Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Depo üstü Çanta

Motovento
    REKLAM ALANI
    reallies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS
    arkadaslar merhaba, bayramdan önceki 4 gun için izin kopardım ve bayramla birleştiriyorum 1 haftalığına memlekete gideceğim. Ama bi Sırt çantası haricinde motorla tasiyacak çantam yok, almam için de cok uygun bir zamanda Değilim rks Titanic 150 konusuna bakarsanız motoru yeni aldım çantaya fırsat kalmadı. Sözün özü bana 1 haftalığına depo üstü çantasını ödünç verebilecek bir arkadaşa ihtiyacım var Ankara'dan. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf600-pcx125
    sirt cantasini depo ustune yerlestirebilirsiniz youtube'de aratin nasil yapildigi gosteriliyor kullanislida oluyor.
    oknglr bunu beğendi.

reallies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS
    Sırt çantamı sırtımda taşıyacağım zaten de eşyalarımın hepsi sığmıyor ona ek bi çantaya daha ihtiyacım var

Sıradan bir sırtçanatası bulmanız daha kolay olacağından yukarıdaki arkadaşın söylediğini yapabilirsiniz.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı phns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sirt cantasini depo ustune yerlestirebilirsiniz youtube'de aratin nasil yapildigi gosteriliyor kullanislida oluyor.
    bugünlerde aradığım birşeydi çok sağolun :D

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    depo üstü çanta diyince givi ve kappa başka birşey gelmiyor aklıma

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016

bişey daha var bu abının kaskının ustundekı nerde satılyıor

Herkese merhaba,
    Givi depo üstü çanta kullanan varmı arkadaşlar, kalitesi ve işlevselliği hakkında bilgi verebilecek biri varmı?
    Şu çanta hoşuma gitti ve piyasaya göre fiyatıda uygun görünüyor.400-500 TL yi hak ediyormu çanta? Kullanan varsa yorum bekliyorum teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...48320764/detay

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Eskiden 7 litrelik kappa kulllanmıştım. İşe yarıyor ıvır zıvır ne varsa topla halde duruyor. Miknatıslı olanlar daha pratik. Verdiğin linkteki tarih 2019 şu an o paraya vermezler bence. Küçücük çantalar 400-500 hak ediyormu tabiki etmiyor. Güzel ülkemde ucuz ne varki

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Ali exprese bak istersen. Daha ucuz çantalar var sırt çantası olarakta kullanılanlar var.

Bu model mıknatıslı,depo üzerine mıknatıslarla sabitleniyormuş. Beni cezbeden olayıda mıknatıslı olması zaten, motordan inince hemen omuzuna asıp omuz çantası olarak devam edebiliyorsun.Sipariş verdim bakalım inşallah beklediğim gibi işlevsel ve kalitelidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)