Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seleyi açmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 mh drift
    Arkadaşlar ilk motorumu almış bulunmaktayım belki çok saçma gelecek ama açamıyorum seleyi normalde çıkıp elimde kalması lazım ama açamıyorum işte model mh drift 125 kask kilitlemek için bir yer var sanırım ordan ama nasıl bir işlemle açılıyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı alids4205 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk motorumu almış bulunmaktayım belki çok saçma gelecek ama açamıyorum seleyi normalde çıkıp elimde kalması lazım ama açamıyorum işte model mh drift 125 kask kilitlemek için bir yer var sanırım ordan ama nasıl bir işlemle açılıyor ?
    Mh DRİFT kullanıcıları başlığına git yardımcı olurlar.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Genelde seleleri açması kolay takması zordur. Sen onu bir de açınca takmaya çalışacaksın.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    bi yerinden vida tutuyordur. benim motorda vidaları sökmeden açılmıyor. internetten kullanıcı kitapçığını bul nereden açacağın yazıyordur

Motosikleti
    125 mh drift
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde seleleri açması kolay takması zordur. Sen onu bir de açınca takmaya çalışacaksın.
    Dediğin gibi oldu bir şekilde açtım da takması daha çok uğraştırdı oturtması neyse ki hallettim teşekkürler her şey için herkese

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Açarken hafifçe bastır seleyi ve sol arkadaki anahtarı sağa çevir. Takarken ise önce anahtarı hafifçe sağa çevir ondan sonra bastır seleyi arkasından.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)