Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

baslamak icin 600cc veya 250 cc siz ne dersiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Leon_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar arkadaşlar...
    ben ilk defa motor almak istiyorum ama herkez cbr 125 veya aprilla 125 diyor ilk baslamak icin ama onların tipi hic racing hissi vermiyor ne bilim kotuler iste aynalari tekerleri fln anlarsiniz ya... bi 600rr nerdeee digerleri nerde size bi kac sorum olcak yanitlarsaniz sevinirim...Öncelikle sole bi mantiga dayansak 600 rr alsam ilk 4 ay sadece cumartesi ve pazarlari motora alismak icin ufaktan bos yollarda (kilyos tarafi) gitsem motora alisana kadar trafige cok az ciksam ciksamda cok az bassam gaza fln desem ne dersiniz ?
    diger bi soru ise bu mantiga onay verirseniz ne önerirsiniz 10 milyara kadar ?

diger bi soru eger yok yukardaki anlattiklarinla olmaz bi anda 600cc ile baslama derseniz ne önerirsiniz hani anlattigim gibi eger 600 cc lerin tipinde veya daha hırçın bi yapıya daha racing bi yapıya ait 250 cc varsa solermisin bunun icin ne tavsiye edersiniz yorumlarınza cok ihtiyacım var hepinize tesekkür ediyorum simdiden bilgisi olmayanlarında canı sag olsun...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    600rr turuncu
    arkadasım madem yenı kullanıcısın 600cc alma alırsan yolun sonu KARACAAHMET olur
    bana sorarsan 250cc al onunla başla mesela ybr olmazsa twister al 250cc o makınada cok serı ve hızlı hem tıp olarakta guzel bır muddet kullan (1 yıl) ondan sonra degıstır ama sakın ola kafadan 600cc heleki racing alma çok tehlikeli olur tecrubesizsin olsan amenna bır o makına çok asidir gaza dokunma uçar valla ben 30 yasındayım ve motor kullanmama rahmen (arkadasların) ılk motorumu 250cc aldım ve bayada ıyı gıdıyor ben chopper aldım racing bana gore degıl (evliyim de ) sana tavsıyem bu uyup uymamak sana kalmış canını sevıyorsan alma derım ama yok ben karızma yapacam alıp dersen karızmanın sonu KARACAAHMET olur sonra bır bakmışsın yoksun :

ilkbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    Sabit yeni başlayanlara hitaben yazılmiş skullhunter 'ın yazısını oku çok aydınlanırsın. Kolay gelsin.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı meric250cc adlı üyeden alıntı
    arkadasım madem yenı kullanıcısın 600cc alma alırsan yolun sonu KARACAAHMET olur
    meric250cc, arkadaşımızı uyarmak için böyle bir cümle sarfettiğini biliyorum ama böyle "sonun karacaahmet olur" gibi cümleler kurmadan durumu açıklasak daha iyi olur ok?

Motosikleti
    hope 2 buy yzf r6
    arkadaşlar 250cclik bir racing modeli varmı aydınlatırsanız sevinirim

Misafir
    ben sana şöle söliyim bende 600 cclik motorla acemiliği attım şuanda zaten cbr600 kullanıyorum ama bendeki olay tamamen şans evet şans diyorum çünkü kazada yaptım ve allah korudu şimdi her yeni başlayana tavsiyem en dusuk cc den başlamaları benim kadar şanslı olmazsın bu konuda danold duck'ın yazısını oku bu işin şakası yok merdivenin en ustune değil basacağın yere göz dik derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler