Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kovix KD6-FG Alarmlı Disk Kilit Kullanan Var Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Drosophila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek levyeyle patlamayacak, hırsıza karşı az çok caydırıcılığı olan bir disk kilidi arıyorum. Abus vs. gibi üst seviye bir ürüne bütçem müsait değil. (max 500).

Kovix KD6-FG disk kilidini kullanan var mı? Az çok orta kalite bir ürün gibi duruyor fakat dayanıklılık anlamında bir test ya da firmanın ciddi bir iddiasını göremedim. Kullanıyorsanız önerir misiniz?

Bu fiyat (~500 TL) bandında kullanıp memnun kaldığınız başka bir ürün var mı?

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Hocam kovix gerçekten iyi bir marka ve bu ürünü ben de çok araştırdım. Forumun tavsiyesiyle zincir ve kilit aldım bunun yerine(kapalı otoparka koyuyorum). Eğer düşünürseniz onguard zincie kilit setleri var, fiyatları 800tl civarıydı en son. 16mm kilit ve 14mm zincir var bende ve ciddi manada sağlam duruyorlar. Testlerinde de öyle levye ile kesilcek türden değiller. Ek olarak da alarm kullanıyorum. Dışarı çıktığımda zincirin kilidi diske takıyorum. Yani bu şekil istemiyorum sadece disk kilit diyorsanız eğer o fiyat bandında en iyi ürün kd6dır.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Drosophila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek levyeyle patlamayacak, hırsıza karşı az çok caydırıcılığı olan bir disk kilidi arıyorum. Abus vs. gibi üst seviye bir ürüne bütçem müsait değil. (max 500).

Kovix KD6-FG disk kilidini kullanan var mı? Az çok orta kalite bir ürün gibi duruyor fakat dayanıklılık anlamında bir test ya da firmanın ciddi bir iddiasını göremedim. Kullanıyorsanız önerir misiniz?

Bu fiyat (~500 TL) bandında kullanıp memnun kaldığınız başka bir ürün var mı?

Teşekkürler.
    Abus 7000 rs1 bakabilirsin ikinci el. 600-650 civarına bulursun temiz bir tane. Üstteki mesaj çok reklam kokuyor...

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abus 7000 rs1 bakabilirsin ikinci el. 600-650 civarına bulursun temiz bir tane. Üstteki mesaj çok reklam kokuyor...
    Açtığım konulara bakarsan aynı konunun laciverti. Hem forumda kullanan kişilerin hem de yabancı forumlardan öğrendiklerim bunlar. Para varken her zaman en iyi seçenek abustur ama dediğim gibi para varken. Neyse sen reklam de.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler