Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. El MT-25 alınır mı? (Motorun durumunu belirttim)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar herkese, yeni başlayan biri olarak istanbulda 42.000'e bir 2020 model mt25 buldum motorun egzoz koruması, hava filtre koruması ve koruma takozu var 3.000 km'de ama motor düşmüş ve boya biraz gitmiş ve arka stop lambası patlak. Kullanan arkadaş teker yapmış galiba ve rodaj döneminde ne kadar düzgün kullandı bilemiyorum. Km'si düşük olduğu için alınabilecek gibi duruyor. Teker yapmanın motora ne zararı olur ve nasıl anlaşılır durumu ne tavsiye verirsiniz? Almadan expere gösteriliyor mu arabada olduğu gibi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ekspere sokuluyor ama bence o motordan uzak dur. Ayrıca almaya niyetlendiğin motorun plakasını veya şasi numarasını alıp hasar kaydnı sorgula.
    Gromkali bunu beğendi.

İkinci el 250 cc naked alacak olsam, MT-25 gibi kullanıcı kitlesinin büyük çoğunluğu sağlam pabuç olmayan motor yerine, daha aklı başında kullanıcıların sahip olduğu CB 250 R alırım.
    brkkrtt ve Gromkali bunu beğendiler.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Bence alınır ama o motor alınmaz kullanan pek tekin kullanmamış belli. Rodajı da pek düzgün yapılmadı diye tahmin ediyorum o yüzden ömrü kısa olacak yani. Tabii az binip satıcam dersen bir kaç masraf yapıp biner satarsın ama ben şuanki piyasasanı bilmiyorum o fiyata almaya değer mi bilemem. Hee bir de teker yapmak benim bildiğim arka kaplin lastiği, zincir dişli, debriyaj, fren balatasına zarar verir.
    Gromkali bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    42.000 çok. ekimi bekleyip sıfır almak daha mantıklı. stop lambası kırık, belki tekerden dolayı zincirine zarar vermiş olma ihtimali vs. de var. 250 cc motor büyük ihtimal sen de bir süre sonra satacaksın, çizikler ilerde fiyattan düşmene yol açacak.
    Gromkali bunu beğendi.

Motosikleti
    MT25 2016
    düşmesi kalkması sorun değil bence, motor bu illa ki düşer. ama kullanıcı profili düzgün değilse, rodajı iyi yapılmamışsa riske gerek yok. 42-43'e başka ilanlar var.
    Gromkali bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Soru işaretleri olan bir motora 42000 TL vermek konusunda kararsız kalmak. Para sıkıntısı yok galiba...

Arkadaşlar, bu tarz motorların ilanlarını ben gördüğüm an fiyatına bile bakmadan sayfayı kapatıyorum. 2020 model motoru sıfır alıp anasını ağlatacak şekilde kullanan mal kıymeti bilmez bu cahil adamlara paranızı kaptırmayın.
    Gromkali bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gromkali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese, yeni başlayan biri olarak istanbulda 42.000'e bir 2020 model mt25 buldum motorun egzoz koruması, hava filtre koruması ve koruma takozu var 3.000 km'de ama motor düşmüş ve boya biraz gitmiş ve arka stop lambası patlak. Kullanan arkadaş teker yapmış galiba ve rodaj döneminde ne kadar düzgün kullandı bilemiyorum. Km'si düşük olduğu için alınabilecek gibi duruyor. Teker yapmanın motora ne zararı olur ve nasıl anlaşılır durumu ne tavsiye verirsiniz? Almadan expere gösteriliyor mu arabada olduğu gibi?
    o paraya daha iyileri var. biraz araştır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler