Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

MOTOVENTO Alış veriş sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    n11 de falan alpinestar satan bütün herkez patlamış gibi
    bu gün bi yere mesaj attım 3 saat önce rafa bakıp haber verelim dediler bekliyorum
    istediğim renk beden pantolon için iyiki sipariş geçmemişim diyorum kimbilir ne zaman gelirdi uygun olunca sazan gibi atlamamak lazım
    bu 2 ay önce pantolan aldığım 3 tane satıcı öğrettiler sağ olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alışverişte mutlaka haber edin, bende de ekrana düşmeyen siparişim vardı, kredi kartı iadem vardı, hepsini söyleyip takip edince hallediyorlar, sistemleri çok iyi değil ama gerçekten bütün alışverişlerimde bana en ufak sıkıntı yaşatmadılar.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Normalde 100-350 lira aralığında bulunan camsız yarım kasklara takılabilen bubble vizörü bu sitede 30 lira gibi çok komik bir fiyata görünce hem işim görülmüş olur hem de sitenin güvenilirliğini test etmiş olurum en kötü 30 liram çöpe gider diye düşünerek sipariş verdim 1 aralıkta. 3 aralık itibariyle ürün elime ulaştı. 30 liralık bir ürüne göre çok güzel bir şekilde paketlenmişti kargoyu alırken bu sebeple çok şaşırdım. Ödemeyi yaptıktan sonra da hemen e-faturamı ulaştırdılar o açıdan da hiç sorun yaşamadım. Ürün de gayet güzel ve kaliteli. Bu sebeple daha pahalı fiyatlardaki ürünleri rahatlıkla sipariş edebilirim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    5 gün önce siteden alışveriş yaptım sonra baktım gelen giden yok bi alo dedim siparişiniz bu gün kargo ya verilecek haberini aldım
    bakalım 2 güne gelir ne dir ne diğildir görürüz
    sabırsızlıkla bekliyorum
    joshua bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Ne yazık ki, 20 gunden fazla oldu, hala gelemedi botlar.
    Motovento, fatura adresine yollamış yanlışlıkla, mng kargo bir haftadir dolastiriyor paketi. Arada sirada arayip ev adresimi soruyorlar, yarin getiriyoruz diyorlar ama sonra dolasmaya devam ediyor. Her iki firma da isini ciddiye almiyor belli ki.
    Sanki cok zor bir paket yapip dogru adrese yollamak.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazık ki, 20 gunden fazla oldu, hala gelemedi botlar.
    Motovento, fatura adresine yollamış yanlışlıkla, mng kargo bir haftadir dolastiriyor paketi. Arada sirada arayip ev adresimi soruyorlar, yarin getiriyoruz diyorlar ama sonra dolasmaya devam ediyor. Her iki firma da isini ciddiye almiyor belli ki.
    Sanki cok zor bir paket yapip dogru adrese yollamak.

https://i.hizliresim.com/WU2e3T.jpg
    Hocam botlar ulaştığı zaman test etme şansınız olursa yorum yapabilir misiniz? Ben de bu bottan sipariş vermeyi planlıyorum. Ulaşmamasında daha çok kargo firmasının sorumsuzluğu var gibi duruyor Kadıköy gezisi yapmış 1 haftadır ürününüz.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Tabi yaparim, gelirse tabi. Bana geri donecek gibi gelmeye basladi. İkisinin de sucu var, cunku fatura adresiyle posta adresi farkliydi. Yanlis adrese yollanmis.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Bugun gidip kargodan aldim paketi. Kargoda acayip bri yogunluk vardi, yine paketler karmakarisik, firlatip atiyorlar, ama calisanlarin sucu yok, cok yogun bir is ve hic duzenli degil. Uzuldum durumlarina.

Botlar cok iyi cikti. Tavsiye ederim. Cok kaliteli ve tam oturdu. Bilek kisimlarinin sertligi tam kivanimda, giyip cikarmasi cok zor degil, hem fermuarli hem de cirtcirtli. Cok yazlik degil, daha cok kislik olarak kullanilabilir. 20 derece ustunde kullanilamaz gibi.
    Gunluk hayatta giyilebilir ama tabi uzun mesafe yuruyusu icin cok da uygun degil. Sidi botlarla kiyaslayinca daha insani ve rahat duruyor.

Benim ayagimin uzunlugu 26.5cm, 42 numara aldim tam oturdu. Normalde de 42 giyiyorum. Ona gore hesabinizi yapabilirsiniz.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi yaparim, gelirse tabi. Bana geri donecek gibi gelmeye basladi. İkisinin de sucu var, cunku fatura adresiyle posta adresi farkliydi. Yanlis adrese yollanmis.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Bugun gidip kargodan aldim paketi. Kargoda acayip bri yogunluk vardi, yine paketler karmakarisik, firlatip atiyorlar, ama calisanlarin sucu yok, cok yogun bir is ve hic duzenli degil. Uzuldum durumlarina.

Botlar cok iyi cikti. Tavsiye ederim. Cok kaliteli ve tam oturdu. Bilek kisimlarinin sertligi tam kivanimda, giyip cikarmasi cok zor degil, hem fermuarli hem de cirtcirtli. Cok yazlik degil, daha cok kislik olarak kullanilabilir. 20 derece ustunde kullanilamaz gibi.
    Gunluk hayatta giyilebilir ama tabi uzun mesafe yuruyusu icin cok da uygun degil. Sidi botlarla kiyaslayinca daha insani ve rahat duruyor.

Benim ayagimin uzunlugu 26.5cm, 42 numara aldim tam oturdu. Normalde de 42 giyiyorum. Ona gore hesabinizi yapabilirsiniz.
    benim botu iptal etmişler numarası yok diye :(
    pantul un faturası geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

BU GÜN UMA DAN BİLMEM kaç nolu kartınıza 2.118. tl geri yüklenmiştir diye bi mesaj geldi
    pantolonu da iptal ettiler sanırım

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim botu iptal etmişler numarası yok diye :(
    pantul un faturası geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

BU GÜN UMA DAN BİLMEM kaç nolu kartınıza 2.118. tl geri yüklenmiştir diye bi mesaj geldi
    pantolonu da iptal ettiler sanırım
    Bazı ürünler sitesinde olmasına rağmen ellerinde olmuyor. Ben de ilk başta Faster 2 almıştım sonra ellerinde olmayınca üstünü tamamlayıp smx1r aldım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı ürünler sitesinde olmasına rağmen ellerinde olmuyor. Ben de ilk başta Faster 2 almıştım sonra ellerinde olmayınca üstünü tamamlayıp smx1r aldım.
    NEYİN OLUP olmadığını bilmiyorum taksitli geçiyorum sonra iptal oluyor sonra banka nın uygulamasında 9 ay taksit tutarı görüp bune bune diyip diyip duruyorum
    2 ay önce de 3 tane pantolon almaya çalıştım n11 de 4 . de alabildim iptaller baya bi fazla yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NEYİN OLUP olmadığını bilmiyorum taksitli geçiyorum sonra iptal oluyor sonra banka nın uygulamasında 9 ay taksit tutarı görüp bune bune diyip diyip duruyorum
    2 ay önce de 3 tane pantolon almaya çalıştım n11 de 4 . de alabildim iptaller baya bi fazla yani
    Abi siz arayın kendilerini bence deyin ki bwn stok konrtolü yapmak istiyorum almak istediğim şeylerin whatsapp numaranızı verir misiniz diye. Bende vardı numara da silmişim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı BloodyBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi siz arayın kendilerini bence deyin ki bwn stok konrtolü yapmak istiyorum almak istediğim şeylerin whatsapp numaranızı verir misiniz diye. Bende vardı numara da silmişim.
    şimdi aradım pantolon yola çıkmış fakat parası bana iade edilmişl gözüküyor işler karıştı yani an itibari ile
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet siparişimin bi kısmı iptal edilirken paranın tamamı geri karta yatırılmış tekrardan ücreti ödedim bu gün pantolonu kargo dan aldım
    düşünen veya ihtiyacı olan varsa beden bulursa kaçırmasın gerçekten kesim kumaş korumalar vs on numara
    11 günde geldi ama beklediğime değdi keşke bizde bu ürünleri ekipmaları avrupa daki vatandaş gibi 300 birim paraya alabilsek
    joshua bunu beğendi.

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Bende geçen hafta HJC ıs 17 uruk modeli bir kask aldım fiyatı normal motosiklet mağazalarında 1600 civarı iken ben 780 tl ye aldım. İhtiyacı olanlar bedenini bulanlar hiç düşünmeden alsınlar. Motovento autlet sahte bir site falan değil Whatsup tan yazarsanız cevap veriyorlar.
    F54 bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaskın üretim tarihi nedir?

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hjc Is17 kaskların üretim tarihi 2013 müş
    ero__ bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben hjc rpha 70 aldım. üretim tarihi 2019. karbon kompozit mis gibi kask valla.
    ero__ bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakalım ben de normalde spor ayakkabıda 41 numara giyerim lakin botta hep 40 giyiyorum. 41 numara smx 6 siparişi verdim. Umarım tam olur...
    BloodyBaron bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım ben de normalde spor ayakkabıda 41 numara giyerim lakin botta hep 40 giyiyorum. 41 numara smx 6 siparişi verdim. Umarım tam olur...

Bot bugün elime ulaştı. Tasarımı ve koruması çok iyi gözüküyor. Yalnızca beden konusunda bir şüpheye düştüm. Normalde spor ayakkabıda 41 numara , botlarda ise (Harley / 4riders) 40 numara giyiyorum. Bu botta ise spor ayakkabı numaramı sipariş verdim. Fotoğrafta gösterdiğim yer ise parmağımın ucu. Sizce nasıl olmuş ? Bot bileğimi çok iyi kavrıyor ve çıkarırken zorlanıyorum. Yalnızca parmak ucunda çok az boşluk var.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/T7ZDAA.jpg

Bot bugün elime ulaştı. Tasarımı ve koruması çok iyi gözüküyor. Yalnızca beden konusunda bir şüpheye düştüm. Normalde spor ayakkabıda 41 numara , botlarda ise (Harley / 4riders) 40 numara giyiyorum. Bu botta ise spor ayakkabı numaramı sipariş verdim. Fotoğrafta gösterdiğim yer ise parmağımın ucu. Sizce nasıl olmuş ? Bot bileğimi çok iyi kavrıyor ve çıkarırken zorlanıyorum. Yalnızca parmak ucunda çok az boşluk var.
    normal bence, bir ufağı çok sıkar gibi duruyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)