Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzaktan Çalıştırma tavsiye eder misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba değerli üyeler
    Elimde uzaktan Çalıştırma var kullanan varmıdır? Tavsiye edermisiniz bazıları elektirik tesisatına zarar verdiğini söylüyor ama bizzat kullanıcısına denk gelmedim.
    Vites 1'deyken çalıştırırsan motor uçar cebinde düğmeye basarsan çalışır gibi muhabbetlere girmeden tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç gerek yok
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Enjeksiyonlu bir motosiklet için kullanılabilir ama ne işe yarar bilemem ? Karbüratörlü motor hele ki Çin motoruysa gaz vermeden çalışmayacağı için hiçbir işe yaramaz. 2006'da aldığım ilk motosikletimde vardı, sadece denemk için kullandım. Yalnız şu vardı, motoru kumanda ile çalıştırınca anahtarı bile alsanız kumandaya basmadan kapanmıyordu. Nasıl yapmışlarsa artık ?

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Öncellikle "BENCE" gereksiz. Fuzuli bir masraf.
    Ben Hırsızlığa açık davetiye olarak görüyorum bu işi. Vitesli bir motorunuz varsa kontak kapalıyken dahi çalışan bir motorunuz var demektir. Kilitlemeden bırakırsanız, Hırsızın tek yapması gereken binip vitese alıp motoru vurdurmak.

Şahsi sorum: "Bu tavsiye isterken bilmişlik yapmak moda mı oldu ? Bu ara soru soran herkes cevap verin ama şu şu şu şartla demeye başladı. O kadar biliyorsanız neden soruyorsunuz merak ediyorum "
    Metehan07-70, espresso ve msandikci bunu beğendiler.

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Ne işe yarıyor bu alet ? Motorun ısınması için zaten motorun başında kaskı ekipmanı takana kadar ısınıyor motor. Bas gaza devam

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Keriz silkele. Boşver
    yaşlıveacemi bunu beğendi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı KinqEmpires4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne işe yarıyor bu alet ? Motorun ısınması için zaten motorun başında kaskı ekipmanı takana kadar ısınıyor motor. Bas gaza devam
    Çin'lilerin saçma sapan üretimlerinden bence.
    Bu tarz bir süre sonra çöp olan neleri sattılar bize.
    espresso bunu beğendi.

Önerilerileriniz için teşekkür ederim bağlamaktan vazgeçtim elektirik tesisatına zarar vermesin gerek yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Tavsiyen için teşekkür ederim amacım bilmişlik yapmak değil öyle olsaydı fikir danışmazdım dediginiz çalınma konusuna gelince tedbirleri tabikide alıyorum gerisi allaha emanet

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    150 mh drift motosikletim var Karbüratörlü. Üzerinde alarm tesisatı hazır geliyor spy 1000m alarm taktım uzaktan çalıştırma özelliği var benim şu işime yarıyor sabahları motor başında beklemek yerine evden çalıştırıyorum 5dakika sonra kapatıp motorun yanına geliyorum kilitleri söküp işime gidiyorum tek işime yarar yanı bu ha bir ortamda motorun yanına yaklaşıp çalıştırdığın zaman milletin dikkatini çekiyor o ayrı : D. Motosikletim viteste olduğu zaman marş almıyor zaten. Ayrıca uzaktan çalıştırman için önce çalıştırma tuşuna bir kez basıyorsun sinyaller yanıyor ve burada 5 saniye içinde tekrar basarsan motosiklet marş alıyor eğer 5 saniye içinde tekrar basmazsan motosiklet marş almıyor ve sinyaller kapanıyor ( ilk bastığında kontak açılmıyor sadece sinyaller yanıyor tekrar basarsan kontak açılıyor ardından marş veriyor). Ayrıca enjeksiyonlu motosikletler için yanlış hatırlamıyorsum kullanım klavuzunda ek bir cihaz daha gerektiği yazıyordu. ayrıca Karbüratörlü motosikletine temiz ve bakımını eksiltmediğin sürece kaz verip çalıştırmıyorsun. ayrıca şurada kendi çektiğim bir video mevcut : https://www.youtube.com/watch?v=qvafiBr27o8

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru çalıştırdıktan sonra lastik vs kontrol ederken motor ısınıyor.Bu açıdan lüzumsuz bence.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    ne gerek var hocam git bas marşa çalıştır araba değilki bu akşamdan kaloriferi açık bırak arabayı boşa al sabah uyan bas marşa sen giyinene kadar ısınsın.

Teşekkürler

Motosikleti
    falcon flash 100
    Aman ne fuzuli işler motosikletin ısınması için gereken süre zaten 30 saniye. Kimin 30 saniyesi yok ki. Bunlar pazarlama taktiği uzaktan çalıştırması var. Alan için de hava atma meselesi benim motosikletimde uzaktan çalıştırma var wooow.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)