Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda 2020 Ağustos 2. Zam Güncellemesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt-07 abs
    cb650r lara sahibindenden bakıyordum 75-90 arası fiyatlar var. sıfırı 77 ymiş zaten saçmalık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Fireblade sp 28k birim fiyata alan adam var ya bu fiyatları görse götüyle güler bize. Ülkenin parası afrikada mızrakla avlanan adamlarınkinden daha değersiz.
    gezginkral bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Mcht-mico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb650r lara sahibindenden bakıyordum 75-90 arası fiyatlar var. sıfırı 77 ymiş zaten saçmalık
    Yamaha MT serisinin piyasası da bu şekilde. Adam 5 ay önce sıfır almış bekletmiş garajda. İlan açıklamasına, süremediğim için satılık, kullanmaya vaktim olmadığı için satılık vb. gibi ibarelerle satmaya çalışıyorlar. Hepsi çakal karlos olmuş, kime itelerlerse artık.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen motor yok..yoksa 27.500 e alirim..cok ucuz
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi çok ucuz o, 2 sene önce de aynı fiyattı
    Açıkçası modeli bilmiyorum, şimdi sizin yorumları görüp şaşırdım ve görsellere baktım.
    Ama bir cub, 125cc ve 27.500. Bilemedim. Ne kadar super olabilir ki ? Sanırım tarzı para ediyor. İstemem ben
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Az sabredin. Yarın (büyük ihtimalle cuma çıkışında, makamdan olmuyor çünkü) yeni kabatlanma projesi açıklanacak. Kanat çırpıp duruyoruz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az sabredin. Yarın (büyük ihtimalle cuma çıkışında, makamdan olmuyor çünkü) yeni kabatlanma projesi açıklanacak. Kanat çırpıp duruyoruz.
    yine 2 sene sonra yerli ucagımız göklerde derse valla kafayı yerim.

--

Konuya dönecek olur isek, Honda vs. fark etmez, paranın alım gücü düştükce fiyatlar yükseltir.

Acıkcası Honda, Yamaha gibi markaların marka imajı zaten tepe noktada oldugundan dolayı son 10 yılda dolar bazında fiyatlarında ciddi bir fark oldugunu düşünmüyorum. Kur ve alım gücü nedeniyle her ülkede fiyatlar oynuyordur tahminen.

Diğer bir yandan şahsi tahminim olarak isim yapan firmalar zamanla o ülkede zam yapıyor olabilir. Bajaj bilindik bir firma olsa da bir Honda değil. Ancak 2020 başında ve şu andaki fiyatı arasında yarı yarıya fark var. Tüm firmalar ülkenin enflasyonundan etkilendi ancak bajajın yaptıgı fiyat zam oranı kadar zam yapan başka firma görmedim.

yazdıklarım istatistiklere göre değil şahsi görüşümdür.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Devleti yönetenleri protesto etmeye kalktığımızda devlet babanın gaddar yüzüyle tanışıp işimizden,aşımızdan,hayatımızdan olup ailelerimize de zarar veriyoruz haliyle ve pek de işe yaramıyor. Acaba toplanıp, zam yapan Honda'yı,Yamaha'yı mı protesto etsek? Genel merkezlerini taşa tutup, bayilerine mi saldırsak? Merkez çalışanlarına sille tokat girsek? "Siz nasıl bu birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu dönemde zam yapıp devletimizin sözüne karşı çıkıyorsunuz?" diye tepki göstersek polis de afallar birşey yapamaz. İşin içinde devletin yanında olmak gibi görünen bir durum olduğu için savcılık da uğraşmaz.
    Blackeagletr, drtayfun ve Osm@n bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bn125
    #riderslivematter hashtagini de yapıştırırız. Miss

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devleti yönetenleri protesto etmeye kalktığımızda devlet babanın gaddar yüzüyle tanışıp işimizden,aşımızdan,hayatımızdan olup ailelerimize de zarar veriyoruz haliyle ve pek de işe yaramıyor. Acaba toplanıp, zam yapan Honda'yı,Yamaha'yı mı protesto etsek? Genel merkezlerini taşa tutup, bayilerine mi saldırsak? Merkez çalışanlarına sille tokat girsek? "Siz nasıl bu birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu dönemde zam yapıp devletimizin sözüne karşı çıkıyorsunuz?" diye tepki göstersek polis de afallar birşey yapamaz. İşin içinde devletin yanında olmak gibi görünen bir durum olduğu için savcılık da uğraşmaz.
    4 büyük firmayı eş zamanlı basıp ellerindeki bütün motorları ele geçirelim diyeceğim ama bayilerde de sıfır motor kalmadı. Herkes almaya devam ediyor bu fiyatlardan.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 büyük firmayı eş zamanlı basıp ellerindeki bütün motorları ele geçirelim diyeceğim ama bayilerde de sıfır motor kalmadı. Herkes almaya devam ediyor bu fiyatlardan.
    Hocam gasp işine gireceksek kim takar Honda'yı, Yamaha'yı? Bence Bmw,Ducati,Mv Agusta gibi markalara yürüyelim. Ha sadece protesto edeceksek Japon ve Hintliler yeterli. Avrupalılar zaten zeki, sıranın kendilerine geleceğini bilip fiyat güncellemesine çekinirler

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gasp işine gireceksek kim takar Honda'yı, Yamaha'yı? Bence Bmw,Ducati,Mv Agusta gibi markalara yürüyelim. Ha sadece protesto edeceksek Japon ve Hintliler yeterli. Avrupalılar zaten zeki, sıranın kendilerine geleceğini bilip fiyat güncellemesine çekinirler
    O zaman bana oradan bir adet GS 1250 Adventure ile Triumph Street Triple RS ayıralım. Başkasında gözüm yok.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine 2 sene sonra yerli ucagımız göklerde derse valla kafayı yerim..
    Büyük ihtimal "yerli kuyumuz 20 sene sonra hazır olacak" diyecek.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Fiyatlar aşırı yükselmeye devam ediyor durmuyor. Yaklaşık bir ay önce ducati monster 696 motorumu sattım aklımda mt 09 vardı fakat ben monster ı alırken fiyatlar 40-50 civarıydı monsterı satıp bir baktım 80 bine istediğimi bulamadım bende arabaya geçtim motora bu kadar para vermiyim bari biyere felan giderken sıkıntı yaşamayız ailecek diye.

Tabi ki aklım hala mt 09 da ilerde birgün alabilirim inşallah.

Cb 1000r yok listede nedense

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar ÖTV indirimi gelir mi ?

Motosikleti
    speederbike
    Cumaya gelecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumaya gelecekmiş.
    O cuma hangi cuma?

Motosikleti
    speederbike
    Onu da cuma açıklayacakmış.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    bende şunu anlamıyorum arkadaşlar cbr 650r 0'ı 85 bin, 2. ele bakıyorsun 90 istiyorlar neymiş efendim fabrika motor yokmuş geldiğin de 100 binden aşağı olmayacakmış yok eşeğin başka bir şeyi. Diğer markalar da da durum aynı kawasaki mesela o'ı z moto da 73 bin sahibinde fiyat yine eşeğin bir yerlerinde. Benim sizlerle konuşmak istediğim zaten pahalıya satılan vergiye çarpılan motorları bile neden fiyatında alamıyoruz ?
    Her motora binmek istediğimiz de sürekli oyunlar dönüyor dolar çıkıyor, zam geliyor, fabrikada motor olmuyor mevzu dönüyor geliyor yine kullanıcıya giriyor.

Motosikleti
    speederbike
    Serbest piyasa. İsterse 200binden satışa çıkarır. Alan olursa satar, olmazsa satmaz veya fiyat düşürür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)