. Tahmini ne fiyat aralığında gelir Türkiye'ye fikri olan var mı?
    Türkiye'ye hiç gelmeyebilir.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    3 modelin de tasarımları başarılı, nc bence hayat bulmuş, eski tasarımları standarttı bana göre bu daha agresif, geleyim gerçeklere 2021'de hepsi 100bintl'den aşağı olmayacağı için birçoğumuz kedinin ciğere bakışını atacağız.
    espresso bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    CB serisi fotolarda güzel gözükse de yakından çok daha güzel, Örnek ; Bence Cb 650R görsel olarak Cbr 650R'dan güzel mesela ( yakından ) .. Naked tarafında pek rakibi yok artık, kalite ve görseli tam oturttular ( CB ) ..

Nc sonunda bir şeye benzemiş, bu iyi bir gelişme ama yine de bir Crossrunner kalıbı yok .. o bagaj önden kalkmadıkça sadece " düz giden " motosiklet sürücülerini tatmin edecektir ..

X-Adv modeli de fotoğraflarda iğrenç duruyor fakat yakından değişik bir havası var, özellikle trafikte giderken arkadan görmüştüm " oha bu ne " demiştim ..

Ama özet olarak (maalesef) artık hiçbiri getirileceği paralar etmez/değmez ...
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Bana göre resimlere bakarken yapabileceğimiz yegane hareket.(Milli piyango çıkmazsa)

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)