Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

2021 Triumph Trident 660

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ben bu youtuberların (!) test videolarının altına videolardaki tüm hataları yüzlerine büyük bir zevkle vuruyorum çoğunda da cevap veremiyorlar bazıları da “biz de insanız hata yapabiliriz” falan yazıyor. Cevaben diyorum ki 150-200 bin takipçiniz var videoda bir sürü hatalı teknik bilgi veriyorsunuz ilk önce şu test ettiğiniz motorun teknik özelliklerini bir zahmet doğru düzgün öğrenip öyle test edin diyorum.

Hadi Kelime ve imla hatalarını görmezden gelelim de test ettiğin motorun teknik bilgilerini yanlış veriyorsan veya bilmiyorum bu neymiş diyorsan cidden bizlerle dalga geçiyorsun demektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şaşırtıcı bir şekilde Triumph trident 660 mt 07'den daha uyguna satılıyor. Üç silindirli, daha iyi malzeme kalitesi olan, amortisör olarak gerek fren sistemi olarak mt 07'den en az bir gömlek üstte bir motosiklet olmasına rağmen Türkiye'de tuttuğunu gören Yamaha Türkiye fiyatlarını abartmaktan çekinmiyor. Bu fiyatların tek sebebi vergi veya kur farkı değil. 2014'de ilk çıktığında 16.000 lira olduğu için çok tutmuştu. Şimdi ise parasını haketmeyen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı Akhneton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşırtıcı bir şekilde Triumph trident 660 mt 07'den daha uyguna satılıyor. Üç silindirli, daha iyi malzeme kalitesi olan, amortisör olarak gerek fren sistemi olarak mt 07'den en az bir gömlek üstte bir motosiklet olmasına rağmen Türkiye'de tuttuğunu gören Yamaha Türkiye fiyatlarını abartmaktan çekinmiyor. Bu fiyatların tek sebebi vergi veya kur farkı değil. 2014'de ilk çıktığında 16.000 lira olduğu için çok tutmuştu. Şimdi ise parasını haketmeyen bir model olarak karşımıza çıkıyor.
    Şu an satılıyor demek yanlış olur. Ortada motor yok. Ön ödeme alınıyor ve bekletiliyorsunuz. Şu anki fiyatı birkaç ay öncesinin döviz kuruyla belirlenmiş olan fiyat. Ağustos'ta teslim edilirken o günün kuru yansıtılacaktır. Avrupa fiyatları MT-07 ile birebir aynı. Aynı fiyatta satılacak muhtemelen ama MT-07'den bariz olarak süspansiyon, fren ve işçilik üstünlüğü var. Yine de marka algısı ve piyasa durumlarından dolayı satış adedi olarak MT-07 üstün gelir.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an satılıyor demek yanlış olur. Ortada motor yok. Ön ödeme alınıyor ve bekletiliyorsunuz. Şu anki fiyatı birkaç ay öncesinin döviz kuruyla belirlenmiş olan fiyat. Ağustos'ta teslim edilirken o günün kuru yansıtılacaktır. Avrupa fiyatları MT-07 ile birebir aynı. Aynı fiyatta satılacak muhtemelen ama MT-07'den bariz olarak süspansiyon, fren ve işçilik üstünlüğü var. Yine de marka algısı ve piyasa durumlarından dolayı satış adedi olarak MT-07 üstün gelir.
    Korlas tedarik konusunda Yamaha ile yarışması mümkün değil. Trident için talebi karşılayabileceklerini düşünmüyorum ben. Umarım ben yanılırım da sokaklar da bol bol trident görürüz.
    nickjack27 bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Türkçe ilk inceleme geldi Motopixel'den.

tommygun bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=W56Fkjp5vjY
    Kardeşim doğru söyle, like attın mı Selçük'ün videoya?
    bdrhngvnc, Ezio41 ve Erenkc91 bunu beğendiler.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahha abi pixel muhabbetinin geçtiğini hissettiğim anda gözlerim seni arıyor artık :D
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana like atarım abi ama videoya like atmadım.
    tommygun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

https://www.youtube.com/watch?v=W56Fkjp5vjY
    5.58 - 6.10 arasi..

Allahin ergeni ya,ne gicik bir adam.

Korlas - Motopixel = tencere - kapak
    BloodyBaron bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.58 - 6.10 arasi..

Allahin ergeni ya,ne gicik bir adam.

Korlas - Motopixel = tencere - kapak
    Ya o sıcacık, içleri ısıtan samimi gülüşü, ha ona ne demeli ?
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Triumph markasının en önemli özelliği olan yol tutuş ve viraj performansından hiç bahsedilmemiş. Motorun üstünde boş boş konuşup otobanda gazlamış arkadaş. Hayatımda izlediğim en kötü motosiklet incelemesi diyebilirim. Bu motora yakışmamış
    nickjack27 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    merhaba arkadaşlar motosikleti teslim alanlar oldu deniyor videoda kaç adet geldi bilen var mı ?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Triumph markasının en önemli özelliği olan yol tutuş ve viraj performansından hiç bahsedilmemiş. Motorun üstünde boş boş konuşup otobanda gazlamış arkadaş. Hayatımda izlediğim en kötü motosiklet incelemesi diyebilirim. Bu motora yakışmamış
    Haklısınız,ama malum şahısın kapasitesi bu kadar....
    tommygun ve Ozan arıcı bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Ben asıl incelemeyi Motopark TV ve 100 Oktan Tv'den bekliyorum. En samimisi ve kalitelisi onlar.
    Ozan arıcı ve bdrhngvnc bunu beğendiler.

Ben asıl incelemeyi Motopark TV ve 100 Oktan Tv'den bekliyorum. En samimisi ve kalitelisi onlar.
    Rahmetli olaydıda anlataydı.
    fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Erenkc91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmetli olaydıda anlataydı.
    Babuş olsaydı hiç birine gerek kalmayacaktı. Tek adresimiz AEA idi...

Motosikleti
    2021 Triumph Trident 660
    Mahmut bey merhaba:
    Ben ve benim gibi birçok kişi 2020 Kasım ve Aralık aylarında, yazılı olarak 2021 Şubatta teslim almak üzere %50 kapora ödeyerek bu motoru sipariş ettik.
    Türkiye'de konuştuğum kişilerden hiçbirine motor teslim edilmedi.
    Yurt dışında ise: Japonya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Portekiz'de çoğu kişi aldı, plaka taktırma videoları bile var.

Bize bu motoru satan kuruluş, her aradığımızda 2021 Şubat teslim olması gereken motosikletleri erteleyerek, maalesef aylar öncesinden biz kapora ödeyenleri oyalıyor.

Ben hakkımı helal etmiyorum.

Videoda dk 17:00'da: "İlk gelen parti, satın alanlar, kapora veripte ayıranlara dağıtıldı, verildi, teslim edildi" diyor.

Videoyu yapan beyfendiye burdan sesleniyorum, biz 2020 Kasım ve Aralık aylarında %50 kapora ödeyerek bu motoru sipariş edenlere hala teslim edilmedi.

Eğer videodan anlaşıldığı üzere başkalarına el altından verildiyse (ki buna inanmak dahi istemiyorum) yazıklar olsun.

Firma bu kanserleşmiş teslimat konusuna bir açıklama getirsin artık. Yaşadığımız mağduriyetten bıktık.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bende izliyorum bu adamıda görüldüğü üzere her şeye inanlarda var.motorlar teslim edildi diyince bi dannn etti kafa alalalaha dedim.inceleme zaten baştan sağma olmuş.821 ve gsr750 ile falan kıyaslıyor her videosunu izliyorum ama tartıp bakıp anlamaya çalışıyorum.malum kimle anlaştıysa onu övüyor bide üstüne uydurma da burada.bu aralar kanalın adı korlastv olsa yeridir.bi arada çin motorunu sabah akşam övüyordu adını bile bilmiyorum sonra geri verdi vs.ama artık bu test ve tanıtım videoları çeken kalmadı yok bunada şükür demektten başka çare yok

Video dan ve başka izlediklerimden çıkardığım,kalitesi ve boyut olarak beklediğimden iyi büyük.sürüşü şekli güzel artıçı işi zor.gidişi şüpheli diyordum ama eminim artık öyle kopup giden bir motor değil ama tipiyle alakalı.alan adam basmaktansa tarz ve sürüş keyfi için alır adres doğru hele ki hala 85 de diretiyorlar o paraya 2. sevkiyat gelirse kan dökülür dükkanın önünde.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Motopixel'in genel sorunu sadece PR yapar gibi inceleme yapması.

Virajı, tutuşu vs hiç bahsetmemiş. Hatta en son R25 ile CF Moto 250'liiği kıyaslayıp CF Moto dediğinde izleyiciyi etkilemek için inceleme yaptığını düşündürdü bana.

Mondial'in RX serisini tanıttığı dönemler iyiydi. Ama sonrasında kanalın kalite olarak uzaklaştığını düşünüyorum.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)